Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 477
  • 762
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 408
Ехаааа, чудесни колекции! Много обичам да гледам начини за организиране на гримове, дадохте ми и някои нови идеи даже.

Моята е съвсем скромна, но скоро я преведох в ред, а така както гледам ще си остане за дълго време спретната.




Гледам всичко да ми е налице, за да имам прилив на идеи за нови комбинации, а и когато бързам, не искам да ровя, че после никак не ми се подрежда. За сега използвам органайзери, ама както съм тръгнала да пазарувам скоро ще ми трябват нови разрешения.

Je rêve, откъде е поставката за палитри, много искам да си взема нещо такова?

# 316
  • Мнения: 5 832
Аз сега съм метнала око на един прилично голям скрин да си натъпча вътре гримовете и лаковете, че са пръснати по несесерчета и кутийки навсякъде. Работя в мебелен магазин и само ги оглеждам и точа лиги
https://www.irimbg.com/wp-content/uploads/2016/03/City_2041.jpg

# 317
  • Бостън
  • Мнения: 13 492
Обичам да гледам колекции, мерси, че споделихте и в този ред на мисли се сетих преди години за едно видео на Худа в Ютюб, където показваше КОЛЕКЦИЯТА Grinning Бях безмълвна дълго!

Аз се боря с 4 колекции - коса (мда... доста), цветна козметика (относително малко и скромно), бяла козметика (малко и не най-скромно) и лакове за нокти (средна хубост!). Разпростряла съм се в 3 бани, 1 тоалетка, 4 големи дървени кутии и една ракла под тоалетката, 2 нощни шкафчета на Икея с дълбоки чекмеджета, прибрани в гардероба и предназначени само за лакове и за всекидневностите - 3.5 големи чекмеджета в банята + вграденият в стената огледало/шкаф (който се оказа невероятно добра идея и побира неописуемо количество козметика на една ръка разстояние).
Скрит текст:
 


Понеже сме на тема четки - основната част - в 3 стойки в едното от чекмеджетата + 2 комплекта травъл - единият в колата, другият в дамската ми чанта + още една част, която ще наследи щерката - прилични четки, но изместени от по-добри за всекидневна употреба.

Похвалете си, моля, любимите четки за насипна пудра!

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 19:56 от Agent Provocateur

# 318
  • Мнения: 1 102
Тази красавица на KVD е моята любов последните години:

# 319
  • Мнения: 1
Здравейте, тъй като не съм много запозната с поръчването от чужбина, искам да попитам следното, ако някой е запознат - поръчах си преди два дни две палитри и основа за сенки на марката Morphe и въпросът ми е някой има ли информация за колко време пристига поръчката, най-вече има ли някакво задържане на митница и ще имам ли други разходи по въпросната поръчка освен това, което съм заплатила до момента. Благодаря предварително!

# 320
  • Мнения: 5 094
Леле хора, това е болест нашето, но нека и аз да си покажа натурийките 
Скрит текст:





# 321
  • Мнения: 7 566
Mariya Panayotova, не, не минават през митница, ако си поръчала от европейския им сайт. В момента Морфи доставят с над 20 дни закъснение, пише го при чекаут на поръчките, така че си чакай нещата по това време през май месец.

# 322
  • Мнения: 1 349
Моите най-често използвани продукти са в това чекмедже на скрина. Отделно имам едно с бяла козметика и парфюмк и едно с по-рядко използвани гримове. В един друг шкаф съм складирала всякакви запаси (кремове, лосиони, слънцезащити, душ гелове) 😆 нямам снимки на дрyгите обаче

Последна редакция: вт, 14 апр 2020, 15:49 от petyovaa

# 323
  • Мнения: 7 572
Момичета, съжалявам за въпроса ми, не е по темата, но може ли да ми препоръчате четки на Морфи-за фон дьо тен, пудра, контур и хайлайтър ?

# 324
  • русе
  • Мнения: 643
Майце, страховити колекции, направо съм в шок 👏. Не съм си и представяла, че това е възможно и нужно само за една жена. Големи сте маниачки, всичко с най добри чувства , да не се обиди сега някои.
А като имате толкова изобилие, какво ползвате най често, и успявате ли да уползотворите нещата

# 325
  • Мнения: 408
Това с лаковете ме държа 5-6 години. Като влезех в някакъв магазин за козметика и всеки път излизах с поне един лак. Напоследък обаче съм се съсредоточила в палитрите и се надявам да не стане като с лаковете.

# 326
  • Мнения: 31 176
Лаковете съм снимала и запазила на highlight в Инстаграм профила ми. Около 400 са.

# 327
  • Бостън
  • Мнения: 13 492
Моите се опитах да намаля до под 200, подарих и изхвърлих доста и съм станала доста претенциозна. Въпреки това моята колекция не е от нивото на тази на Денси, но съм си сложила личен праг за такива харчове. Забелязала съм , че като ме удари нова шайба (парфюми/лакове/ружове/корейска козметика) първият месец купувам доста, стига да имат добри ревюта, после настъпва една точка на пренасищане и почвам да разчиствам и купувам само от сериите/марките, които са ме впечатлили... следващият етап е когато усетя, че вчерашния хит вече изобщо не ме влече и разподарявам. Последно снимах лаковете преди 2 години май, но за сметка на това съм им направила Инстаграм акаунт, че да има с какво да си направя бърза сверка като посегна да купя поредния :roll_eyes: ЖДНБ!
https://www.instagram.com/agent_provocateur_maitresse/

Тази красавица на KVD е моята любов последните години:

Мерси много за препоръка, ще прочета ревютата за нея! Имам няколко KVD  четки и ми харесват много и като естетика/визия и функционалност също (аз съм от досадните кокошки, дето искат и опаковката/дръжката/бутилката/кутията да им харесва)

# 328
  • У дома !
  • Мнения: 700
Под сс крем слага ли се база и отгоре хубаво ли е да се фиксира със спрей или няма нужда?Днес си купих,а не знам как точно се използва.....
Също така с какво е най-добре да се нанася,пръсти,бюти блендър или четка?

# 329
  • Мнения: 31 176
За четките любимата ми за пудра е червената на Диор. Следват няколко на Мак, червената на Герлен, аз съм луда по четки от естествен косъм с цветни глави и ги колекционирам страстно и една на Боби Браун.

Общи условия

Активация на акаунт