Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 130
  • 735
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 10 384
Да сте виждали някъде  пластмасова преносима  кутия за яйца?
В Лекси горе има много видове - за банан съм виждала, за лук, лимон и всякакви такива. За яйца не помня, но на мен това ми е 1вата проверка (щото е до нас де...)
Скрит текст:
За сурови ли ? (интересно ми е защо трябва да са в специална кутия, аз си ги нося - вкл. сурови "от село" в нормални от сладолед, да речем - варени пък все тая в какво)

# 616
  • Мнения: 380
Да сте виждали някъде  пластмасова преносима  кутия за яйца?
В Лекси горе има много видове - за банан съм виждала, за лук, лимон и всякакви такива. За яйца не помня, но на мен това ми е 1вата проверка (щото е до нас де...)
Скрит текст:
За сурови ли ? (интересно ми е защо трябва да са в специална кутия, аз си ги нося - вкл. сурови "от село" в нормални от сладолед, да речем - варени пък все тая в какво)

Аз съм купувала от Джъмбо

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
В Уайкики в МОЛ Пловдив има ли намаление на детски дрехи?
Откога има Уайкики в мол Пловдив? Знаех за мол Марково тепе и срещу Хоум макс.
Иначе в понеделник бях в мол Пловдив. Имах да вземам едно бижу от рекламация, иначе едва ли щях да отида още в първия ден на отварянето. На всеки магазин на витрината е оказано по колко човека е допустимо да са в магазина. Нямаше много хора. На входа имаше дезинфектант и всички носеха маски.

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 996
Оффф, обърках моловете Stuck Out Tongue Winking Eye извинявам се.
В Марково тепе си представях Уайкикито. Ходих до там. Нямат още летни неща. Малко блузки къс ръкав и това е. Очаквали зареждане. Отворили са със стоката от март.

# 619
  • Мнения: 12 121
Със сигурност кутии за по 30 яйца има в Джъмбо. Миналата година купих от там. Удобни са.

# 620
  • Мнения: 10 384
Споделете за какво ги ползвате 🙄

# 621
  • Мнения: 54 413
Аз съм виждала такива като куфарче, с дръжка. Но за по-малко, не за цяла кора.

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Да си нося сигурно една кора яйца от мама Wink

# 623
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделете за какво ги ползвате 🙄

Вероятно са удобни, ако се взимат често яйца от село и разнасянето им най-вече по Великден.

# 624
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
И в мол Галерия има Уайкики Grinning

# 625
  • Мнения: 2 574
Аз съм взимала от Джъмбо, пластмасова за 10 яйца. Видът е като на обикновена картонена кутия в която се продават яйцата. Лично аз ги използвам, защото винаги имам поне 30 яйца в хладилника, така ми заемат по-малко място и ми е по удобно да ги съхранявам след като ги изкарам от кората. За преносими форми нямам идея дали не се има нещо друго предвид.

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Такива кутии за яйца има и по "левчетата". Последно видях в това на 6ти септември.
В моловете още не е много заредено с лятна стока. Уайкики-то на Хоуммакса мисля,че е най-заредено за момента.

# 627
  • Мнения: 12 121
Споделете за какво ги ползвате 🙄
Да е жива и здрава свеки, когато праща пресни яйца, в кутията не се чупят. Когато импровизира с подръчни материали, поне две-три жертви има. Да не става зян МатрИалът. Wink

# 628
  • Мнения: 5 317
Къде в Пловдив ремонтират часовници Tissot?

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Къде в Пловдив ремонтират часовници Tissot?
Моите Tissot-a са все от Джулиани взимани и само на техния сервиз в София вече се доверявам, че съм имала премеждия с онзи на джумаята. Ако не те устройва, някой да препоръча просто добър часовникар.

Общи условия

Активация на акаунт