КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 5

  • 50 885
  • 748
  •   1
Отговори
# 585
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Утре, 21.10.2020г. ,около 12ч, Черната луна-Лилит ингресира в Телец ,където е в заточение. Лилит е елемент на Скорпион и има чертите и характера на този знак. Лилит е точка от лунната орбита около Земята, в която Луната е най-отдалечена от нея. Бялата луна, Селена, е точка най-близка до Земята и е с характеристиките на Риби. Селена сега е в 23-ия градус на Скорпион. При Лилит в Телец всички усилия и свръх амбиция ще бъдат хвърлени в темите на Телец и Венера - материалните придобивки,движими ценности  /бижута,картини и т.н/, таланти ,удобства на живота, скъпи неща - дрехи,предмети,обзавеждане, любов, сексът като  "разменна монета", в здравето - клетките, талантите,които имаме ще искаме непременно да бъдат видени и високо оценени  и др.  Затова следващото Пълнолуние в Телец на 31.10.2020 г ще бъде заредено със скорпионска енергия. Вероятно ще се впуснем във вихрено преследване да запазим или променим статуквото в живота си.

Титания, би ли казала какво визираш под скорпионска енергия?Simple Smile

# 586
  • Мнения: 2 736
Оффф, пустият Меркурий, от 12 градус на Скорпиона ли тръгна пак назад?!
На 12° в Скорпион е моят СЛВ, а транзитен в момента точно върху луната ми в Близнаци.
Не искам да съм Инч Хай,  искам спокойствие, а съм принудена да показвам, доказвам правотата си, едно ровене в документи по принуда.... да минава вече....

# 587
  • Мнения: 1 750
Bandit Queen, значи твоята Лилит си е на място по дом ,малко е  "сбъркала" Grinning характера - в Лъв. С това струпване в 8-ми дом може да се окаже,че си свръх чувствителна към негативна енергия ,както и ти самата да я излъчваш,освен това си и Слънчев  Скорпион. Вероятно,ако успяваш да я овладяваш и правилно насочваш, тази енергия няма да е проблем за теб и за околните  /най-вече Grinning/. Когато разглеждаш Лилит винаги трябва да гледаш и Селена - Бялата луна.

 Hrispa76 , скорпионската енергия е най-мощният източник на сила и възможности,но резултатите от това ще зависят от насоката на действие. Предстоящото Пълнолуние в Телец е в точен съвпад с Уран, който е в екзалтация в Скорпион ,но в Телец е в падение и се "мъчи" да изкара всичко от себе си навън, така както би действал в Скорпион. За Лилит вече казах в предходния си пост. Затова следващите 9 месеца, докато Лилит е в Телец ,този знак ще е зареден с тази енергия. Още по-силен ще е периодът, когато и Марс ,един от управителите на Скорпион, навлезе в знака - на 07.01.2021 до 04.03.2021г.

# 588
  • Индия/България
  • Мнения: 317
С това струпване в 8-ми дом може да се окаже,че си свръх чувствителна към негативна енергия
Open Mouth Изумително точна си, Титания. Отново благодаря! Изпитвам  неприязън и страх от всякакви негативизми и фатализми. Натоварват ме, разстройват ме, смазват ме...затова всячески избягвам да допускам такава енергия в себе си. Стрелецът в мен (асцендент) не го позволява и слава богу. Имам необясним страх от смъртта обаче. Лилит винаги съм възприемала като олицетворение на тъмното и фаталното, което е извън моя контрол и което сякаш "дебне" и чака удобен момент да се активира. Има нещо кармично в нея, убедена съм. Определено ще си погледна Бялата луна.

Скрит текст:
всъщност преди 7г загубих най-скъпия и най-близкия си човек извън семейството. Изключително тежка
 и внезапна загуба. Досега винаги свързвах страха от смъртта точно с Лилит в 8мия ми дом. Учудвам се как и Сатурн не е там

Уффф, трудничко ще е явно..цели 9месеца..ще видим какви ще ги "ражда" мойта Лилитка  Stuck Out Tongue

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 11:33 от Bandit Queen

# 589
  • Мнения: 1 750
Зависи от наталните аспекти,които Лилитката ти образува. И най-точна представа за нея ще имаш като се разгледа целия хороскоп.

# 590
  • Индия/България
  • Мнения: 317
Зависи от наталните аспекти,които Лилитката ти образува.
Зле са...все квадратчета и един съвпад. Знам си я аз, че не е ок. Точно затова й бера кахъра. Ще се наложи май да разчитам на Марс, (който уж ми е доста добре аспектиран) и ....каквото сабя покаже Simple Smile Още веднъж- благодаря за насоките! Пожелавам на всички сила, кураж и леко преминаване през  трудните пътеки (ако имате такива) !

# 591
  • Мнения: 9 152
Когато четях за Лилит, си спомням, че за нея е по- добре да е с напрегнати аспекти, отколкото с хармонични. Аргументът беше, че съблазните трудно се отсяват, когато Лилит е хармонично аспектирана.

Bandit Queen, много е възможно по ведическата карта парада на планетите от 8 дом да се изместят в 7- ми.
А скорпионската енергия всъщност да идва от накшатрата, в която попада Лагната ти ( Асцендента ти.)

# 592
  • Мнения: 24 331
Лилит в първи дом, при АС Овен какво значи?!

# 593
  • Мнения: 1 750
Лилит в първи дом, при АС Овен какво значи?!
Свръх усилия за доказване на "Аз"-а , буквално водене на войни в партньорски взаимоотношения и преекспониране силата на Овен, стига да не е включен този знак в първи дом. Тази силна енергия ще зависи от аспектите на прелъстителката Лилит.
Корекция - видях ,че АС е Овен,значи в случая Овен не е включен знак.

# 594
  • Мнения: 24 331
Благодаря отново Титания!
Последно, за да не ставам досадна, но
за Лилит в Риби чета много лоши неща /самота, наркотици, психични проблеми/ Не искам да вярвам, че е така.

# 595
  • Мнения: 1 750
Лилит в Риби е на територията , в случая акваторията Simple Smile , на Бялата луна, и не й е присъщо да бъде състрадателна ,обичаща безответно и т.н , затова се захваща с негативите по Риби, но кои точно зависи от аспектите й. В най-добрия от "лошите" случаи човек може да е тотално отнесен,изключително извън ежедневието,но може да бъде прекрасен творец,неразбран от хората.

# 596
  • Мнения: 24 331
Творец е и има изяви тип Майка Тереза, но нищо крайно до този момент
Благодаря още веднъж

# 597
  • Мнения: 1 285
Апогеят на Луната в астрологията носи наименованието Лилит. Най-отдалечената нейна точка по орбитата й около Земята. Най-близката точка пък е перигеят на Луната - Селена.
Домовете, в които се намират Лилит и Селена, Луната около моментът на раждането, е била в апогей и перигей. Това са точки свързани с лунната символика. Към какво е отворено съзнанието. Сфери на съзнателни/несъзнаваните потребности, нужди. Лилит и Селена  са по-скоро нюанс. С предимство и на първо място са планетите от септенера - Луна, Меркурий, Слънце, Венера, Марс, Юпитер и Сатурн.

Последна редакция: чт, 22 окт 2020, 17:51 от starinthenightsky

# 598
  • Мнения: 1 750
Днес, 23.10.2020г., в 2ч  Слънцето навлезе в Скорпион , при ретро Меркурий и опозиция на  ретро Уран в Телец. С други думи дневното ни светило се "забърка" с ретро размирници Grinning . Луната пък е в последните градуси на Козирог,активира "отровното трио" Юпитер,Плутон и Сатурн  и ок. 16ч и 24мин ще ингресира във Водолей. Така,че денят ще е с преобладаваща сериозна,тежка и работна енергия. Късно вечерта ще се е оформила тау-квадратура в неподвижни знаци между  Меркурий/Слънце в Скорпион, растяща Луна във Водолей  и Уран в Телец - да му мислят Лъвовете Simple Smile . Добре,че е петък и предстоят два почивни дни. Луната прави квадрат със Слънцето - фаза "първа четвърт" ,започва видимо да расте , и затова някои от нас няма да са в кондиция, напр. посочените Лъвове от първата декада на знака. Водолеите пък ще са в лично Новолуние  /транзитната Луна ще съвпада с рожденото Слънце/ през следващите два дни. При Луна във Водолей емоциите ще са разнообразни и нееднозначни,както и времето. Но все пак ще е топличко и някак "въздушно". Приятни почивни дни!

# 599
  • София
  • Мнения: 2 014
Здравей Титания, смяташ ли, че усложнената обстановка със пандемията ще ескалира малко преди 15.11.,  със последната от трите срещи за тази година на Плутон и Юпитер? Според теб колко време след това ще се усеща влиянието на близкият орбис между тези планети, цялата година се движеха около 6 градуса.

Общи условия

Активация на акаунт