Най-добрата приятелка...

  • 18 448
  • 222
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 759
...най-добра приятелка не е тази, с която всеки ден си пиеш кафето, а тази, на която можеш да кажеш всичко. И да си сигурна, че няма да злоупотреби с това...
    По мое скромно мнение това най-го умеят непознатите.. От десетина години нямам най-добра, въпреки, че много споделям с приятелки.. все пак не всичко.. Или може би всичко, само че на всеки част от цялото. Нямам си никой, който да е чел цялата "Мечо Пух интимно". И ми липсва..

# 46
  • Мнения: 1 629
Докато бях бунтовна и зелена и пеех патетични песни за приятелството, много ме терзаеше този въпрос. Тя ли Е най-добрата ми приятелка, ма защо, ма как, етц. Сега, от пиедестала на трийсетлетното ми съществуване, не ща да заявявам, но си знам, че най-добрата приятелка е променлива величина. Намират се, приобщават се, и ако ви е добре заедно - просъществувате. Ако - не, пълно е с кандидатки. Нещо като брака.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 437
Най-добра приятелка съм имала в детството ми..сега имам само приятелка Peace
Мисля, че я имам, но както винаги очакванията ми надхвърлят реалността...а дали очакванията ми са големи...не знам...

Не трябва да ти липсва нещо, което по принцип е общоприето.
Виж, ако не получаваш това, от което имаш нужда си е проблем.

# 48
  • Мнения: 4 414
имах най-добра приятелка. тя почина преди няколко години. като че ли половината ми живот си отиде с нея... Cry
иначе, мъжът ми ми беше най-добър приятел още преди да станем гаджета...и досега ми е такъв. някой зададе въпроса: в този случай, ако имаш проблем с мъжа си, с кого го споделяш...мисля, че няма по-естестен отговор от "с мъжа си"  Wink

# 49
  • Мнения: 2 161
Най-добрата ми приятелка е мъжът ми.Споделям всичко само с него.Аз също съм му най-добрият приятел.Ако някога имам проблем с него,ще седнем на една маса,ще си извадим картите и пак помежду си като най-добри приятели ще се опитаме да разрешим проблемите.Не споделям с приятелки нищо от личният си живот.

# 50
  • Мнения: 2 495
И аз нямам най-добра приятелка...Имам няколко приятелки, които могат да се нарекат просто добри приятелки..Всъщност, преди с братовчедка ми си бяхме най-големите дружки в света, но както знаете времето и разстоянието разделят и сега само се чуваме.  Rolling EyesНо, ако питате мен не изпитвам някаква потребност и желание да имам най-добра приятелка...тези ми стигат

# 51
  • Germany
  • Мнения: 2 014
Аз имам 5 приятелки, не знам какво значи най-добри, защото нямам други Simple Smile С 4 сме заедно от 1-ви клас, а 5-тата се присъедини към нас малко по-късно. Сега живеем на различни места, градове, държави, но аз знам, че винаги мога да разчитам на тях и те на мен и до известна степен те са моето семейство. Последните 4 год бяха много трудни за мен, но те винаги бяха до мен ако не физически, то с едно обаждане, писмо или само дума. Много им благодаря за всичко и за това, че продължават да се грижат за мен Hug Да, мъжът ми е винаги до мен, с него споделям всичко...но те са били с мен през целия ми живот, преживели сме толкова неща заедно...Знам, че е голяма рядкост да срещнеш такива хора, аз се радвам, че имах късмет Peace

# 52
  • Мнения: 1 081
И аз си нямам най-добра приятелка, имам много приятелки. Имам си обаче най-добър приятел, просто никога не ме е бивало в женски разговори и то с жени. Да говоря с мъж - да, но с жена ми е странно. Говорила съм, защото имам приятелки, но споделям абсолютно всичко с мъж, защото той ми е най-добрия приятел.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 421
Нямам. А и не изпитвам нужда от човек, на който да си изливам и споделям проблемите.
Мъжът ми ми е достатъчен за това  Simple Smile

И аз съм на това мнение. Радвам се, че моят мъж освен съпруг ми е и най-добър приятел. Имам много приятелки, но никога не съм изпитвала нужда да класифицирам някоя като "най-добра". Последната такава ми беше като бях ученичка, но изтрезнях...

# 54
нямам  приятелки-имам си другар в живота

# 55
  • Мнения: 2 336
Абе аз съм си такава, че споделям на много хора. Обаче си имам една, която ми е най-близка. С нея си казваме всичко. даже мъжете ни ни викат, че сме като женени.така си и викаме "жена ми".
Скоро и сватба може да правим Laughing

# 56
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В различни етапи от живота си съм имала най-добри приятелки, но поради различни причини някакси сме се отдалечавали една от друга. През цялото време обаче съм имала една най-добра приятелка, от която, в последствие се разочаровах, макар че много пъти съм правила компромиси в името на приятелството ни. Но въпреки това, имам близки приятелки, с които ми е безкрайно приятно да се виждам, макар че не мога да го правя често.

# 57
  • Мнения: 4 358
Имам две много добри приятелки, с които мога да споделя всичко.
Едната (познаваме се от 1-ви клас) живее в друг град и само това ни спира да си говорим с часове.
С втората сме в един град... хванем ли телефона, отиде поне един час  Laughing

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 926
В гимназията бяхме 5 дружки. Мога да кажа, че те са най-добрите ми приятелки. Всички са в различни краища на България и света, но поне един път годишно се събираме. Иначе се чуваме и си пишем. Сега има доста приятелки, по скоро познати.

# 59
  • Мнения: 545
и аз нямам баш най- добра приятелка.ползвам си мъжа за такава.

И при мен е така, даже се чудя дали не го обременявам понякога с "женските" си проблеми, но пък винаги ми е давал подкрепа и сигурност в труден момент. Имала съм много добри приятелки, с които както при теб сме далече по стечение на обстоятелствата и понякога много ми липсват. Вярно, че има Интернет, но друго си е прекия контакт...

Общи условия

Активация на акаунт