Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 101
  • 735
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 54 401
Ами за 10 лв. е нормално да искат пари за поставяне.
Моят беше 20, ако не се лъжа, от подлеза на Тримонциум. С поставянето.
10 съм имала на стария телефон, преди 5 години.

# 601
  • Мнения: 12 116
Около 20 лв. са протектори за модели телефони с т.нар. закръглено стъкло по краищата. 8-10 лв. за тези с плоско, но не знаех, че вече искат пари за поставяне. Ходя или в Гранда, или на входа към Капана, в началото на Железарска, до подлеза, поставянето влиза в цената.

# 602
  • Мнения: 558
Кмета отвори ли гребната за велосипедисти? Не намирам на сайта на общината промяната на заповедта, пък в статиите на пловдивските сайтове има противоречива информация...
Мерси!

# 603
  • Мнения: 198
Живеем до гребната и всяка вечер сме там. Колела бол... незнам за забрани аз



Кмета отвори ли гребната за велосипедисти? Не намирам на сайта на общината промяната на заповедта, пък в статиите на пловдивските сайтове има противоречива информация...
Мерси!

# 604
  • Мнения: 558
Абе то колела бол, ама един съвестен полицай да има и не ща да изгорим Grinning

# 605
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Благодаря за отговорите Simple Smile

# 606
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Днес ходих за протектор и гръб на телефона...в малко магазинче до тур.агенция Солвекс, срещу Св.Петка и след сградата на Виктория груп. Любезни и мн.заредено Simple Smile

# 607
  • ...
  • Мнения: 513
Здравейте, някой да има координати на добър майстор за смяна на радиатори (към Топлофикация сме)

# 608
  • Пловдив
  • Мнения: 3 556
Забранено беше за велосипеди. На мен лично ми направиха забележка миналата седмица от Общкнска охрана, че карам  на своя отговорност.

Знае ли някой Икеа в мола дали работи?

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Уж беше до 10 май забраната за велосипеди. Това според медиите. Официална заповед така и не открих. Ако някой я е намерил, може да я пусне. От 11ти ние караме на Гребната. Никой не ни е правил забележки и е пълно с колелета.

# 610
  • Мнения: 10 384
На гребната можеше да се кара до 7:30 и след 7:30 вечер -
и в двата периода карам, не са ми правили забележка Simple Smile
В момента може по всяко време, вчера въртяхме с дребното в 5-6 след обед, пълно беше с колоездачи.

# 611
  • Пловдив
  • Мнения: 991
Някой вече посетил ли е мол? В Уайкики в МОЛ Пловдив има ли намаление на детски дрехи? Изобщо не ми се влиза в мол, но закъсахме за дрехи и ще се наложи да отидем...

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Някой вече посетил ли е мол? В Уайкики в МОЛ Пловдив има ли намаление на детски дрехи? Изобщо не ми се влиза в мол, но закъсахме за дрехи и ще се наложи да отидем...
този с/у Баумакс не е спирал да работи.

# 613
  • Мнения: 54 401
Уайкики си имат постоянни намаления.

# 614
  • Мнения: 1 316
Да сте виждали някъде  пластмасова преносима  кутия за яйца?

Общи условия

Активация на акаунт