Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 320
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте аз работя и се гримирвам много с най - хубавите си гримове . Радвам им се голяма радост и удоволствие е грима ми

# 16
  • Down south
  • Мнения: 7 634
А сега ми препоръчайте молив за вежди.
На какво се спря?

Дълго време ползвам
Anastasia Beverly Hills Brow Wiz и съм много доволна, лесен за ползване итраен. Недостатък - свършва бързо
Скрит текст:

Преди няколко седмици поръчах този на Benefit Cosmetics Precisely, My Brow Pencil Ultra-Fine Shape & Define
Скрит текст:
отзивите бяха много добри, но на мен не ми хареса. Много мек и нетраен. Ползвах го около седмица, но го върнах. Не бих го препоръчала.

Какъв друг траен продукт бихте препоръчали за оформяне/запълване на вежди?

# 17
  • Мнения: 7 529
Помадата е най-икономична.

# 18
  • Мнения: 88
Аз ползвам Ka-Brow на Benefit. Води се крем-гел, много е икономично. Цветът е много плътен, не изисква употреба на голямо количество продукт.

# 19
  • Бостън
  • Мнения: 13 359
Благодаря за новата тема. Но заглавието и гримовете с маски или върху маски не ми допада. За мен това е черен хумор ,а аз не го харесвам.Но както и да е....Не се заяждам.
А сега ми препоръчайте молив за вежди.
Моля! За съжаление в рамките на публичен форум няма гаранции, че всички лични предпочитания и вкусове могат да бъдат удовлетворени. Аз лично често мисля, че голяма част от хората са лишени от всякакво чувство за хумор, но това си е мой личен проблем. В никакъв случай не се заяждам.

Моливи за вежди - имам и мога да препоръчам Hourglass, Kevyn Aucoin, Stila, с много харесвания продукт на Benefit Ka Brow никога нито изглеждам толкова добре, нито ми е водоустойчив. Скоро съфорумка похвали друг продукт за вежди, от който и аз съм много доволна -  MAYBELLINE BROW PRECISE FIBER VOLUME FILLING BROW MASCARA


Скрит текст:
Хммм, това е единственото селфи от последните седмици, което имам на телефона. Като пооздравея ще се поправя!
...

Последна редакция: ср, 25 мар 2020, 16:17 от Agent Provocateur

# 20
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Аз ползвам Ka-Brow на Benefit. Води се крем-гел, много е икономично. Цветът е много плътен, не изисква употреба на голямо количество продукт.
Благодаря!
Това ли?
Скрит текст:

Имам долната, даже и тяхната четка си купих, но за сметка на молива, не ми хареса.  Не се справям много добре, а и продукта стои някак на точици
Anastasia Beverly Hills DIPBROW Pomade
Скрит текст:
За това не съм обръщала внимание на друга помада, но може би ще опитам отново.

@ Agent Provocateur,
как се нанся това чудо Disappointed Relieved

# 21
  • Мнения: 337
Agent, прекрасно изглеждаш! Излъчваш стил и класа! Кое е червилото и каква марка са очилата?

# 22
  • Мнения: 88
Аз ползвам Ka-Brow на Benefit. Води се крем-гел, много е икономично. Цветът е много плътен, не изисква употреба на голямо количество продукт.
Благодаря!
Това ли?
Скрит текст:

Имам долната, даже и тяхната четка си купих, но за сметка на молива, не ми хареса.  Не се справям много добре, а и продукта стои някак на точици
Anastasia Beverly Hills DIPBROW Pomade
Скрит текст:
За това не съм обръщала внимание на друга помада, но може би ще опитам отново.

@ Agent Provocateur,
как се нанся това чудо Disappointed Relieved

Да, точно това. Четчицата, която идва към продукта, също е много удобна. Малка е и спомага за по-прецизно нанасяне.

Относно помадата на Анастасия - да, тя е изключително труден продукт за работа. Трябва много лека ръка и не е за всекиго. Освен, че пигментацията е силна, продуктът се трие трудно и няма място за грешки. Много съм внимавала с нея, когато съм нанасяла върху клиенти.

# 23
  • Мнения: 1 418
Извинете за спама, обаче Агент, каква кожа, какво чудо. Много си красива!!

# 24
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Относно помадата на Анастасия - да, тя е изключително труден продукт за работа. Трябва много лека ръка и не е за всекиго. Освен, че пигментацията е силна, продуктът се трие трудно и няма място за грешки. Много съм внимавала с нея, когато съм нанасяла върху клиенти.
Благодаря за детайлното обяснение, явно съм се хвърлила в дълбокото, без необходима подготовка Close
С удоволствие ще пробвам другия продукт. Четчицата изглежда много мъничка?

# 25
  • Мнения: 88
Относно помадата на Анастасия - да, тя е изключително труден продукт за работа. Трябва много лека ръка и не е за всекиго. Освен, че пигментацията е силна, продуктът се трие трудно и няма място за грешки. Много съм внимавала с нея, когато съм нанасяла върху клиенти.
Благодаря за детайлното обяснение, явно съм се хвърлила в дълбокото, без необходима подготовка Close
С удоволствие ще пробвам другия продукт. Четчицата изглежда много мъничка?

Мъничка е, да. Прикачвам снимка, за да се ориентирате.

# 26
  • Мнения: 2 266
А сега ми препоръчайте молив за вежди.
На какво се спря?

Дълго време ползвам
Anastasia Beverly Hills Brow Wiz и съм много доволна, лесен за ползване итраен. Недостатък - свършва бързо
Скрит текст:

Преди няколко седмици поръчах този на Benefit Cosmetics Precisely, My Brow Pencil Ultra-Fine Shape & Define
Скрит текст:
отзивите бяха много добри, но на мен не ми хареса. Много мек и нетраен. Ползвах го около седмица, но го върнах. Не бих го препоръчала.

Какъв друг траен продукт бихте препоръчали за оформяне/запълване на вежди?

Благодаря.По-късно днес ще снимам и ще покажа.

# 27
  • Мнения: 7 529
Агент, страшна мацка си. Много искам да видя твой грим на очите (макар че и очилата супер ти ходят).

# 28
  • Бостън
  • Мнения: 13 359
@ Agent Provocateur,
как се нанся това чудо Disappointed Relieved
Заповядай



Благодаря за комплиментите, много сте мили, но истината е, че колкото и да се опитвам да се поддържам в приличен вид и форма на 44 навършени вече не ставам за модел на грим. Темата е пълна с по млади и по хубави от мен, които да подкокоросвам да се гримират. А и всеки Хелоуин аз съм от малкото, които пускат Grinning

Червилото ли? Като гледам е или от течните матови на Анастасия или на UD... Полуизяден UD Vice Backtalk най-вероятно.


Очилата са стар модел на Vince Camuto, имам 4 чифта и нося модела от поне 3-4 години. Ако намеря пак изостанали бройки ще си купя още 4 чифта, наистина са огромни и удобни, точно по мой вкус. Dior имат много подобни като форма и размери (59 mm), но са и доста по скъпи.
https://pin.it/6NariZm
PS Не само Диор, почти всички имат модел който е подобен. Гугъл "round gradient sunglasses 59mm" или "round gradient sunglasses 60mm"

Последна редакция: вт, 24 мар 2020, 20:59 от Agent Provocateur

# 29
  • София
  • Мнения: 5 198
Агент, егати. Страхотна си
Как поддържаш кожата си?

Общи условия

Активация на акаунт