секс след раждането

  • 2 137
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Ако си родила нормално ми се струва малко раничко Thinking Ако е било секцио няма проблем, действай Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 5 079
Ами щом имаш желание /най - вече/ и смелост - пробвай се!
Организмът ти сам подсказва от какво имаш нужда, и дали си готова, според мен.
При мен сексът още е мираж... Embarassed Embarassed Embarassed Нямам никакво желание, страхувам се - абе горкия ми мъж, направо съм за архива... #2gunfire

# 17
  • София
  • Мнения: 272
О,щом се чувстваш добре,действайте!Моя приятелка имаше само един шев след раждането и подновиха половя живот към 15-тя ден.Аз също имах желание,но по-късно се престраших.Първите 30сец боли малко.








-----------------------
Пишете на кирилица!!!

Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 11:39 от Аурелия

# 18
  • Мнения: 545
Веднага,щом ми спряха лохиите Flutter

И ние така, някъде към 40-тия ден. Малко болеше - аз имах 3 шевчета.

# 19
  • Мнения: 31
На мен моята лекарка ми каза да изчакам 4 седмици и ако са ми изтекли лохиите да действам.

# 20
  • Мнения: 1 146
Когато спряха лохиите започнахме. Доста скоро след раждането беше - на 2рата седмица, но аз родих много леко и имах само 1 вътрешен шев.
давай смело и се наслаждавай Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 103
Аз родих секцио, след като ми свършиха лохиите правих  секс.

# 22
  • Мнения: 902
ами,аz също доста бърzичко след това си почнах със секса(какво да лъжа, не беше само желанието на съпруга, и на мене ми се искаше)но аz бях секцио. НО ако си раждала нормално те светвам да пробвате най напред "алтернативи и вариации на секса"  Grinning просто zа твоя сигурност.Да не се получи инфекция.Но , ти си zнаеш най добре. АКо се чувстваш готова, просто се отпусни и...   Wink

# 23
Всичко е индивидуално.
Спокойно можеш да правиш секс когато се чувстваш готова.

# 24
  • Мнения: 251
Мисля, че е рано.Изчакай поне месец.Моя лекар така ме посъветва.

# 25
  • Мнения: 118

Честит бебок !
Ние правихме секс около 14 дни след като родих и това беще доста много при положение , че през бременноста ми не сме си почивали до 8- мия месец, после ме хвана страх , когато бяхме на почивка на Пампорово , сънувах че раждам и реших да не дърпам повече дявола за опашката Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 35 970
От теб зависи - ако си готова - давайте, но ако го правиш само за да угодиш на мъжа си и това те притеснява - недей.
Той може да почака още  Wink

Честита радост!  bouquet

# 27
От кога търся да прочета нещо свързано със секса след раждането Embarassed Най накрая.Значи мога да се пробвам и аз Rolling Eyes Притеснявам се сякаш ще ми е за първи път,по скоро заради шевовете(имам три).Но вече не ме боли,дори не ги чувствам.Така че напред Embarassed

# 28
  • Мнения: 70
Ми когато се чувстваш готовал Аз бях с епизиотомия и някъде към 20-25 ден вече бях напълно готовал Blush

# 29
  • София
  • Мнения: 245
Честита рожбичка! Да ви е жива и здрава и много да ви радва!

Ние секса го възобновихме някъде около 40-45 ден (късничко, а Simple Smile), като първо отидох за консултация при гинеколога ми. Той като разбра, че държа съпруга ми близо два месеца на сухо и ми вика: "Ти при съседката ли искаш да го пратиш?! - смеейки се, разбира се Simple Smile. Та чак тогава се престраших, но определено ме болеше и то първите НЯКОЛКО пъти.

Пожелават ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт