Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 55

  • 16 807
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 28 995
Пия рИкия, джин, мартини и биръ. Ям пържени картофи. Уча за сениор (старша сестра). Ама докато работя го уча туй. Ама докат работя ни пия😂. Пия кът почивам.
Белчеее, възхищавам ти се момиче, бачкаш яко, учиш яко, позитивен човек си, не скланяш лесно глава, не мрънкаш! Далече ще стигнеш....старша сестричке! И като станеш да почерпиш, ей!
Добро утро пиленца мои! Хайде, който ще се оптяга вкъщи по дивана - леко да му е, който ще бачка ще се залавя!
Пазете се, и не унивайте!

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 15:59 от mimi.7299

# 76
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро утро,
Мими, леко да минава днес!
Стреличке, как си? Отвратителна задачка си имала вчера. Иначе аз и днес съм в отпуск и от утре на нивата.
Инджи, една лъжичка мед няма да обърне каруцата. Как мина вчера лекарският преглед?
Кагче, че как не е лош резултата, жесток е! Браво момиче!
Бела, само така 😂 във ваксината е тайната. Успех във всичко, с което си се захванала!
Иринитко, много вкусно у вас.
Курдов, как си?
За днес обяда ще е копривена   каша с яйце и сирене (копривата е купена и снощи бяс ме хвана да я пощя), а за вечеря ще опитам да съм на вода до утре на обед, но не обещавам.

# 77
  • Мнения: 2 844
Привет!
Белла Heart Eyes и пиЕ нето ти е наред, и работа и учене - така се прави! Да се похвалиш като завърши обучението ! Heart
Иринитка Kissing Heart много вкусноооо!
Вангоби  Kissing Heart абе много не се притесснявам, защото то не е само меда, отпускам се да хапвам и други неща, казала съм си ,че ще се взема в ръце, ма кога - нИ знам! Прегледа е всекиденевен - мерене на температура, проверка на гърло, слушане на гърдите. И се оказа ,че имам още единични хрипове вдясно , от прекараната пневмония през октомври . Но тя и ЛЛ беше казала, че трудно минава и окончателното изчистване изисква време.Не си позволявам да се панирам!
Каг Kissing Heart страхотно, поздравления за свалените килограми - никак не са малко!
Пазете се и хубав ден!  Дано скоро слънцето се върне по нашите географски ширини!

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Белчо, благодаря за поясненията...ама малко не ща пиЙш Stuck Out Tongue
Аз не пия само бира Flushed, щот не я разграждам, обаЦе миналото лято пробвах жива бира...ми не ми стана лошо.
Избягвам сладкочите от рода на бейлис, пина колада и т.н. компоти.

Ай да ставаш старейшинка и да поотдъхнеш малкУ.

Вангобче, Инджи, да мнооого вкусно. Но пюрето поналютва. Сложих подправки по интуиция и принципно никоя от тях не е люта...Да не би щот го погледнах два, три пъти по-остор заради цвета и от туй да се е подлЮтилО Satisfied

Стреличке
, задачата е тегава, но е необходима. Аз съм играла вече три пъти в трудовата ми кариера...Гледай да не се натоварваш много, емоционално. Всеки човек си има път, който трябва да извърви...

Желая ви топлина....К'ъветоястуднинам

# 79
  • Мнения: 28 995
Вангобче, Инджи, да мнооого вкусно. Но пюрето поналютва. Сложих подправки по интуиция и принципно никоя от тях не е люта...Да не би щот го погледнах два, три пъти по-остор заради цвета и от туй да се е подлЮтилО Satisfied


Тудорке, нЕма кво да се чудиш от теб ще да е....! Joy
Оф, на работа не е натоварено, но тегаво върви деня...чакам само събота и неделя и бургаското слънце. Вчера се паткясах, че помислих, че съм загубила едни бумаги....ама днес се намериха......Ще се моткаме през уикенда по пустите плажове и земеделските земи....! Здраве да е само!

# 80
  • София
  • Мнения: 4 142
Вчера се паткясах, че помислих, че съм загубила едни бумаги....ама днес се намериха.....
[/quote]
Мимчоу,😂😂😂😍 ще ме умориш. На мен ежедневно ми се случва, но не знаех какво точно 😂😂😂.
Иринитко, мари 😍😍😍 де да можеше с поглед да олютяваш. 
Инджи, 😘😘😘 бутни към меда рендосан джинджифил и обелен и нарязан на ситно цял лимон. Казват, че пневмонията повтаря всяка година по същото време. Моята беше преди три години ноември, разболявам се винаги ноември, но успявам да се преборя за сега.
Пуснахме си с дятито “Играта на играчките” аз спинках, а те играха😂😂😂

# 81
  • Мнения: 2 087
Добър ден мацки ! Курдов и на теб спешъли !
Ами старая се да не се натоварвам емоционално, но винаги е трудно да освободиш някого.
Днес всички сме в къщи и е голям купон. ММ се опита сутринта да нервничи ама кат го погледнах с погледа на Иринитка дет подлютява манджите всичко се оправи. Даже приготви за обяд пържени кюфтета с картофи. Та ще заслабна скоро. С щерката облизахме нейната стая, остана само прозореца отвън. Не ми дойде някак да се кикерча в тази коледна атмосфера.
Белче добре се справяш с ваксинките. Успех в старшинството.
Иринитке копкаш или си в къщи ?
Инджи чудесно е, че така се грижат за вас !
Сега смятам  да полегна и след това репетиция за Великден - козунак Heart Eyes
Вангобче как са нещата при вас на работното поле ?

# 82
  • Мнения: 28 995
Вчера се паткясах, че помислих, че съм загубила едни бумаги....ама днес се намериха.....
Мимчоу,😂😂😂😍 ще ме умориш. На мен ежедневно ми се случва, но не знаех какво точно 😂😂😂.

[/quote]
На мен не ми се случва често Blush ...аз съм изключително педантична и подредена в документацията...! Даже преди години като почнах работа тук подредих в папки бумагите и напечатах табелки на всички папки в отдела, докато не знаех къде се намирам и скучаех! Stuck Out Tongue Winking Eye Аз обичам да ми е подредено...Дева, това обяснява всичко!

# 83
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Прювет бандичка,
Аз съм се наказала в ъгъла да се срамувам
Скрит текст:
Иначе току що приключих с лекцията за днес, имам онлайн среща с колеги за два различни проекта след малко, но първо - до аптеката за лекарства на ММ.
Вангобче, обади се Hug
Бела, добре че обЯсни, защото много се бях замислила Hug много ти се радвам и стискам палци успешно да свърши всичко, а скоро да се похвалиш, че си "страшна" сестра Hug
И едно следобедно кафенце

# 84
  • София
  • Мнения: 4 142
Ох, Мими моята дева вкъщи е представителна извадка на зодията. Аз отварям шкаф, а тя скача и го затваря. Бутам кърпата на земята, а тя с периферията вижда и скача да я закачи. И това е най- малкото от всичко, което я дразни. Няма умора и мързел за тая работа. Та се опитвам да ви разбера, но ми е трудно. 😍😍😍
Стреличке, работа бол. Нали знаеш в тихи води риба се лови. Няма как да не го мислиш, но това е част от работата. 😍
Ейййй, цял ден не спря да вали пусти сняг! 🥺

# 85
  • Мнения: 28 995
Ох, Мими моята дева вкъщи е представителна извадка на зодията. Аз отварям шкаф, а тя скача и го затваря. Бутам кърпата на земята, а тя с периферията вижда и скача да я закачи. И това е най- малкото от всичко, което я дразни. Няма умора и мързел за тая работа. Та се опитвам да ви разбера, но ми е трудно. 😍😍😍
Стреличке, работа бол. Нали знаеш в тихи води риба се лови. Няма как да не го мислиш, но това е част от работата. 😍
Ейййй, цял ден не спря да вали пусти сняг! 🥺
Дааа, такива сме, дразнят ме дори двете кърпи в банята ако не са издърпани и да висят поравно,...но с двама парлапани трудно се постига съвършенство у нас, да не кажа никак! Мечтата ми е да живея в малко сладко апартаментче, с бели дивани, опънати под конец килими, светеща от чистота баня и тоалетна, с кърпи в нежни бонбонени цветове.... и двамата парлапани да ми идват само за малко на гости! Joy Също някак си не харесвам дрехи с капси, камъчета, катарами, звънци, принтове...предпочитам едноцветни без украси. При ноктите същата работа....абе чудя се в предния си живот да не съм била войник!

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Деско, запей си сама "Ти нямаш сърце!", защото няма как да ти изпратя оркестър. Само защото сме в карантина Smile
Стреличка, копам и още как. С мотика №8 Smile
Предоговарям наеми, споразумения за отсрочки и т.н.....
Мимчо, аз не съм Дева, обаче обичам всичко да е подредено, надписано, ...ако може и по цветове Rolling Eyes
И ми дай да прява списъци! Царица съм Stuck Out Tongue

# 87
  • Мнения: 5 430
Серия фотографски неспособности част 1:





И две мърдащи животинки:

# 88
  • София
  • Мнения: 4 142
Деско, 😍😍😍 ами нали знаеш всеки при криза се прибира вкъщи. И аз така,  тук е моята виртуална къща! 😘😘😘  А, ти не се срамувай! Божке, кога и аз ще постигна това съвършенство, дето си сътворила?
Ооо, Мими не мисля, че това ще те направи щастлива, вие сте родени да въдворявате ред сред хауса.
Балки, чудни снимки! Не са неспособности.
Аз ядох. Сега съдомиялна, баня, пералня , филмче и в леглото. Спокойна да е вечерта ви, приятели! 🍀🍀🍀

# 89
  • Мнения: 28 995
Ооо, Мими не мисля, че това ще те направи щастлива, вие сте родени да въдворявате ред сред хауса.
Като се замисля, май си права! Thinking
Балки котетата са ти се получили много добре, ако нямаш никаква представа от фотография мога да ти кажа две важни неща - никога не снимай срещу светлината, не се получава добре и другото, когато правиш една снимка е добре да я кадрираш - или казано по ясно това, което искаш да хванеш най на фокус да е в центъра, останалите неща около него, като внимаваш да не отрежеш крака, глава, ако е човек и съответно покрив , врата, прозорец на сграда и т.н.  Хората се получават по добре ако не са снимани точно срещу лицето си, както на личните карти, а леко обърнали глава на една страна. Другото е вече въпрос на вътрешно усещане, заигравка с цветове и възможности на снимачното устройство!

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 09:38 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт