Част от моето сърце, ЮЛИ ще е в моите ръце - Тема № 5

  • 23 364
  • 713
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 024
Хелоу, група. Сега се прибирам от консултация. Бебенцето е вече 843 гр (нещо доста ми се вижда, ама АГ е доволна) в 25+5 (отговаря на 25+3) и се е обърнала с главичката надолу. Развива се нормално и лекарката е доволна. Аз съм качила 2 кг от последното теглене преди 3 седмици. Маточните артерии и те вече са наред- PI 1.01 и RI 0.67, за разлика от предишното PI, което беше 1.23. Коментирахме и "новата" бактерия в урината, но каза, че след като са в 2 различни лаборатории няма да ги взимаме под внимание, а другата седмица да си пусна в Рамус отново. Това е от мен. Сега ще се почерпя с едни малинки с бял шоколад за хубавите новини.

# 61
  • Мнения: 211
Хелоу, група. Сега се прибирам от консултация. Бебенцето е вече 843 гр (нещо доста ми се вижда, ама АГ е доволна) в 25+5 (отговаря на 25+3) и се е обърнала с главичката надолу. Развива се нормално и лекарката е доволна. Аз съм качила 2 кг от последното теглене преди 3 седмици. Маточните артерии и те вече са наред- PI 1.01 и RI 0.67, за разлика от предишното PI, което беше 1.23. Коментирахме и "новата" бактерия в урината, но каза, че след като са в 2 различни лаборатории няма да ги взимаме под внимание, а другата седмица да си пусна в Рамус отново. Това е от мен. Сега ще се почерпя с едни малинки с бял шоколад за хубавите новини.
Аз дъм 24+6 и днес ми каза че е 772гр,тъй че смятам че си е екстра🥰🥰
Чудесни новини и за маточните артерии.
Много се радвам,само такива хубави неща да се случват,на всички ни!

# 62
  • Мнения: 2 024
Дами, държите ли да ви променям термина след всеки преглед? Моят варира 14.07, а сега е 07.07, но по ПРМ си ми е 05.07 и не мисля да си го променям.

# 63
  • Мнения: 4 941
Дами, държите ли да ви променям термина след всеки преглед? Моят варира 14.07, а сега е 07.07, но по ПРМ си ми е 05.07 и не мисля да си го променям.
Аз не държа. Моят е за 31,а беше за 26. Няма проблем +/- няколко дни. Така или иначе, като родим ще разберем, коя всъщност е точната дата. 😉

# 64
  • Мнения: 343
Аз когато ходих на БХС док ми каза че това ми е термина до края и да не се сменя,защото до тая седмица се развиват горе долу еднакво. След това почва индивидуално развитие. На мен след БХС не са ми го сменяли остана си 22.07

# 65
  • Мнения: 211
Дами, държите ли да ви променям термина след всеки преглед? Моят варира 14.07, а сега е 07.07, но по ПРМ си ми е 05.07 и не мисля да си го променям.
Оо не,не мисля че няколко дни са от значение.
Пък и няма само това да правиш 😊😊😊

# 66
  • Мнения: 193
Няма смисъл да си играеш с термините след всеки преглед  на всяка мама 😊 Така или иначе те ще си се родят когато решат 😁

# 67
  • Мнения: 395
Мама на принцеса, и аз смятам, че е излишно да коригираш термините на всички.
Аз да попитам-взехте ли вече стерилизатор и помпа за кърма? Ако да, какви и от къде? Чета, че през Амазон има много изгодни, но тепърва ще проучвам.

# 68
  • Мнения: 235
Аз още нищо не съм пазарувала. Не съм фен на онлайн пазаруването, но май повечето неща така ще ги взимам.
Вие взехте ли дрешки за изписване на бебчето ? Според вас с какво е удачно да бъде облечено ? Иска ми се да имам готовност с някои неща от по- рано. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2 024
Трудна ми е "играчката" със смяната, да търся, да коригирам.

Стерилизатор и помпа имам на Авент, само трябва да проверя в какво състояние са.

Дрехите са изписването, ако не си променя мнението и желанието, мисля да е нещо съвсем семпло. До този момент има само 1 гащеризонче и 1 комплектче от боди, ританки и лента за глава купени. Обмислям да е с едно от двете + една нова пеленка да купя.

# 70
  • Мнения: 439
МамаНаПринцеса, аз искам да помоля за розово 💜 още едно момиченце ще имаме 😁

# 71
  • София
  • Мнения: 382
Аз ще съм с помпа на Меdela Swing , a стерилизатор на Cangaroo 3 в 1, като и двете взех на много добра цена.

Моите дрешки размер до 56 размер изглеждат така
Скрит текст:
и най-вероятно ще избера нещо семпло от нещата, които имам. Честно казано комплекчетата за момичета доста по ми харесват, отколокото тези за момченца, но пък са ужасно скъпи и не си заслужава.
Иначе попаднах на един магазин с много сладки бебешки дрешки от Турция на добри цени. Не съм поръчвала все още и не знам какво е качеството, но турският памук по принцип много ми харесва.

# 72
  • Мнения: 312
Нищо не съм купувала още. Бях го оставила като изляза болничен и да почна на спокойствие да пазаря, пък то с този коронавирус какво стана. Днеска слушах пак брифийнга, честно казано пак се стресирах и не вярвам нещата да се оправят скоро. Оня ден гледах точно за стерилизатор и помпа. Уж се бях надъхала да купувам, то като почнах да чета мнения за тях, особено за помпите и след толкова четене пак се отказах. Много ми е трудно с помпата за кърмене. Не мога да реша каква да взема. Знам, че медела ги дават най-хубави, но са скъпи. Не искам да дам толкова пари за помпа, която може и да не я ползвам изобщо или да нямам нужда от нея, първа бременност ми е и не мога да преценя. Предвид цялата обстановка и ремонта, който правим не мога да си позволя да купувам излишни или прекалено скъпи неща. Та затова реших да взема една ръчна помпа и ако не става с нея и видя зор и ако се наложи тогава да купувам електрическата на Медела. Та в тази връзка ръчна помпа някой може ли да препоръча?

# 73
  • Мнения: 2 024
Аз съм с ръчна помпа на Авент, но не мога да те ориентирам за точен модел, защото е стара.

# 74
  • Мнения: 145
Аз ще съм с помпа на Меdela Swing , a стерилизатор на Cangaroo 3 в 1, като и двете взех на много добра цена.

Моите дрешки размер до 56 размер изглеждат така
Скрит текст:
и най-вероятно ще избера нещо семпло от нещата, които имам. Честно казано комплекчетата за момичета доста по ми харесват, отколокото тези за момченца, но пък са ужасно скъпи и не си заслужава.
Иначе попаднах на един магазин с много сладки бебешки дрешки от Турция на добри цени. Не съм поръчвала все още и не знам какво е качеството, но турският памук по принцип много ми харесва.

Откъде си взела кутиите за съхранение, много ми харесаха 😊

Общи условия

Активация на акаунт