Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 63

  • 50 090
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Аз вчера избягах от вкъщи до ДМ да си подновя крема с урея на Балея Мед, защото тая карантина ме сварва след 4 месеца незадължителна карантина заради държавни изпити (че ми и отложи последния за средата на май вместо началото на април и ще изперкам). В ДМ беше празно откъм хора и кипеше усърдна дезинфекция. Не разглеждах особено много, гледах в немския ДМ нови балсамчета за устни с диня и други на Балеа, както и измивно олио пак на Балеа, но ги няма все още май.

# 16
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Виждали ли сте този BB крем?

# 17
  • Мнения: 2 545
Имам накупени доста кремчета и маски за лице - сигурно  ще ми стинат до края на епидемията   Simple Smile
Вчера си взех на Арома дневен с хайвер - SPF 15, много приятно кремче, мисля да го слагам сега, докато е още мрачно времето. Ще си пазя останалите дневни кремове на Арома с по-висок SPF 30 за по-нататък.

Пяната на Балея за чувствителна кожа е много хубава и особено сега, когато лицето трябва да се обработва задължително със сапун, я ползвам с удоволствие. Прибирайки се вкъщи, първото, което правя след измиването на ръцете е да сваля грима и да се покрия с пяната.   Действа ми много успокояващо Simple Smile .

# 18
  • Мнения: 206
Здравейте , идвам с положителни мнения за някои продукти Simple Smile
Започвам с маската на балеа с вода от кактус 
Като консистенция е кремообразна както повечето маски на балеа , мирише на алое може би ?
Маската обещава да хидратира и успокои кожата , да я направи мека и гладка.
Маската е без отмиване (аз късно разбрах , че тези маски не се отмиват и все ги измивах , ефект има и след отмиване , аз ги миех защото ми се струваше , че кожата ми е мазна след някои от тях)
С маската се седи 10-15 мин , като остатъците по лицето се почистват и останалото се втрива в кожата.
Доволна съм , усетих наистина успокояване на зачервени участъци , кожата е мека , но това го постигам и с крема си за лице.
*
Продължавам с маска с авокадо и мед

Първо ще започна с невероятният аромат , който има тази маска.
Като повечето маски и тази е хидратираща , омекотява кожата , прави я еластична , нежна на допир и подхранена.
Харесва ми че маските на балеа от този тип не са прекалено напоени и не се разтичат по лицето ми.
Стоя с тях около 15-20мин , остатъците от тези маски винаги втривам в кожата и ефекта е забележим.
Кожата ми беше много мека и нежна след тази маска , усеща се хидратирана без сухи и груби участъци.
Не омазнява кожата , изглежда сияйна през целият ден. Препоръчвам , за цената си е чудесна.
*
Следващото от което останах доволна е този скраб в дясно на снимката

Опаковката както се вижда е за две употреби като маските , съдържа кафява захар и подхранващи кожата масла. Има невероятен аромат и действие , след употреба кожата е почистена и в същото време много мека, нежна и подхранена.
Не изсушава кожата както други скрабове за тяло или лице , мисля че маслата включени в състава вършат работа. Препоръчвам.
*
Маска с кокосова вода
За да не става твърде дълго , няма да говоря много за нея , също толкова приятна е колкото и тази с авокадо и като действие е същата.
*
Ако някой е ходил скоро в дм , има ли нови маски за лице ?

# 19
  • Мнения: 526
Здравей ,момичета.Да препоръчате нещо за черни точки по носа.Не мога да се отърва от тях.

# 20
  • Мнения: 1
Аз вчера избягах от вкъщи до ДМ да си подновя крема с урея на Балея Мед, защото тая карантина ме сварва след 4 месеца незадължителна карантина заради държавни изпити (че ми и отложи последния за средата на май вместо началото на април и ще изперкам). В ДМ беше празно откъм хора и кипеше усърдна дезинфекция. Не разглеждах особено много, гледах в немския ДМ нови балсамчета за устни с диня и други на Балеа, както и измивно олио пак на Балеа, но ги няма все още май.

Може ли по-подробни впечатления от крема с урея ?.Пробвала съм няколко, но този май е с по-висока концентрация.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Хелоу! Аз не съм ходила по магазини и дрогерии отдавна, предвид ситуацията, но ви следя,че после ще има глад за козметика у дома Simple Smile
И аз не съм ходила по дрогерии и не мисля засега.Благодаря за темата.

# 22
  • Мнения: 94
Мисля да си взема Maybeline Eraser, понеже в youtube и чуждестранните сайтове е любимец.
Обаче в сайта на Лили има и от стара и нова версия и номерата на тоновете са различни от сайта на Мейбълин. Някой ползвал ли го е или да е чувал нещо да сподели нещо за тоновете? 
Имам и фондьотена на Мейбълин фит ми 110 и ми идва малко светъл и сив и се чудя коректора в най-светлият тон дали е по-светъл от фондьотена. Как е като покривност и забележимост в сравнение с на Катрис Liquid camouflage?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 408
Бях свикнала да си разглеждам електронната брошура на ДМ, а сега я няма качена в нета.Исках да се нформирам какво има на промоция, за да не обикалям безцелно и дълго в магазин на ДМ..........Здраве да е!

# 24
  • Мнения: 20 157
Може да са решили да няма промоции сега.

# 25
  • Мнения: 1 671
Няма брошура сега заради ИП - нито в нета, нито в магазина. 

# 26
  • Мнения: 135
Може ли по-подробни впечатления от крема с урея ?.Пробвала съм няколко, но този май е с по-висока концентрация.

https://www.dm.de/balea-med-tagescreme-med-ultra-sensitive-inten … 010355299505.html

Ето това е въпросния крем, цената е 4,85 лв. Със суха кожа съм, търсех си нещо по-хидратиращо, особено за по-хладното време, преди това ползвах NMF на Дъ Ординери, но ми идваше прекалено лек, както и Mixa Pro-Tolerance Rich, който ми беше ок, но трябваше да го дебна на намаление и свършваше много бързо. Доволна съм от крема, попива бързо, хидратира много добре, придава естествено лъщене (направо си го докарва glass skin). Единствен минус си е миризмата, които имат всички кремове с урея (на мен лично наподобява на майонеза лол), но предпочитам продукти без парфюм, та го очаквах.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Взех си този гел:
Скрит текст:
Мноого приятен, освежаващ с хубав аромат. Консистенцията е като течно желе, но се разпенва добре. Оставя кожата добре почистена и някак гладка. Наистина на пипане става супер гладка. Пише, че прави порите незабележими. За мазна кожа мисля, че ще е супер. За нормална също е добре, за суха нямам идея.

# 28
  • Мнения: 1 349
От България ли е купуван? Не съм го виждала никъде, но и последния месец не съм ходила почти никъде.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 289
Да, от Лили си го купих, сигурно го има и в другите козметични вериги.

Общи условия

Активация на акаунт