Какво ще направя, когато всичко това свърши?

  • 12 942
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 182
Ще се видя с всичките ми близки, ще ги прегърна и ще прекараме заедно хубави моменти.

Ще правя минимум 15 000 крачки пеша на ден.

Ще изляза от София и ще се разходя из красивата ни родина, ще отида на планина, ще отида на море, ще се разходя из някой красив водопад. Никакви затворени пространства повече, сред природата! Ще слушам птичките!

Ще се устремя още повече към целите, които съм си поставила.

# 31
  • Мнения: X
Ще попътувам, ще тренирам...

Фризьор, разбира се, също.

Искам да видя близките си. Искам да пак да ходя на дълга разходка всяка събота в парка. Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 12:53 от Анонимен

# 32
  • Мнения: 12 626
Ще се прибера в БГ и ще отида на село. Там ще си седя на теферич, ще слушам славеите и поетапно ще си оправя градината. Ще тръгна на планина отново, че в тази равнина вече ми се изравни погледът.
А крачките, аз вече правя близо 7000, тук в Германия е позволено разходки, така че набирам сила.

# 33
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Ще отида до Варна, да видя майка ми. Въпреки, на че се чуваме всеки ден, ми липсва, не сме се виждали от половин година.

# 34
  • Мнения: 18 321
Ще дам колата на автомивка, след това ще направя една дъълга разходка с кучето, поне 4-5 часа. Ще заведа детето в зоологическата градина, на надуваем замък и на сладкарница. Ще резервирам почивка, за предпочитане на море... Ще направя всички отложени профилактични прегледи, които съм насрочила за пролетта.

И ще тръгна на фитнес с индивидуален треньор, защото съм сигурна, че ще се търкалям от толкова обездвижване.

# 35
  • Мнения: 2 264
Ще прегърна най-близките ми , които не живеят с нас. А най-много ми липсват трите ми малки племеннички.
Ще отида на фризьор.
Ще поканя гости.
Ще се видя с приятелки на кафе Simple Smile

# 36
  • Мнения: 760
Ще изляза някъде из града за дълго време. Ще се върна към нормалния си начин на живот.

# 37
  • Мнения: X
Ще се прибера до вкъщи, за да видя татко ми. Надявам се сестра ми да се прибере и да видя и нея. Ако не, след Варна, ще пътувам до Германия.
Надявам се да сме здрави само.
Иска ми се да отида до Сингапур през Октомври...

# 38
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ще си взема месец отпуска от всичко и отпрашвам за морето.

Последна редакция: пт, 27 мар 2020, 08:55 от bubanka

# 39
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 654
Най-много ми липсват народните танци! Само това ми е мъката - да потанцувам на хорото...

# 40
  • Мнения: 21 263
Ще взема детето и ще отидем да прекараме деня с баба и. После със семейството ми  ще отидем до вилата ни и ще се разходим по улиците на селото, ще излезем от него, ще минем през боровата гора, и като се качим на върха на хълма ще го погледнем отвисоко.

# 41
  • София
  • Мнения: 12 653
Ще си направя дълга разходка САМА из малките улички на София, ще пия кафе и ще гледам минаващите хора, ще ида на фризьор, ще се видя с приятели, ще купя рокля на втората дъщеря и ще й организирам парти (тази година завършва и още не знаем какво ще се случи и дали ще им дадат дипломите), ще търся информация какво да правим със студентките ни (най-голямата е първи курс, а втората е приета за есента в същия университет - в Северна Италия и не знам дали ще се осмеля да ги пусна, ако университетът отвори). И накрая ще замина със съпруга ми на морето. И то на нашето. И ще стоим там поне 2 седмици. Дано да е тази година всичко това!

# 42
  • Мнения: X
Понеже плана ми до края на ИП да сваля последните 2-3 кг върви "по план", ще гледам връщането към кафе с почерпка по заведения да не ги върне обратно.
И съм замислила поне 3 седмици море....
Имаме уговорено събиране за Великден, силно се надявам да не се провали.

# 43
  • София
  • Мнения: 11 942
Ще запаля кемпера и газ към морето. Само то ми липсва.

# 44
  • Мнения: 27
Мисля, че ще ми трябва санаториум. Както и на 90% от българите.

Общи условия

Активация на акаунт