Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 471
  • 762
  •   1
Отговори
# 150
  • Бостън
  • Мнения: 13 487
Amisuy, много красиво!

# 151
  • Мнения: 2 255
Здравейте, момичета 💐
Трябва ми малко помощ. Преди години ск бях купила палитрата по-долу и цветът за “контуриране” ми е толкова точен и идеален, а тя май е спряна.
Може ли да ме насочите към такъв цвят, моля Simple Smile



# 152
  • Мнения: 7 565
The Balm Bahama mama. Изглежда идентичен на снимката.

# 153
  • Мнения: 2 255
Благодаря, ще го погледна!

# 154
  • Мнения: 1 349
Ако не се лъжа бронзъра в тази палитра е Los cabos bronzer. Преди го имаше отделно, сега не знам. Двойник е на benefit Hoola.
Според бахама мама е по - студен и тъмен.

# 155
  • Мнения: 2 255
Аз имам бахама мама, но ми е тъмен и някак по-оранжев.
Не знам дали съм успяла на тази светлина да уловя точния цвят.

# 156
  • Мнения: 88
Нещо цветно и ексцентрично от мен, направено с една от любимите ми палитри на Morphe. Със сигурност не е по вкуса на всекиго, но пък е пъстро. Flowers Hibiscus

 

# 157
  • Мнения: 79
Je reve много интересна игра с цветове . 2 съвета и от мен за да ти се получава по-добре . Избягвай грубите линий при сенките и лепи миглите така че възможно най-добре да прикриеш твойте естествени .

# 158
  • Мнения: 88
Мерси за съвета, но ефектът със сенките е търсен - невинаги идеята е перфектно преливащи сенки. Може да го срещнеш на много места - в модни и бюти списания, по runways. Изкарала съм немалко курсове и всичко, което правя, е съобразено. Blush

Относно миглите, не ми се занимаваше да си извивам миглите и да минавам със спирала - бях си вкъщи.

# 159
  • Мнения: 79
В крайна сметка гримът ти ми допада . Аз така и не се научих да експериментирам с гримове. Страхливка съм какво да направя ето ме и мен скучна и семпла

Какво да ви кажа вие си правите експерименти и ви се получава . А при мене Тцтц. Ако можете пуснете някое мнение приемам и критики . Хах

# 160
  • Мнения: 88
Анджи, аз лично нямам критики - имаш страхотна форма на очите, която предразполага за различни видове грим. От cut-crease до опушено око, или пък съвсем семпли тонове, както е на снимката, всичко би ти отивало. Въпросът е да имаш желание да експериментираш с външния си вид. Hug

За да не е спам, прикачвам няколко по-леки видове, които съм правила с палитри на Morphe, BH Cosmetics, Too Faced и ABH:

Скрит текст:




# 161
  • Мнения: 79
От професионалист (съдя по снимките) е много хубаво да получиш положителен отзив .Благодаря ти

Чакам и още мнения интересно ми е да видя какво мислят дамите .

# 162
  • Мнения: 225
Анджи, много си красива! Натуралните цветове ти "ходят" изключително много! Очите ти са прекрасни и може да си позволиш от по-дръзки до натурални грим визии. Също така виж дали ще се възприемеш с ярки червила(мисля, че контраста с кожата ти ще е страхотен). За сенките направо те виждам ‐ топъл кафяв грим с опушено черно или тъмнокафяво в самия ъгъл на окото и малко светъл златен цвят в начала5та на окото. Пробвай варианти, ако не стане триеш и така докато нещо не ти хареса. Отново повторям - Много си красива и това, което си създала на ризето ти те прави много натурална и свежа. Blush

# 163
  • Мнения: 79
Анджи, много си красива! Натуралните цветове ти "ходят" изключително много! Очите ти са прекрасни и може да си позволиш от по-дръзки до натурални грим визии. Също така виж дали ще се възприемеш с ярки червила(мисля, че контраста с кожата ти ще е страхотен). За сенките направо те виждам ‐ топъл кафяв грим с опушено черно или тъмнокафяво в самия ъгъл на окото и малко светъл златен цвят в начала5та на окото. Пробвай варианти, ако не стане триеш и така докато нещо не ти хареса. Отново повторям - Много си красива и това, което си създала на ризето ти те прави много натурална и свежа. Blush
Много ти благодаря . Старая се да е семпло , но и интересно . Ама от вътре ме глозга желанието за експерименти . Не мирясвам . Ще опитам предложението ти със червилата.

# 164
  • Мнения: 2 768
От професионалист (съдя по снимките) е много хубаво да получиш положителен отзив .Благодаря ти

Чакам и още мнения интересно ми е да видя какво мислят дамите .

andji_baby31, имаш красиво лице. И с малко грим си много хубава.
Може би снимката лъже, но на твое място аз бих ползвала по-топли цветове. С тях ще си по-жива и свежа. На цветотип "есен" ми напомняш.

Общи условия

Активация на акаунт