Има ли фенове на сериала "Приятели"?

  • 2 286
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 413
Абсолютен фен - аз лично се оприличавам на Моника и много пъти се смея с глас на репликите й, чувайки себе си! Особено 9 и 10 сезон  са ми любими, но свърши по бтв, ще трябва да си ги записвам, няма омръзване!

G&J - честита ти лентичкаааа, да върви по мед и масло всичко!!! извинете за оффа Embarassed

# 31
  • Мнения: 1 520
Много го харесвам. Не могат да ми омръзнат.
Страшно свежи и май винаги ще са на мода.

# 32
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Да се запиша и аз  Hug Имам всички сезони на ПРИЯТЕЛИ.Знам коя реплика след коя следва  Mr. Green
Действат ми много разтоварващо Peace

# 33
Имаааа, имаааа, имаааа!  Mr. Green 
На изуст го знам, но не спира да ми харесва!  Peace

# 34
  • Мнения: 1 046
Сега един бърз въпрос , тези серии, които ги въртят по бтв-то това всички серии ли си или има още ?
и това на колко сезона се равнява?

# 35
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Сезоните са 10. БТВ ги показа всичките

# 36
  • Мнения: 644
Mного ги обичам тези''приятели''Няма да ми омръзнат въобще    Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 409
Обожавам този сериал,мога да го гледам с часове без да ми омръзне

# 38
  • Мнения: 97
Това ми е любимия сериал ,винаги мога да го гледам когато го дават. Shocked

# 39
  • Мнения: 2 257
Абсолютен фен - аз лично се оприличавам на Моника и много пъти се смея с глас на репликите й, чувайки себе си! Особено 9 и 10 сезон  са ми любими, но свърши по бтв, ще трябва да си ги записвам, няма омръзване!

G&J - честита ти лентичкаааа, да върви по мед и масло всичко!!! извинете за оффа Embarassed

 Embarassed Ами и аз офф, но не мога да пренебрегна такова мило пожелание, което опрелено ме изненадва! Благодаря, ти мечтица.... Embarassed  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 1 877


Аз го обожавам. Имам десетте сезона на дискове и си ги въртя непрекъснато. Страхотно много се разтоварвам с тях.[
[/quote]

да, и ние сме фенове и мине не мине въртим сериите, на английски обаче, не ми звучи много добре ан бг:-) старен е сериалът, не остарява сякаш...

# 41
  • Мнения: 693
и аз съм им страшен фен гледам ги по 100 пъти и пак са ми интересни  Laughing





# 42
  • Мнения: 262
Страхотен сериал и като сценарий и като актьорско изпълнение.  newsm10

# 43
  • Мнения: 6 164
Аууу да! Ревах като свършиха, но си ги гледам пак и пак и знам почти всички серии наизуст Crazy
Като късах с гадже един път, нямах желание да излизам и да виждам никой и след като изгледах няколко сезона (по сезон на ден Shocked) и бях нов човек, готов за нови подвизи! Joy

Да, на английски със субтитри е 100 пъти по-весело, отколкото озвучен Confused

# 44
  • Мнения: 1 925
О и аз се присъединявам към феновете. Добре че ги въртят непрекъснато по телевизиите и си ги гледам винаги. Гледала съм ги всичките сезони по мнооого пъти и пак не омръзват, въпреки, че вече се хващам че им знам и репликите  Mr. Green . Страшно са сладки...  Hug Много ревах като свършиха, даже си спомням, че за пръв път като даваха по БТВ последната серия бях с една приятелка и двете ревахме и гледахме и се ядосвахме защо свършва.
Междудругото преди 2 месеца казаха по радиото, че има предложение към "приятелите" да снимат нов сезон, всички са се съгласили, освен Дженифър, която казала че почти е решила да очаства. Ако това се случи, снимките започвали септември 2006 г. - Дано да снимат пак
  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт