секс след раждането

  • 2 140
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 290
Аз пробвах след като ми спряха лохиите. Само че не беше лесно - бях като девствена, даже по-трудно беше и ме наболяваше първите 2 седмици.

# 31
Е, въпроса се реши вече  Simple Smile Малко ме болеше, но няма как. Иначе всичко беше наред, само че сега ми тече малко повече кръв и ме притеснява. Иначе нямам никакви болки, та се чудя какво да правя Rolling Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 245
Консултирай се с гинеколога си, за да си спокойна, че всичко е наред! Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 284
нищо не ти пречи вече давай смело Peace

# 34
  • Мнения: 695
Ти сама трябва да си прецениш Simple Smileако се 4увстваш добре нищо не ти пре4и. Няма определен срок на въздържание Mr. Green
smile3521
така е щом си добре и имаш желание няма причина да се въздържаш

# 35
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/400/52/
виж тук на мен много ми помогна това защото и нас живо ни интересуваше тоя проблем!
  bouquet

# 36
  • Мнения: 8 917
Здравейте, мами! Наскоро родих (преди 18 дена Mr. Green) и вече се чувствам доста добре, въпреки че очаквах възстановяването да е по-продължително Искам да попитам, кога мога пак да правя секс? Не, че толкова съм се засилила, ама на мъжа ми му се иска, пък и аз вече се чувствам добре.... обаче все пак не знам, малко ме е страх, та реших да ви попитам...  Rolling Eyes
Зависи как си раждала - аз бях секцио и на 20 и някой ден бях ОК Simple Smile Peace

# 37
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Ами, кой лекар те караше да бързаш, а? Друг път не се доверявай много-много на нас форумките.
За темата: И след трите си раждания съм изчаквала 45 дни и хич не ми е пукало дали съпругът ми ще спи при съседката.

# 38
Имах тежко раждане с много шевове и 40 дни ми тече кръв след това и колкото и да съм озверяла за секс Twisted Evil - опитах, но не става още, въпреки че са минали 3м. и половина, но ти щом си добре - хубаво, но според мен - трябва да изчакаш поне 40 дни.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 537
Аз бях със секцио и въпреки, че от 2-рия мес. на бременността не бях правила секс, нямах никакво желание, но и да имах - лекаря, който ме оперира (на профилактичния преглед месец след операцията) изрично ме предупреди да изчакам поне още месец и половина - два

# 40
  • Мнения: 992
според мен трябва да изчакате още поне две седмици щом си раждала нормално, иначе аз родих секцио и правихме секс на 40-тия ден

# 41
  • Мнения: 949
Ти сама трябва да си прецениш Simple Smileако се 4чувстваш добре нищо не ти пре4и. Няма определен срок на въздържание Mr. Green
smile3521
така е щом си добре и имаш желание няма причина да се въздържаш
ДАВАЙ,щом СИ ОК!

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 907
Ние възстановихме тази дейност около 40 дни след раждането, можеше и по рано, обаче мен си ме беше шубе  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт