Билкова градина подръка у дома

  • 17 908
  • 812
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 375
Правя си чай от различни билки, мед и лимон.

# 16
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Чай с мед и джинджифил, лимони и лукчета.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 890
Таблетки за гърло, билков чай с мед и лимон.

# 18
  • Мнения: 1 331
Започвам да смуча лукчета - успокояващи гърлото.
Или си правя смес от джинджифил, мед и лимон.

# 19
  • Мнения: 3 140
Не искам да звучи като реклама,но истината е,че и при най-малкия дискомфорт в гърлото,купувам лукчета.Също така цяла година събирам сезонни билки и през зимата чайника е винаги на печката.

# 20
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 237
При първи симптоми за болки в гърлото веднага вземам лукчета и чай Лукчета. Любимите ми са с джинджифил и много ми помагат.

# 21
  • София
  • Мнения: 939
Пия чай с мед и лимон, правя гаргара със сода бикарбонат, всеки ден взимам по една лъжичка крем от мед, лимон и джинджифил и винаги имам лукчета грейпфрут, които обичам много и взимам по всяко време.

# 22
  • Мнения: 1 359
Чай с мед и лимон, и медено Лукче.

# 23
  • Мнения: 6 237
Чай с мед и лимон и задължително лукчета.

# 24
  • Мнения: 722
Чай с лимон и мед или от аптеката пастили за смучене.

# 25
  • Мнения: 790
Обичам да пия топло не горещо чайче и да смуча лукчета с джиндифил. Често се лекувам така Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 3 017
При дискомфорт в гърлото, първото нещо което правя е да почна да пия повече чай. Започвам да смуча бонбони Лукчета. Ако не мине почва да се гаргаря с вода със сода.

# 27
  • Мнения: 1 918
Пия много, много чай - изпивам литри на ден 😃

# 28
  • Мнения: 2 516
Едно от нещата, към което прибягваме в такива случаи, е топлият билков чай с мед. Бонбонките Лукчета са другото ни спасение, особено за децата, които ги предпочитат пред хапчета. Дъщеря ми предпочита тези с грейпфрут, а синът ми - традиционните зелени бонбонки.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Правя чай от различни билки с много мед и лимон.Винаги имаме бонбонки за гърло и лукчета.Най много ни харесват тези с лимон и грейпфрут.

Общи условия

Активация на акаунт