На пазар във Варна - тема 56

  • 25 466
  • 732
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 735
Помощ!  Някой живее ли в/около Китайската стена? Трябва ми връзка с шивачката, която е на гърба на стармаркет.
Мисля че, тази верига магазин беше там.
Може ли , ако има някой с желание и излиза да пазари или минава случайно от там, да погледне работи ли жената и евентуално да поиска тел. номер? Оставих  яке преди 2 седмици и от Младост ми е бая далеч да се разходжам..
Благодаря предварително!
Ако е жълтата врата към вътрешната уличка- затворено е, пише "карантина" и тел. за справки 0877214535.

# 121
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Вчера 11:30ч на Кауфланд Девня имаше километрична опашка.
Директно обърнах и даже не спрях.
Хората бяха до края на паркинга+ завой по стената.
Може би зависи и в кой час ще отидете и колко ви е належащ вече пазара.
Бях за едно нещо и даже не ми хрумна да чакам и то имайки предвид, че повечето хора влизат да пазаруват повече и няма да става бързо.

# 122
  • Мнения: 8 749
За мен най-спокойния Кауфланд е този по пътя за Виница .
Почти по всяко време на деня се е случвало да отивам и всичко е било в рамките на нормалното чакане в сегашното положение .

# 123
  • Варна
  • Мнения: 170
Аз си пуснах поръчка към Булмаг. Дойдоха нещата 30 мин след интервала до входа. 1/5 от нещата липсваха, но беше отразено в сумата, а и бях писала,ако нещо липсва да не се заменя. Доволна съм като цяло. Даже се чудя по нормално време дали част от седмичните ми пазарувания да не са онлайн.

# 124
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 746
tina_vn,
огромни благодарности! Точно там е,  а якето беше в колата и отивайки до НАП, видях ,че работи и хич не се замислих да го оставя.. На др. ден въведоха извънредното и обикалянето ми по обекти спря.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Доставиха ми вчера от Bulmag. Липсващи само вид хляб и овесини ядки. Зеленчуците бяха добре подбрани. За лошо време е удачно пазаруване. Там има и бг продукти. Бих ви препоръчала марка "Българе"- качествено  сирене и вино. Отделно ДДС остава в Б-я. От останалите вериги съм отвратена. Миналата седмица изхвърлих пъстърва и петокачествени плодове от Lidl. Гъбите имаха етикет февруари. Трайността е максимум - 10 дни. Рибата, в годност миришеше ужасно. "Промоциите" са смешни.

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 10:40 от Viviana91

# 126
  • Мнения: 10 683
Като ви доставят от Булмаг може ли да се плаща с карта? Сори, ако сте коментирали, ама нямам такъв спомен.

# 127
  • Мнения: 11 241
Аз пазарувам от малките магазини. И ще продължа докато мине това положение.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 170
Като ви доставят от Булмаг може ли да се плаща с карта? Сори, ако сте коментирали, ама нямам такъв спомен.


Аз платих в брой,но 1 час преди доставката ми се обадиха да питат как ще платя и според мен има може да има опция да се плати с карта.

# 129
  • Варна
  • Мнения: 384
Като ви доставят от Булмаг може ли да се плаща с карта? Сори, ако сте коментирали, ама нямам такъв спомен.


Аз платих в брой,но 1 час преди доставката ми се обадиха да питат как ще платя и според мен има може да има опция да се плати с карта.

Аз поръчах за първи път в събота, доставиха ми във вторник. Платихме с карта. Имаше липсващи неща, които бяха отразени в сметката. Имаше и такива, които уж са доставени, но не бяха. Но не е нещо фатално. Писах им, при следваща поръчка от моя страна, ще ми добавят артикулите. Така се разбрахме с тях.
Със сигурност ще поръчам пак.

# 130
  • Мнения: 8 749
Едно от малкото останали удоволствия ми е да изляза и да отида до по-далечни магазини само и само да се разходя, та още не си представям и продуктите да ги избирам онлайн .
Хваща ме съклета У дома  вече и гледам да се движа повече в слънчевите дни .

# 131
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Днес имах излизане за малко. Докато пътувахме с колата, ми направи впечатление, че в Била на Подвис имаше само 3 човека на опашка (11.20ч), а до Лидл Владиславово изобщо нямаше опашка (11ч).
Това ми е първото излизане от две седмици насам, очаквах улиците да са по-празни, но не би. Срещаха се семейства с малки деца на разходка, майки с колички. Е, не бяха заедно в компании големи, но все пак. Явно като видяха малко слънчице и излязоха от бърлогите си. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 132
  • Мнения: 547
Покрай работата от вкъщи и дистанционното обучение на децата и аз не бях излизала към 2 седмици. Днес трябваше да отида до Онкодиспансера и останах удивена, че явно карантината е само в главата на Мутафчийски(моите уважения към него!) и на списващите във фейсбук. Ми улиците бяха пълни с хора, вкл. мотаещи се безцелно и безметежно пенсионери - без маски, без ръкавици...

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 18:55 от tortoise

# 133
  • Варна
  • Мнения: 4 444
В тази връзка аз искам да изкажа възмущението си от Университетския дентален център, които с еднолично решение спряха да приемат и спешни пациенти! Такова предписание няма нито от щаба, нито от МЗ. В крайна сметка всеки лекар, полицай, пожарникар се излага на опасност, такава е професията, но мисията им е да ПОМГАТ независимо от ситуацията. Техен пациент съм, всички снимки, изследвания, замервания и т.н  са ми там, започнахме седмицата преди извънредното положение спешно лечение, което сега няма как да ми продължат. Това е безотговорно, все едно в АГ болницата да спрат да приемат родилки и спешни случаи. Това положение ще продължи минимум още месец и не ми се мисли...
Така че карантината всеки си я приема според камбанарията явно. Салони за красота си работят, книжарници, баничарници, строежи и т.н.

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 16:51 от Blue Turquoise

# 134
  • Варна
  • Мнения: 10 782
А, и видях две бабки (едната с маска, другата беше я приспуснала надолу), явно към Лидл бързаха, а часът беше вече 11ч, а тяхното време за пазар е от 8.30-10.30ч, явно толкова им дреме на всички наредби, мерки и молби. Аман! Ти ги пазиш, те се бутат между шамарите. Flushed

Общи условия

Активация на акаунт