Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 711
  • 754
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 028
В makeup парфюм Мон Герлен 100 мл. е 98.60 лв. Тъкмо щях да пускам поръчка от Парфимо, защото и там падна на 107-108 лв и видях, че въпреки, че сметката ми излиза 300 лв. отстъпката си стои 12 лв. и ми светна, че кодът не е за 10% над сумата над 100 лв., а е само за 12 лв. за цялата сума над 100лв. Такова обяснение направих, че...Joy

# 226
  • Sofia
  • Мнения: 6 986
По-добре  раздели на 3 поръчки по 100 , ще ползваш-12 лв всеки път. И с 3 доставки излиза по-изгодно отколкото наведнъж.

# 227
  • Мнения: 2 028
Да и аз достигнах до този извод, затова реших да споделя, в случай, че има и някой друг заблуден като мен. Smile

# 228
  • София
  • Мнения: 17 804
Да, от тук поръчах Kelly Caleche , това е най-добрата цена в сайт в момента, защото стига до 170 лв на други места
https://www.parfimo.bg/hermes-kelly-caleche-eau-de-toilette-za-j … ni-100-ml-tester/
Готово Joy
Дано ми хареса. /ЕДП-то/

Насляпо ли го поръчваш?
Дано да си до паднете взаимно. Много придирчив към собственика си е той. 😉
На моята кожа избива мирис на драно животно, не е за раправяне...
А на други жени съм го усещала - даже съм питала кой е този толкова прекрасен парфюм. 😂
Стискам палци да се харесате!
Да насляпо Stuck Out Tongue Winking Eye
Дано ми хареса, но мисля, че ще ми.

# 229
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Седех, седех, пък взех, че го цапнах..Grinning
Дано да дойде. Grinning

# 230
  • Мнения: 1 575
Това не е ли новият Elie Saab?
https://m.emag.bg/komplekt-elie-saab-le-parfum-essentiel-zheni-p … ?ref=fav_pd-title

Имат и 20% код за парфюми

# 231
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Който е повлачил крак след мен с Бой Дамант, не е наличен. В понеделник да проверите. Grinning

# 232
  • Филибето
  • Мнения: 1 037
Чакам от makeup  един Eau de Rhubarbe Ecarlate Hermès. Знам си го. Съвсем насляпо в тоя момент не ми се поръчва, че да се сдухам. Grin 

Кели Калеш си е рисков парфюм. Учудих се , че се заговори за него тук и в другата тема. Миналата година последно взех тестер едт на долу-горе същата цена от Парфимо, той си е толкова. ЕДп като че ли по-рядко се среща. По-добре да се разменят отливки, аз също в бъдеще бих могла да пратя за запознаване. Не мисля, че сега е момента за парфюмни разочарования.

# 233
  • Мнения: X
194 лв е цената на продукт Kelly Caleche edt в друг сайт... Аз също мисля, че е спрян (или поне рядко се намира, а и цената е друга обикновено) и понеже ми е любим, го споменах в 10-те в другата тема, та от там стана дума за него. Но пък съм доволна, защото имам остатък от 20 мл и щях истински да страдам за него, след като ги приключа това лято. А сега съм щастливо заредена със 100 мл.
Но предупредих съвсем сериозно - не е парфюм, който е масово харесван, не го купувайте без да го познавате!

# 234
  • Мнения: 2 972
Не е новият.Новия е розов,а тези отстъпки на е маг са такава боза.До вчера нямаше отстъпка и Мон Интенз-50-беше 137,днес направили цената почти 170 и като му сложиш 20 процента ще  излезе колкото си е,че и отгоре.....😁😁😁

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
Който е повлачил крак след мен с Бой Дамант, не е наличен. В понеделник да проверите. Grinning
На каква цена го отстреля бадемовото дърво?

# 236
  • Мнения: 31 241
Този парфюм е направо уау за любителите на нежен нецианиден бадем.

Не поръчвайте никога Кели Калеш особено ЕДП насляпо. "Драно животно" го наричат супер често и имат право. ЕДТ е по-добре и пак е много труден.

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
О, даааа, “любов от първо фъс”🤣.  Още малко ще го изчакам и ще се прежаля от Дъглас.

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Почти 135 лв. с някакъв код, който ми изскочи. Ама бързо ми попариха надеждите, че не е наличен. Много мразя така, направо ти пукат целия кеф от поръчката.
Ще проверя в понеделник и дано им е наличен.

# 239
  • София
  • Мнения: 3 861
Бих искала да попитам има ли сега от ексклузивите на Ван Клийф бутилки от 45 мл или всички са по 75 мл? Спомням си, че преди около две години имаше и малки, а сега не съм виждала в магазините?
Този, Бадемовата гора, също не е за сляпа поръчка, лично на мен въобще не ми харесва. Като в повечето техни унисекс аромати, в него има една изразена мъжка нотка, която е осезаема сред връхните нотки,а  бадемите в конкретния случай са доста абстрактни. Не съм мирисала никога цъфнало бадемово дърво, но си мисля, че по-скоро са искали да пресъздадат този аромат.

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 14:19 от veka

Общи условия

Активация на акаунт