за какво си говорите с любимия след секс?

  • 3 716
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 804
За нищо  щото няма време той отива да спи , а аз в повечето случаи започвам да кърмя малката .
В редки случаи , оставаме прегърнати и се наслаждаваме на мига . Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 3 153
За по-лесно не правим секс и не ни се налага да се чудим за 'кво да си говорим след 'тва:)

# 17
  • Мнения: 286
Кой е първи в банята, и после smile3507

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
правим го в рекламно време, за да не изтървем филма hahaha Joy rotfImao rotfImbo

Е, значи за 2 минути свършвате  bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Кой е първи в банята, и после smile3507

И при мен се е случвало това Joy

# 20
  • Мнения: 959
Не си говорим-отиваме да пушим.

# 21
  • Мнения: 2 631
Говорим си за същите неща, за които сме си говорили и преди секса Simple Smile

 Peace newsm10

Или за нещо, което през деня се е случило и съм забравила да му кажа  Rolling Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
правим го в рекламно време, за да не изтървем филма hahaha Joy rotfImao rotfImbo

Е, значи за 2 минути свършвате  bouquet
Зависи де, ако са рекламите по Нова телевизия, може и до 15 минути да се отпуснете Wink

# 23
  • Мнения: 2 495
Общо взето се смеем като си разказваме смешни случки, вицове или обсъждаме някого Laughing

# 24
  • Мнения: 348
За секс  luvbed

# 25
  • Мнения: 288
Ам, предимно се прегръщаме (понякога силно) или сгушваме един в друг.. готино ни е, наслаждаме се на момента и/или си казваме колко ни е хубаво така или си казваме, че ни е хубаво да се усещаме... понякога ми казва "Обичам те" нежно и ме прегръща, често, но не винаги.. Говорим си понякога за това, когато ще си заживеем само двамата, казва ми как иска да не се разделяме дори временно...говорим как искаме да заживеем заедно за постоянно, а не временно, както досега и понякога на тази тема си развиваме теории как ще е или аз го питам разни неща... Общо взето говорим за неща свързани с нас двамата... А понякога си лягаме гушнати и гледаме нещо, коментираме го, целувки и така докато заспим...
Понякога може да се скараме ... е, тогава си говорим кофти работи, като понякога намесваме предишните си...  Crossing Arms и заспиваме с гръб един към друг или ме пита "може ли аз да те прегърна" или подобно ... това е...

# 26
  • Мнения: 2 609
За нищо Mr. Green, вечер след  luvbed следва   sleepuu

# 27
  • Мнения: 8 505
За каквото ни падне.

# 28
  • Мнения: 495
хаха, Светле, ще засека, ама по мои изчисления - около 5 мин.
и ако почне филма, единия казва на другия  "бързо, къде е дистанционното, усили звука"
 Joy hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Кой е първи в банята...

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт