Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 454
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 267
Агент, благодаря за тези клипове. Тези дни ще ги изгледам абсолютно старателно и почвам.

# 736
  • русе
  • Мнения: 643
Неделна мацаница😁, ходих до Кауфланд и като се върнах, реших да се направя на "красива", че кекс съм обещала да направя. И за да съм неотразима двете очи са различни


# 737
  • Мнения: 7 563
Аз днес пробвах една нова палитра - Maybelline Lemonade craze. Много приятно изненадана съм от резултата, имайки предвид, че не съм голям фен на сенките на Мейбълин, а тази я взех на супер намалена цена от ДМ.


Ще се радвам да видя и вашите неделни гримове, момичета.

# 738
  • Мнения: X
И аз съм с подобни цветове-  мат от Сълтри, блестящото е хайлайт- tickle на benefit. Много красиво, Есмералда.
Mypi, много те харесвам, имаш жесток прогрес от гримовете, които качваше в началото!

# 739
  • Мнения: 7 563
Nia, подстрекателке. Сега ме подсети, че искам хайлайтър на Бенефит - cookie. Много ти е красив гримът.

# 740
  • русе
  • Мнения: 643
Благодаря, Nia.  Това си е чиста импровизация без никаква концепция просто преди да си почистя лицето реших да се омажа. Така или иначе щях да се измия след това.
Аз пък се радвам на вашите гримове, много красиви и нежни. Така и не мога да направя свястна снимка и в тази посока ще трябва да се образовам 😀

# 741
  • Мнения: 19 837
От мен какафония в синьо днес. Кисела съм, вали дъжд, лигаво и депресиращо ми е.
Скрит текст:
Blue Heart

Последна редакция: нд, 03 май 2020, 21:21 от Базила

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 141
Здравейте! Следя ви от известно време и много харесвам всички ваши творения Simple Smile често ме вдъхновявате да правя опити. Честно казано аз лично не се гримирам много отдавна. Накупих си известно количество гримове в началото на тази година и започнах експерименти. Качвам две снимки и много бих се радвала, ако ми дадете някакви насоки. Гледам доста клипове в ютюб и Pinterest, но определено ще е градивно, ако имам някаква реална обратна връзка😁




# 743
  • Мнения: 408
Агент, клипът с десетте стъпки е много интересен! Винаги съм имала проблеми с избирането на фон дьо тен- и , ББ кремове и подобни. Клипът на Хиндаш тъкмо го гледах миналия ден и смятах да ви го постна, ама ми четеш мислите. Grinning
Ния, чудесни цветове беше подбрала. Доста съм изненадана, че палитрата на Colourpop не е достатъчно пигментирана. Имам няколко единични сенки от техните и съм страшно доволна. 
Mypi, откъде е синият цвят?

Вчера гледах клип на Андреа, в който си почистваше четките. В него каза, че суши четки (за бронзанти, ружове и подобни) с естествен косъм в едни мрежички, за да запази формата им (извинете за невежеството, но не знам как се казват, нито пък запомних името), дали някоя от вас смята, че е необходимо и по-малките четки да се сушат по този начин (визирам тези за блендване на сенки)?

Имам още един въпрос, знам, че не е по темата, но нямам представа дали четете другата, затова поствам тук. Дали може да ми препоръчате някакъв крем за лице - кожата ми е мазна предимно в Т-зоната, също така е чувствителна, на 23 години съм? Мислих си за дневен и нощен от една серия. Преди няколко седмици ми попадна един тестер на Дева (веган версия го водят), доволна съм, ама не мога никъде да го открия по магазините. При последната ми поръчка от Култ-а са избрах тестер на крема на Шарлът Тилбъри (и той ми хареса въпреки че на допир е с доста плътна консистенция и смятах, че няма да е лек, а всъщност като го сложиш на лицето е добре, не мога обаче да кажа, че усетих някаква страшна разлика). Като цяло май се ориентирам към нещо по-бюджетно, ама наистина нямам идея какво да е гледах и Детокс серията на Нивеа. Предпочитам да има и фактор. И още нещо с какво да третирам черни точки, сега откакто затвориха всичко е страшна работа?

# 744
  • Мнения: 7 563
Illlzy, аз много харесвам крема Ларош Ефаклар, оцветения, но имат и такъв без цвят със spf 30.
Проблемът на Мар палитрата не е, че не е пигментирана, при мен сините цветове се блендваха трудно и не бяха лесни за работа.

# 745
  • Мнения: 3 267
Снимка от днес, с много лошо качество. . Колко време може да стои палитра сенки. Имам една доста голяма на ланком от Нова година на 2018 г. А почти не съм я използвала.

# 746
  • София
  • Мнения: 4 709
Неви86 с каква очна линия си?

# 747
  • Мнения: 7 563
Неви, супер се е получило с очната линия.
По принцип срокът на годност след отваряне е обозначен в едно бурканче - обикновено 12, 18, 24 месеца за палитри в зависимост от марката. Аз ги ползвам до 3 години. Така че тази от декември 2018 може спокойно да я ползваш най-малко до края на годината.

Последна редакция: нд, 03 май 2020, 18:32 от esmeralda23

# 748
  • русе
  • Мнения: 643

Mypi, откъде е синият цвят?

Не е син, а зелен. На снимките не излизат добре цветовете. Ето от тази палитра е

Последна редакция: пн, 04 май 2020, 17:29 от bubanka

# 749

Общи условия

Активация на акаунт