Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 143
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Часовникар има и в Кършияка - на кръстовището на Васил Левски с България, срещу пощата, до аптеката. Едно червено фургонче - ключар и часовникар едновременно. Казват, че е добър, на мен не ми се е налагало да ползвам такива услуги.

# 556
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Момичета добър сервиз за компютри от който сте доволни, или човек?
Ако може близо до Тракия.

# 557
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Момичета добър сервиз за компютри от който сте доволни, или човек?
Ако може близо до Тракия.
На Гербера,на първото колело след Мебелна,до офиса на Еконт.
ProfixIT
https://www.google.bg/maps/@42.12981,24.776764,3a,46.8y,98.23h,8 … e0!7i16384!8i8192

# 558
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Много Благодаря за бързия отговор! 🍀
Добри ли са?

# 559
  • Мнения: 198
Здравейте, отново, а може ли да ми кажете да знаете някъде обущар? В  района на Панаира? Или бул. България? Може и в Смирненски

# 560
  • Мнения: 2 744
Дами, разбрах, че Декатлон работи, а знаете ли доколко часа?

# 561
  • Мнения: 10 384
от 10 до 20

# 562
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Здравейте, отново, а може ли да ми кажете да знаете някъде обущар? В  района на Панаира? Или бул. България? Може и в Смирненски

На ул. Оборище, в участъка където свързва Брезовска (до 3 РПУ) и Васил Левски (магазин Нева). До магазин за цветя се намира.

# 563
  • Мнения: 198
Отивам! Благодаря 👏


Здравейте, отново, а може ли да ми кажете да знаете някъде обущар? В  района на Панаира? Или бул. България? Може и в Смирненски

На ул. Оборище, в участъка където свързва Брезовска (до 3 РПУ) и Васил Левски (магазин Нева). До магазин за цветя се намира.

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Момичета явно като тръгне върви яко ☹️
След компа ни се развали и печката 🙁
Някой техник за готварски печки, ако е важна марката AEG е.
Благодаря отново!
СПЕШНО Е!

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
AEG части и ремонт- в Тракия, високия блок до пицария Верди, входа е откъм пазара - по тази улица, вижда се надписа от шосето.

# 566
  • Мнения: 12 124
Здравейте, отново, а може ли да ми кажете да знаете някъде обущар? В  района на Панаира? Или бул. България? Може и в Смирненски
На бул. Цар Борис Трети Обединител, точно срещу Панаира, кръстовището с бул. България. Под кооперацията, след ресторант Колелото, до Булсатком.

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Току що ми звъннаха по домофона и ме попитаха дали искам да се изследвам. У някой от вас звъняли ли са?

# 568
  • Мнения: 10 384
Да не са някакви измамковци - не изключвам Simple Smile - да те изследват срещу 1000 лв дарение Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз разбрах, че писма ще разпращат?

# 569
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Току що ми звъннаха по домофона и ме попитаха дали искам да се изследвам. У някой от вас звъняли ли са?
това ще да е някаква нова измама...надали ще обикалят о домовете и на принципа който си е у дома хоп! изследване Close

Общи условия

Активация на акаунт