Отговори
# 45
  • Мнения: 17 407
Що да не е навит собственика? Дъщеря ми ходи минала седмица на детски РД там.

# 46
  • Мнения: 2 839
Хм, ами опитай щом казва Венера.
Още когато го откриха му подметнах нещо за детски РД, нали на моите деца им предстоеше. Учтиво ми отказа, при това се познават с мъжа ми. На една съфорумка беше отказал да си провеждат друго детско мероприятие.
Но това са все случки от началото на заведението, може пък да са си променили нагласата  Grinning Опитай, късмет  Hug

# 47
  • Мнения: 5 622
А може би вътре отказва да прави РД. Ако е бил на открито РД що не? Аз лично като ходих да пия кафе веднъж там, сварих точно детски РД  Wink

# 48
  • Мнения: 13 512
А ти нали искаш да е вътре,защото не се знае какво ще е времето? Питаш за капитол,който е закрит...последно закрит или открит ресторант те интересува? За закрит се сещам за Белисима-срещу "Черно море"

# 49
  • Мнения: 249
Нека и аз да се включа. Изправена съм пред същия проблем с избора на заведение с тази разлика , че аз търся заведение по-скоро за децата, а не за възрастните. Всяко дете ще бъде придружено евентуално от родител, т.к. са вече по-големи. Дъщеря ми е родена на 24.09., така че и аз всяка година се хвърлям в дълбока размисъл "...а тази година къде...?"До сега се спрях на няколко от вашите предложения, като на първо място поставям Пицарела. Хем ми е идеално близо... А що се отнася до Буров-аз съм крайно разочарована от това заведение. Ходих веднъж, няма да повторя.Градината е красива, вътре обаче за рожден ден с деца в никакъв случай. Надявам се времето да не е дъждовно и да не ми играе сечено, че ще се налага да търся спасителни варианти в последния момент. Мами, ако имате и други предложения , ще ми бъде интересно да прочета! Hug

# 50
  • Мнения: 4 187
Оххх, аз също се замислям, къде да празнуваме тази година. Така като чета, положението хич не е розово........... Confused.  Предпочитам да сме в ресторант , при хубаво време на открито, всички да са заедно. Май много изисквания станаха  Rolling Eyes.
Някой да е празнувал в *Хоризонт* скоро ?

# 51
  • Мнения: 2 839
Оххх, аз също се замислям, къде да празнуваме тази година. Така като чета, положението хич не е розово........... Confused.  Предпочитам да сме в ресторант , при хубаво време на открито, всички да са заедно. Май много изисквания станаха  Rolling Eyes.
Някой да е празнувал в *Хоризонт* скоро ?
Друго щеше да е край басейна, с градинаря, еееееееееехх  Flutter

Да ме прощава БУБА за офф-а  Grinning

# 52
  • Мнения: 13 512
Eeeeeeee...аз като  имам и басейн,и градинар,...децата ми са родени през ноември и февруари.На това му викам аз сечено!
Стар:Хоризонт е ОК,но не и за хранене. Кухнята им хич не струва, а особено за мероприятия. Провери евентуално за сладкарницата, защо не и за дискотеката, ако е  през деня?

# 53
  • Мнения: 2 839
Еееее, ама градинаря ти не е като нашия със Стела  smile3534

Прнцип на Хорзонт - НЕ приеат детски РД в бара. Не че и тях не съм ги виждала да си нарушават принципа де  Twisted Evil Т.е. бях говорила с тях за имен ден на Стела да празнувама. Те веднага реагираха `не може след 17ч`, но после като им казах, че сме основно възрастни и по-малко деца се навиха. То пък аз се отказах после  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 13 512
Изборът за закрито заведение за малки и големи е  равен почти на нула-няма да мине  без компромиси.

# 55
  • Мнения: 2 071
Ако сте 20-30 човека, можеш да пробваш в ресторанта на хотел Сити Планет - срещу Делфинариума. Ние там се женихме, там правихме и РД-кръщенето на Елица - и двата пъти бяхме 20 човека и затвориха ресторанта за други посетители. Просторно е, приятно и ново, има място за игра на децата - само трябва да занесеш играчки, защото те нямат. На сватбата си направихме меню, а за РД ден на детето бяхме на свободна консумация. Цените са съвсем нормални.
Преди известно време там се смениха собствениците обаче и не знам сега как стоят нещата

# 56
  • Мнения: 3 211
Ние много обичаме да ходим в Годзила-та на пазара, на последния етаж има кът за непушачи, където е идеално за Вашия рожден ден, има достатъчно място за игра, няма детски кът и ако не ви притеснява това, че няма да се пуши ти предлагам да резервираш целия горен етаж.

# 57
  • Мнения: 6 039
Ако сте 20-30 човека, можеш да пробваш в ресторанта на хотел Сити Планет - срещу Делфинариума. Ние там се женихме, там правихме и РД-кръщенето на Елица - и двата пъти бяхме 20 човека и затвориха ресторанта за други посетители. Просторно е, приятно и ново, има място за игра на децата - само трябва да занесеш играчки, защото те нямат. На сватбата си направихме меню, а за РД ден на детето бяхме на свободна консумация. Цените са съвсем нормални.
Преди известно време там се смениха собствениците обаче и не знам сега как стоят нещата

Там празнивахме първият рожден ден на Малена и София
за втория ми е рамо да мисля.

В Хоризонт бях съвсем скоро на рожден ден, в градината, където са люлките. Беше приятно, но нищо особенно. Гостите се смесват с редовните потребители, не можеш да разбереш кой откуде е. За края на август е подходящо, но за силно слънце и силен вятър не го препоръчвам.

# 58
  • Мнения: 5 622
А ти нали искаш да е вътре,защото не се знае какво ще е времето? Питаш за капитол,който е закрит...последно закрит или открит ресторант те интересува? За закрит се сещам за Белисима-срещу "Черно море"

Закрит бе. От самото начало търся да е на закрито  Peace

# 59
  • Мнения: 5 622
Ако сте 20-30 човека, можеш да пробваш в ресторанта на хотел Сити Планет - срещу Делфинариума. Ние там се женихме, там правихме и РД-кръщенето на Елица - и двата пъти бяхме 20 човека и затвориха ресторанта за други посетители. Просторно е, приятно и ново, има място за игра на децата - само трябва да занесеш играчки, защото те нямат. На сватбата си направихме меню, а за РД ден на детето бяхме на свободна консумация. Цените са съвсем нормални.
Преди известно време там се смениха собствениците обаче и не знам сега как стоят нещата

И ние там се женихме. Там правихме и първият РД на Габ  Wink Супер е, ама ми се щеше да е на по-различно място този път...

А кога са сменили собствениците? Мениджърът и главният готвач бяха много, много готини и разбрани хора  Peace

Общи условия

Активация на акаунт