Моля за съвет ;)

  • 1 232
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Infacoll-a постигна удивителен ефект, но ни докара свиреп запек. 3 дни се бориме с майка и да я изакаме и резултата беше главозамайващ за бебе на 20 дни Wink


Сега даваме Espumisan, но мисля, че няма добър ефект, защото много ревем и се мятаме!

# 16
  • Мнения: 603
Коликите са проблема Grinning
аз давах Саб и бях много доволна,но държа да подчертая,че и двете ми деца не са били с жестоки колики като на някои други

# 17
  • Мнения: 1 084
Защо не опиташ "метода на сешоара" Simple Smile)? Включете сешоар или прахосмукачка - шумът им действа успокоително Simple Smile) (проверено при поне 10-тина майки, които познавам Simple Smile). Опитайте и с люшкане, приглушена светлина, повиване - при нас комбинацията действаше. За капките против колики съм скептик Simple Smile - бебка с и без тях плачеше.

# 18
  • Мнения: 8 917
Честито бебенце - да ви е живо и здраво  Simple Smile Ние сме от късметлиите, които не знаят какво е колики, но доколкото съм чела детето се поставя по коремче върху твоето или на майката корема или може и върху дланта - със затоплянето на коремчето на детето се облекчавали коликите. Също и оригвайте  - не, че сигурно не го правите, но за друго не се сещам newsm78 Дано му преминат бързо на бебченцето Peace

# 19
  • Мнения: 6 164
И нас ни почнаха 7ми ден, но пък след 2-3 седмици изчезнаха! Peace

Спане върху корема на майката май дава най-добър резултат. Бебето е по-спокойно психически и заспива по-бързо. Аз гушвах Крис и почвах да ходя напред-назад, той се унася и бааавно лягам назад. Като заспи по-дълбоко го местя в леглото и така...

# 20
  • Мнения: 902
Посъветвайте се с доки, но е въzможно да гълта и повечко въzдух при кърменето и ако не се е уригнала хубаво, да я боли и от това коремче.. моята малка се уригваше по два или три пъти, като всеки път иzплюваше и по малко от кърмата. чайче може да пробвате, макар че чЕтох някои майки да твърдят че от чайовете няма много облекчение, моята се успокоявашве като пие чайче. А да не би да огладнява пак преz нощта и zатова да плаче?Ние се събуждахме всяка нощ точно в 2 часа, като по часовник , до към втория месец.А първата седмица дори на всеки 2 часа искаше да папа. ПОсле на всеки 3, после на всеки 4 и малко по малко си съzдаде неин си ритъм.
чай от копър на нас действаше добре. Пробвайте така. ж
Всичко хубаво и много радост с милото бебче. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 116
При нас коликите започнаха на 11 ден и завършиха към 5 месец, като първите месеци беше денонощно (буквално). Най-тежките часове бяха от 18 до 23 часа, непрекъснат рев.

Помага затопляне на коремчето с топли (не горещи !) кърпи, като трябва да се внимава бебчето да не се прегрее. В много тежки моменти може да пробвате със сушоар да загреете коремчето, но много трябва да се внимава да не се изгори, претопли или изсуши коремчето. Струята трябва да идва отдалеч.

Ние бяхме като вързани и малката все беше върху корема ми, коремче върху коремче на голо (така и спяхме).

Хубаво е бебчето да се оригва, в началото е малко трудничко, но после се научава.

Захраних я на 5 навършени месеца, дотогава беше само на кърма и АМ.

Инфакол-а много ни помогна. По принцип има максимална дневна доза от брой капки, бях ги разпределила на броя на храненията. Изпили сме над 10 шишенца.

Ами това е Simple Smile Момента е тежък, но хубавото е че минава и се забравя Simple Smile

Целувки на беба и бързо да ги гоните коликите  Heart Eyes

P.S. Много се радвам на толкоз активни татковци  Hug

# 22
  • Мнения: 1 294
Да ви е живо и здраво маймунчето и вие за да му се радвате  bouquet

Според мен има вариант и да не са колики, след като реве само вечер детето.Възможно е да е обърнало деня и ноща и да търси внимание от вас точно вечер когато най-много ви се спи hahaha
Моето момиче си "яде"  ръчичките, отказва залъгалка и мята яростно ръце и крака, когато е гладно.Давам мляко baby_neutral и млъква  Flutter
Още най-много месец и ще започнете да усещате проблемите на  детенцето и да различавате рев от рев Hug
Успех и щастие ви желая!

# 23
  • Мнения: 43
Аз съм с двете ръце за Инфакол. Ползвах го и съм много доволна, но не очаквай чудеса все пак   Wink. Нашите колики започнаха също много рано, а биберон засмука към 2-рия месец. Няма място за притеснение.

Общи условия

Активация на акаунт