Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 666
  • 754
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 19 869
Аз си го обяснявам при Нотино и Парфимо, че не режат, защото не минава през български вносител. Продуктите им идват от Чехия.

# 526
  • Мнения: 1 575
Ellinor*, дано ви допадне новия Elie Saab и ако може после мнение за него.
Аз си чакам да се появи добра оферта за La Belle JPG.

Аз също имам MG Florale от Makeup и не е изрязан кода. Те уж също пращат от Полша, мисля.

# 527
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
ina-mina, моят Mon Florale е поръчван от Елинор и също е с изрязан код, ако това те успокоява. Simple Smile
Отначало се спекох, но ароматът е досущ като в парфюмериите и доста траен върху мен, та се отказах да го връщам.
Скрит текст:
Ако е от значение моят Мон Флорал е от Парфимо и беше с изрязан код.Нямам съмнение за оригиналност.Чудя се от къде да си поръчам Chanel No 5 Eau Premiere от сайтовете, които следя са само тестери.

# 528
  • Мнения: X
Чудя се от къде да си поръчам Chanel No 5 Eau Premiere от сайтовете, които следя са само тестери.
Ако не ти е важна кутията, тестерът е абсолютно чудесен. Моят е от тук
https://www.get.bg/chanel-5-eau-premiere-edp-parfjumna-voda-za-z … 0-ml-bez-opakovka
Скрит текст:

# 529
  • Мнения: 642
Ellinor*,
Аз си чакам да се появи добра оферта за La Belle JPG.


Всеки ден по няколко пъти го проверявам в Нотино да ви пиша, взех го от там за 70лв./100мл. от специалните намаления. Като говорих по телефона с тях за един друг изчерпан парфюм, казаха да се проверява. Така че има шанс Simple Smile.

# 530
  • Мнения: 7 573
Момичета , гледам , че в парфимо има а”тестери” на спирали и моливи за очи , някои продукти, които искам са само с такава опция .. каква е разликата - в опаковката или са отваряни?

# 531
  • Мнения: 3 998
На Елинор от къде пристигат продуктите?

И защо ги режат кодовете,за какво са им 🤔

# 532
  • Мнения: 199
Снощи малко преди полунощ поръчах два парфюма  от Елинор и днес получи имейл ,че утре поръчката ще е при мен. Ще докладвам когато си взема пратката

# 533
  • Мнения: 432
Безплатната доставка над 40лв в notino не е ли валидна вече?

# 534
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
И защо изрязват кода, не разбрах? Не ми се е случвало да получа парфюм с изрязан код. Да се скрие, че е менте ли? Или нещо друго? 🙄

# 535
  • Мнения: 2 255
Ако имат рестирикция да продават в някоя държава, когато изрежат кода няма как да се регистрираш с него и съответно да бъде доказано, че има продадени бройки там.

# 536
  • София
  • Мнения: 4 446
Безплатната доставка над 40лв в notino не е ли валидна вече?
Не, не е.

# 537
  • Мнения: 1 174
На 03.04. направих поръчка от Елинор. Получих мейл за потвърждение на направената поръчка. До ден днешен нямам нито парфюм, нито обаждане, нито друг мейл. Това ми е първа поръчка от тях. Като се замисля - май ще е последна.

# 538
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Simple Smile

Последна редакция: ср, 08 апр 2020, 15:05 от Лита

# 539
  • Мнения: 3 922
Аз още преди два месеца писах за  Mon guerlain точно от  makeup. За мен е менте, чиста водичка, изветрява точно за 10 минути.

Общи условия

Активация на акаунт