Отговори
# 60
  • Мнения: 2 857
Ефекта на пеперудата, баси - декември некъф китаец си хапва полужив прилеп, а март у Дупница вбилата свърши тоалетната хартия.
Ама любоф да има!
И капама ...

# 61
  • Мнения: 17 407
Давам куче, ама не отговарям, ако нещо се запъне да върви с непознат. Simple Smile
Що не си вземете, хем е мотивация за чистене

# 62
  • Мнения: 18 298
Зададох въпрос, но сега сама си отговорих (в смисъл не че сама си говоря по принцип). Романтична и възможна първа среща.
Вземате едно куче и го разхождате двамата. Heart
А, ето Дренка ще даде кучето.

# 63
  • София
  • Мнения: 35 098
"Разходи куче, влюби се !"
Готин слогън, ама Братан ще е пас.

Аз предлагам котка птичар. Само малко да надобрее с по-едрите птици и да я науча гадината да влачи кокошки от комшиите....

# 64
  • Мнения: 8 937
Къде ще е срещата не е единственият проблем. Представете как ще са екипирани, а и е интересно как ще разберат харесват ли се? Grinning Колко трябва да си привлечен от някого, за да се доближиш до него...

# 65
  • Мнения: 25 610
Що не си вземете, хем е мотивация за чистене

Защото ще са само и единствено моя отговорност грижите по него, докато ще му се радват и ще го глезят всички.
А аз не мога да се прежаля още зиме-лете, в дъжд и виелици, сутрин и вечер да обикалям по тъмно блока. Бр-р-р-р...
Само за разходки на дълги разстояния посред бял ден нямам проблеми.

# 66
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Давам под наем 3 котки. Още не са се научили да излизат и на каишка, но тъкмо ще стане по-интересно в тази скука Trollface

# 67
  • Мнения: 19 854
Не знам. Не съм обнадеждена.
Днес моят котарак, който ме обожава и ляга винаги на краката ми в знак на обожание, като ме видя облечена за магазина с яке, маска от червен шарен рок шал и слънчеви очила, подскочи, настръхна и избяга.
Не съм аз за тая работа.

# 68
  • София
  • Мнения: 17 775
Колко трябва да си привлечен от някого, за да се доближиш до него...
Секси Joy
И леко романтично.
 
Да ви кажа, аз се доближавах до един приятел в деня, в който обявиха положението. Тогава не го приемах сериозно още. Е, не чак библейски, но достатъчно, че да се заразиш.

# 69
  • София
  • Мнения: 35 098
Всички са ми съмнителни вече, как ще ходя на работа.....
Много дрехи, много нещо. Добре, че идва студ, че разсъбличането не помага за социалната отдалеченост.

# 70
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Колко трябва да си привлечен от някого, за да се доближиш до него...
Секси Joy
И леко романтично.
 
Да ви кажа, аз се доближавах до един приятел в деня, в който обявиха положението. Тогава не го приемах сериозно още. Е, не чак библейски, но достатъчно, че да се заразиш.
И това от човекът, който ми обЕсняваше как се сваля Рак, тоест Рак се гони, а не гони никой...
#ШеОмрА LaughingLaughingLaughing

Тази тема си е чат-свал. То е ясно.
МъжовИтИ – понимайтИ, жена не сЪ сваля с банички, а с размер.
Само жИнЪ мое да сваля с банички.

А размерът реален ли трябва да е или виртуален? Щото в момента е карантинено време, та да попитам кат' по-проЗ. Joy
А за второто.... като гледам около мен жените как са се разготвили.... Грамофон пее, майка плаче. Joy

Последна редакция: сб, 21 мар 2020, 21:17 от Phoenix Wright

# 71
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
The Catcher in the Rye, сестро, когИ си се бутала между рогите? Stuck Out Tongue Winking Eye Или е било уж за добро Grinning

# 72
  • Мнения: 19 854
Виртално, виртуално, ама га опре ножът у кокало, да не ревете.

# 73
  • София
  • Мнения: 17 775
Агенте, нормален приятел бе. Ти къде отиде..
Че и злопаметен Joy
Не помня да съм ти обяснявала как да сваляш Джулая. Просто казах каквото знам за зодията ни, но виждам, че още те държи Laughing Laughing

Мисълта ми беше, че се видяхме и не съм избягвала контакти първия ден от извънредното положение. И на обяд ходих не сама. После вече се покрих. Сега чакам да изгърмя. Или да се спася. Квото, такова.

# 74
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не помня да съм ти обяснявала как да сваляш Джулая. Просто казах каквото знам за зодията ни, но виждам, че още те държи Laughing Laughing
Рязко ми мина скуката. И квооо?! Чакай, чакай да си сипя и една ракийчица от карантинния запас Joy

Общи условия

Активация на акаунт