Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 31

  • 73 187
  • 962
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 2 666
Два пъти родих нормално, защото нямаше индикации за секцио. Но имам приятелки, които още на първия преглед казаха, че искат секцио и така родиха. Имам и такива, при които се наложи секции по медицински причини. Имам и приятелки, на които при започнало нормално раждане им направиха секцио

Докторите дават избор, но не биха рискували с нормално раждане ако има индикации за секцио.

# 916
  • Мнения: 127
Следях се при Богданова. Нито веднъж не предложи секцио. Накрая се наложи, но до последно си ме чака.

# 917
  • Мнения: 1 766
Следих се и родих нормално при д-р Богданова. Не е ставало дума за секцио

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 19:51 от Amelin

# 918
  • Мнения: 2 239
Аз имам въпрос за д-р Богданова. Искам да ходя при нея на феталните морфологии и след това и да раждам при нея. Има ли някоя от вас, която е била при нея в Оскар клиник и в последствие само е раждала в Токуда? Че доколкото разбрах само един ден преглежда в Токуда или съм в грешка?
Просто искам да имам по-голям шанс да се запиша при нея.

# 919
  • Мнения: 12
Аз се следя при д-р Богданова в Оскар клиник, познавам други които само на феталните ходят в Оскар и раждат при нея в Токуда. В Оскар клик е два пъти седмично. Аз съм много доволна от нея и сега ми предстои второ раждане при нея. Страхотен лекар и човек е.

# 920
  • Мнения: 80
Аз съм с малко противоречиво мнение за Богданова.. Струва ми се доста надменна, няколко пъти ми се случи да ѝ задам въпрос, на който не можа да отговари и това я направи дори нападателна. Много се чудя дали да продължавам да се следя при нея 😐

# 921
  • Мнения: 16 871
Аз съм много НЕдоволна от нея.

# 922
  • Мнения: 80
Аз съм много НЕдоволна от нея.

Каква е причината при теб.

# 923
  • Мнения: 2 239
Благодаря!
Споделете и негативното мнение, хубаво е да се знае. Аз дотук не съм прочела такова и затова се насочих към нея.

# 924
  • Мнения: 16 871
Аз назад съм писала. Имах 2 прегледа при нея, през различен период от време и не останах доволна. Вторият път бях насочена от неин колега, като идеята беше да отида да проследи един хематом след седмица. Тя ме извика в същия ден (което беше безсмислено, защото проблемът нямаше как да изчезне за 3 часа). Хем ми каза ела имам дупка в графика, хем чаках 4 часа. В кабинета ми каза, че не я интересува какво е видял другият доктор и не пожела да погледне документите. Прегледа ме за 5 мин и толкоз,  защото отвън чакаха още жени и бързаше с графика.

# 925
  • Мнения: 78
Моето впечатление също е негативно. На бхс слушах безумен разговор между нея и сестрата, но пък не ми беше казано, че не се визуализира ностна костица, прочетох го по-късно в листа от прегледа. На всяка пациентка се изпраща по вайбър една чернова с витамини и дози, които не са съобразени със сегашните стойности, при мен бяха във високи стойности, тъй като бях подготвена за бременността, но въпреки това тя ми каза да си ги пия в тези дози, които са при дефицити.

# 926
  • Мнения: 80
И при мен имаше проблеми при въпросите ми относно БХС. Не искаше да ми отговаря на питане относно един от компонентите, който е извън норма. Заядливо ми каза, че не е важен и защо въобще му обръщам внимание.
Имах и болки в корема, за които Богданова също нямаше абсолютно никакъв коментар, за което се наложи да търся второ АГ мнение 🤨

# 927
  • Мнения: 1 766
Аз съм се следила при д-р Богданова в Оскар и раждах в Токуда. За мен това е голям лекар и човек. Първите ми две бременности са проследявани при много препоръчани и успешни лекари, та сравнявам между три имена в АГ. За мен д-р Богданова е толкова добра в това, което прави, че ако има проблем с бебето или бременността, ще го види, а като го види, ще вземе мерки. Щом нищо не казва, значи всичко е наред. Дори не ми е хрумвало да й задавам въпроси за всеки показател, който измерва. Витамини и добавки ми предписа след изследване и съобразяване със стойностите ми. Аз също отидох при нея за първи път два дни след като друг лекар ми каза, че имам отлепване, а тя ми каза, че отлепване няма. Познайте на кого се доверих? Толкова добър специалист по фетална морфология да ти проследява бременността ти носи огромно спокойствие, че нищо няма да бъде изпуснато. При нея всеки преглед е ФМ

# 928
  • София
  • Мнения: 4 884
Един път ме е преглеждала, беше много любезна, в деня на секциото, но изкара бебето с 500 грама по-голямо, отколкото се роди. Предния ден, на приема ми в отделението, Атанасова го позна с точност 50гр.

# 929
  • Мнения: 16 871
Всеки с мнението си. При мен се налагаше да проследи дали хематомът ще се резорбира или ще "гръмне" и ще помете и плода. Нещо, което тя не направи. Въобще не става дума дали е бил там или не, беше видим и с невъоръжено око. Става дума за отношение и отговорност.
Освен това, всеки има право да задава въпроси, за това си плащаш - консултация и преглед.

За отношението на акушерката няма да коментирам (оскар клиник).

Общи условия

Активация на акаунт