Можете ли да ми препоръ4ате доктор за секцио в Тина Киркова

  • 4 140
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 277
Здравей
За първи път пиша тук, иначе редовно в Дир-а.
Реших да се включа, за да ти кажа и аз, каквото и другите: там всички са добри  Simple Smile
На мен секциото ми го направи д-р Силвия Савова в екип с д-р Григорова. Платих си за избор на лекар, но не съжалявам изобщо. Д-р Савова е добър професионалист и човек, идваше да ме вижда в дните след операцията, сменяше ми превръзката, възстанових се страшно бързо и, ако реша да имам второ дете - пак при нея ще раждам  Wink  

# 16
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: karla
Цитат на: PetiaK
д-р Пламен Петков, той по принцип се занимава с оперативна гинекология, но изражда и нормално. При секцио най-често работи с д-р Гергова, която е шеф на родилното. Секциото ми беше точно преди година и съм много доволна.

Григорова ли имаш в предвид

Да, обърках се с имената, поправих го  Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 438
И аз да се включа... Миналата седмица родих със секцио втория си син . Секциото и двата пъти направи д-р Жана Колева в екип с д-р Петков. Много съм доволна от отношението и вниманието . Освен това тя е много добър оператор. Анестезиолог беше д-р Игов. Сложи ми упойката  лесно и бързо.Благодаря от все сърце на целия екип!
Имах доста проблеми, защото исках да раждам секцио. Имаше лекари , които твърдяха, че мога да родя нормално и добре че не се съгласих с тях, защото бебчо се роди 4,150 кг и с два пъти усукана около вратлето пъпна връв Cry
Моят съвет е да си избереш много внимателно лекар , да му се довериш и да не разчиташ на случайността!

Общи условия

Активация на акаунт