Пети клас 2019/2020

  • 26 928
  • 752
  •   1
Отговори
# 405
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Добре де, толкова ли е трудно да се състави един нормален тест за петокласници? 🙄 Излагат се тези учители...
Иначе и ние броим дните до 15 Simple Smile Имат още някакви тестове и изпитвания другата седмица, но няма напрежение, а по-скоро досада и умора от еднообразието.
Размерите са 168 см и 46 кг, 40 номер обувки.

# 406
  • София
  • Мнения: 2 799
Не само ги брои, но ги задрасква и на календар Stuck Out Tongue Winking Eye
Умори се, вече и при нея няма напрежение, но иска да си поспива до по-късно, първият час започва в 8.00 ч., тя става по-рано, закуски, тоалети...
Гледам мерите се - да се отчетем и ние Grinning 160 см., 48 кг, 37 номер обувки.
Хайде, стягайте се. Още 5 дни и ще си отдъхнем за малко... и децата, и ние.
Стискам палци за последна, успешна седмица за децата, на които предстои оформяне или пък повишаване на оценка🤞

# 407
  • Мнения: 8 738
Госпожица та ми е мнооого слаба 31кг., височина 152 см и 36 номер за обувки.

# 408
  • София
  • Мнения: 4 608
Не само ги брои, но ги задрасква и на календар Stuck Out Tongue Winking Eye
И моята е така, има си календар с дните и драска Simple Smile

Снощи късно получава мейл (чака резултати от 2 теста и гледаше пощата си от време на  време) - 0/10 на теста по история, госпожата не намирала информация. Детето побеля и пребледня.
Оказа се, че госпожата не намирала резултати от предходния тест. А за него има даже нанесена оценка в школо.
Намерихме мейла, където е пратила резултата, препратихме.

Та нещо и аз се поизнервих последните 2 седмици...
Наистина се надявам есента положението да е спокойно и да се върнат в клас. Покрай ДО станах половин учител, но не е за мен тази професия.

# 409
  • Мнения: 4 243
Нашта все страда,  че е ниска и не расте достатъчно във височина. Отпреди няколко дни- стигнала е вече 140 см, като за последните 2 мес е дръпнала 2 см, не съм я теглила. Обувки- 35. Започват промени в конструкцията на тялото по женски тип, тазът й се е разширил, започва да се появява бюст. Тая пролет извадих от употреба огромна торба с дрехи от гардероба, предимно отеснели, но има и леко окъсели. Та притеснявам се, че растежът е повечко на ширина и по-малко на височина и до що годе приемлив ръст има още доста сантиметри. Да видим.
И да се пооплача малко. миналата седмица имаше писана двойка по информационни технологии- не била предала някакво домашно. Оказа се, че изобщо не е получавала задание. Писа на учителката, даже снимала пощата, че не е получавала нищо, което да работи и да праща в срока. Уж г-жата приела обясненията, казала да направи домашното и да го парти, с нов срок, а след това щяла да изтрие двойката и да оценява само домашното. Е, двойката стои, домашното е оценено с друга, отделна оценка. Не че ми е важно, ама все пак... Не е много коректно. Освен ако не е приела, че я лъже. Не миосля, че е било така, защото не пропуска домашни, следи и работи в срок.

# 410
  • Мнения: 1 641
И моята девойка е 160см., 48кг., 38-39 номер обувки. Днес и мина изходното ниво по история, а в сряда остава само по ЧП. Класната днес каза, че до сряда трябва да са оформени. При нас неясните оценки, дали 5 или 6 са по математика и немски. Но по-скоро сигурно ще са 5. По другите предмети ще има 6.

# 411
  • София
  • Мнения: 12 588
Моят е 174 см., 42 номер обувки, килограмите не съм сигурна, но около 48-49. От септември дръпна много и гледам, че около коленете има стрии (или поне на стрии приличат). Маже се с някакво масло, дано изчезнат. При нас неясноти има само при английския, там не е оформен. Днес седях при него по време на урока, мале, как вика тази госпожа. Горките деца.

# 412
  • Мнения: 2 426
Моят е 170см.,45номер обувки,50кг.Много дръпна на височина в последно време.(стърчи над приятелите си с две глави,здрави да са ни).За оценките-не е оформен по история,чп,география,бел.Срокът бил до петък,но по един от предметите няма никаква оценка,само няколко предадени домашни от април месец.Трябваше тест да имат,но уви.В очакване съм!

# 413
  • Мнения: 8 289
Моят е дребос - около 145см, 33кг. Обувките са 37-и номер.

# 414
  • София
  • Мнения: 3 100
И ние в дребия отбор - 140см , но много напълня тези месеци и стигна 38кг. Обувки носи 34 номер (едни сандлаи 33 от миналато лято й стават).
Обаче се промени визуално - оформи й се ханш, бедра, талия, забелязват се и зачатъци на зърна. Някои нейни съученици отдавна имат бюст, но няма да се състезаваме, я.
Оформена е почти по всичко, разказвателните приключиха миналата седмица, днес им казала оценките по математика, само по БЕЛ няма никакви данни. Някой се осмелил да попита госпожата, кога ще ги оформи, но тя била възмутена от въпроса Close
Тези хора били ли са ученици някога, толкова ли бързо се забравя какво го вълнува един ученик, че и родител, дето налива масло в огъня с въпроси от рода на "колко ще ти остави по БЕЛ? Ама как не знаеш, питай!!" Rage

# 415
  • Мнения: 8 738
Здравейте, нужна ме е малко помощ т.к. не успях да намеря точна информация.
Дъщеря ми трябва да опише двете особености на мита. Може ли да помогне някой ?

# 416
  • Мнения: 2 426
Здравейте, нужна ме е малко помощ т.к. не успях да намеря точна информация.
Дъщеря ми трябва да опише двете особености на мита. Може ли да помогне някой ?
Митовете са приемани за свещен текст и всичко разказано в тях се е считало за истина.Не съм сигурна ,дали това имаш в предвид,но синът ми казва,че г-жата това изисквала да запомнят за митовете.

# 417
  • Мнения: 8 738
От учебника по Литература на Анубис е въпроса, а в самия учебник нищо не пише.

# 418
  • Майничка
  • Мнения: 12 721
Според мен, едното е, че е устно народно предание, а второто, че изразява представа за възникването и функционирането на света и мястото на човека в него.

# 419
  • Мнения: 8 738
При нас срока за оформяне е 15.06. И тази седмица ще имат изпитвания и изходящи, а децата са вече изморени и не им се учи.
Щерката си взе пениборда и отиде да кара, хич не ѝ пука вече.

Общи условия

Активация на акаунт