Ипотечен кредит от Булбанк

  • 6 052
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 967
А от ДСК да е теглил някой?
 извинявам се, че разводнявам темата

И аз се извинявам, ама ако някой има е теглил от ЦКБ, моля да сподели.

# 46
  • Мнения: 450
Здравейте,
а дали някой има впечатления от ипотечните кредити на СИ Банк?
4е ве4е изпушвам с тези предварителни договори,оценки...одобряват те на една сума,отпускат ти друга...
Как е при тази банка?

# 47
  • Мнения: 136
Изтеглихме с мъжа от Пощенска банка и сме много доволни. Доколкото знам те предлагат най-най-добрите условия специално за жилищни кредити, за другите незнам.

# 48
  • Мнения: 157
На този етап - най-удачния избор е Булбанк( с най-ниски лихви), на второ място - Пощенска. Знам го от сигурен източник - банкер, а и самите ние теглихме от Булбанк, нали казах?

# 49
  • Мнения: 450
Здравейте пак:)
Питам за СИ Банк,защото там ще кандидатстваме с неофициални доходи...а в Булбанк искат официални, а пък в Пощенска % за недоказани доходи е по-висок:(
Благодаря ви все пак:)))

# 50
  • Мнения: 1 655
Здравейте пак:)
Питам за СИ Банк,защото там ще кандидатстваме с неофициални доходи...а в Булбанк искат официални, а пък в Пощенска % за недоказани доходи е по-висок:(
Благодаря ви все пак:)))
В Булбанк може и с неофициални, признават ги.

# 51
  • Мнения: 106
във всички банки плащаш повече когато си с неофициални доходи. каквото и да казват кредитните инспектори, все някакво оскъпяване се получава. може да е директно от лихвения процент или под формата на някакви допълнителни такси, но винаги го има. да не говорим, че има различни начини за смятане на лихви...

GERBER, онзи ден бях побесняла и не реагирах разумно. знам, че писането по форуми не върши работа Simple Smile по-късно говорих с когото трябва и поне за момента всичко е наред

# 52
  • Мнения: 450
Ще ходя тогава до Булбанк пак,но първия път кредитния инспектор като чу ми се изсмя,а аз си хванах чантичката и си тръгнах...Sad(((((

# 53
  • Мнения: 106
много е важно да си на безсрочен трудов договор. струва ми се, че гражданските и срочните договори не ги приемат на сериозно. освен ако доходите от тях не са някакво допълнение към основните.

# 54
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Искам само да ви кажа, че до момента на подписване на договора всичко подлежи на договаряне( срок, лихвен % и т.н) непрекъснато обсъждайте с кредитния Ви инспектор въпросите които ви вълнуват. Може даже да поискате среща и по висше стоящ от него, това е ваше право и чак когато сте съгласни и ви устройват всички условия по договора да го подпишете. Ние с мъжа ми се сблъскахме с такъв проблем първо ни казаха един процент, после ни казаха друг и въобще проблеми особено когато те притиска срок за плащане на жилището и въпреки всичко държахме на първоначалния % и така и стана.
Това за за доходите, че с официални доходи % е по нисък, а с неофициални по-висок е вярно.

# 55
  • Мнения: 450
На безсрочни договори сме и двамата,но осигуровките са на минимална-и веднага отпадаме:((((

# 56
  • Мнения: 46 511
На безсрочни договори сме и двамата,но осигуровките са на минимална-и веднага отпадаме:((((

Предложете на работодателя да му дадете парите за осигуровките си за 1 месец и да ви пусне договор с дохода, който трябва да докажете пред банката. За следващия месец пак си минавате на старата заплата.

Това е единствения вариант, но почти всички покупки стават точно по този начин.

# 57
  • Мнения: 106
друга възможност е работодателят да разреши човек от банката да види на място ведомостите за заплати. не официалните, а истинските.

не се отчайвайте. винаги има начин, просто трябва да го откриете Simple Smile

# 58
  • Мнения: 450
Благодаря ви мами за идеите,но работодателите и на двамата не са сагласни да доплатим за осигуровките,ако пък чуят за посещение на място-САКЪН:))))
Чакам сега какво ще се получи при тази банка-дано ни одобрят....

# 59
  • БГ
  • Мнения: 735
А в Булбанк какви са лихвите?

Хубавото е,че ако върнеш предсрочно част или целия кредит, не ти начисляват наказателна лихва като в другите банки - 4-5% е. Това е при условие, че средствата са собствени - т.е. не сте теглили кредит от друга банка /ако условията за по-изгодни/, за да върнете този в Булбанк. Ние не сме го изтеглили още, но сме се спрели на тази банка и евентуално Райфайзен. Успех!!!

това ми хареса особено много.
Сега имам заем към ДЗИ и съм крайно недоволна от обслужването - търся начин да го рефинансирам и засега съм се спряла на Райфайзен, но искам да чуя и за други банки.
До тук ми хареса това което каза Никол за ОББ и за Булбанк също.
здравей, защо си недоволна от ДЗИ би ли споделила, да не бързам за там евентуално?

Общи условия

Активация на акаунт