Мога ли да лежа по корем?

  • 4 979
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Спах по корем до края на 4-ти месец. Нищо не може да стане на бебето, то си е добре, обаче като стане голям корема, не бива, защото на самото бебе му е недуобно понеже се притиска - 6,7 месец.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Spokoino skupa  Laughing Ima i drugi kato teb  Party
Az sum vv 22 g.sedmica i spq po korem, prosto po drug na4in nqmam zaspivane. 4udq se kak 6te se otu4a za po naprednalata bremennost. A po otno6enie na tova dali moje da mu navredi6? absurd, iz4etoh dosta materiali ve4e kazah za6to, eto ti i na teb edno, ne za drugo ami sama da se ubedi6 v tova : http://www.bg-mamma.com/site/content/view/727/37/

Може ли по време на бремеността да се спи по корем?
Ако така ви е удобно, защо не? Бебето е надеждно защитено от околоплодната течност. И все пак, това не се препоръчва през последните месеци на бремеността.
А и тогава коремът на жената нараства доста и единственият удобен начин за спане е в странична поза.

# 17
  • Мнения: 581
И аз нанкам по корем все още, а съм доста напред с месеците.  Simple Smile Нанкай както ти е удобно и не се тревожи.

# 18
  • Мнения: 1 294
Нямаш проблем да спиш по корем, околоплодните води са за това да пазят.Аз до 5-6 месец се мъчих да  го правя Crazy Сега Мимата е до мен и съвсем не е смачкана.  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 274
   Аз с първото бебче нямах тумбаче докъм 6 месец и спях по корем, а после на страни! Синът ми не изглежда смачкан, само малко е изплезен долу в подписа  Mr. Green!
  Сега от 3 месец ми порасна корема и спя само по гръб или на страни! По принцип казват че след 5-6 месец е хубаво да се спи на ляво - беше нещо заради кръвообръщението!

# 20
  • Мнения: 1 999
Можеш да спиш щом ти е удобно. Wink Докато бях бременна не можех да спя така, а само настрани.

# 21
 Не съм си го позволявала досега  Peace

# 22
  • Мнения: 292
Ами аз и като бременна намирах начин, събуждала съм се в подобни пози - правя го насън, защото ми е навик явно - не е опасно и ако не ти причинява неудобства - не се шашакай, бебчо е доста добре защитен в теб!!! Успех ти пожелавам !

# 23
  • Мнения: 858
ако ти е удобно така не виждам проблем Peace.Аз от 4 месец не мога въобще да легна по корем ,а това ми е любимата поза за сън и се измъчвам доста,но ако малко го затисна бебока почва да рита бясно,да се размества,по гръб ми е невъзможно също  Rolling Eyes ,но съм на финалната права ! Упсех и лека бременност!  bouquet

# 24
  • Мнения: 37
Ако питате мен с нарастването на корема ,никак не е удобно да се спи.

# 25
  • Мнения: 949
На бебето доколкото ми е известно не можеш да навредиш,но на теб дали ще ти е удобно?

# 26
  • Мнения: 8 917
Няма да го смачкаш не се тревожи. С нарастването на корема ти обаче ще ти става все по неудобно да лежиш така preggo
Peace Така беше и при мен Mr. Green

# 27
И аз спях основно по корем... докато още можех...  Heart Eyes
Така, че спокойно!!! На бебчето не му пречи!
Ще дойде ден, в който като легнеш по корем и едни сладки ритничета ще ти напомнят,
че временно трябва да се забравиш тази поза  Simple Smile

# 28
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
аз все още спя по корем, е не съвсем по корем но съм си намерила една доста удобна позиция, защото изобщо не ми е удобно по друг начин!!!

# 29
  • Мнения: 59
В момента съм в 8,5мес. и спя почти по корем малко на страни ама ми е удобно.И без туй едвам си намирам място вече

Общи условия

Активация на акаунт