Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 15

• 10 735
  • 243
  •   1
Отговори
# 240
Аз вече три месеца + не пуша. Не мога да повярвам чак. Не е толкова трудно, не съм надебеляла засега, започнах да тичам, за да не кача, внимавам какво ям, само последните 4 дни нещо имам голям апетит. Дано не е много трудно и занапред, но засега впечатленията ми са, че първите 1-2 седмици са тегави и то само заоро си нервен. Сега станах много по-спокойна. Дано не пропуша пак или поне да е инцидентно, ако запаля. И ходенето до тоалетна бързо се нормализира.

Като цяло реалното отказване е пл-лесно от това, което си представях.
здравейте, по принцип при мен леко напълняване се получи не от апетит а от нерви, че не мога да пуша и постоянно тъпчех нещо в устата... та аз съм си виновна Simple Smile Ако се храните както винаги няма да имате проблеми с напълняване според мен.
Обаче може да има леко покачване на апетита, защото след спирането на цигарите храната е по-вкусна Simple Smile поне при мен всичко се промени на вкус - храна, кафе,вино

# 241
  • Бургас
Здравейте,някъде през юли или август спрях да пуша и със сигурност няма да започвам отново.
Карах миналия ноември някакво тежко заболяване на белия дроб,след десет дни антибиотик вкъщи ме взеха в болница,беше ужас,не можех да дишам.Близо две седмици не пуших тогава,но по мъничко пак започнах,но се задушавах...
Остана ми задух,през лятото казаха,че е астма.И аз реших да не пуша.
Обаче пушех от 20 юни нататък по 2-3-4 цигари на ден,ревеше ми се...Така две три седмици...
Много беше трудно,ревеше ми се постоянно,не можех да спя,бях много изморена...
Не съм напълнявала,отслабнах с 20 кг,но си имам тежко заболяване на червата с диарии,не ям нормално,пазя ужасна диета само с картофи,ориз,пиле... Имам хормонални проблеми,ту пълнея,ту отслабвам...
Само мога да кажа,че колитът не се влоши от спирането на цигарите,аз най-вече от това се страхувах и затова не исках да ги спра.
Не съм.ползвала хапчета или лепенки,имам много алергии и ме беше страх.

# 242
  • Мизия
Желая успех на всички! Simple Smile

# 243
Желая успех на всички! Simple Smile
Какво става с теб, Мерилин?

Общи условия

Активация на акаунт