Lumene- фон дьо тен+крем 2 в 1

  • 10 406
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Аз вече го свърших.дЕЙСТАШЕ МИ ДОБРЕ.аБЕ С ДВЕ ДУМИ ХАРЕСА МИ.Цената му е 26 лева.

# 16
  • Мнения: 11

Дълготраен Фон дьо тен
За всякакъв тип кожа

Търсенето на перфектния фон дьо тен приключи. Lumene Mix It Up Custom Wear make-up

Тонираща емулсия + тониращ крем – перфектният фон дьо тен за променящите се нужди на кожата. Предназначен за всички, които искат сами да създадат свой фон дьо тен и сами да контролират тона и покривността му. Смесете тониращата емулсия и тониращия крем. Чрез промяна на съотношението на тониращата емулсия и крем получавате фон дьо тен или тониращ хидратант. Тониращият крем може да се използва и самостоятелно като коректор за тъмните кръгове под очите, зачервявания по кожата, купероза. Тониращата емулсия съдържа масло от семената на дива малина, което хидратира кожата и ускорява процеса на обновяване. Придава енергия и блясък. SPF 15.

Начин на употреба:

Стъпка 1: Изберете желаното съотношение от цветната карта върху опаковката. Колкото по-голяма покривност желаете, толкова повече тониращ крем трябва да използвате. Смесете крема и емулсията върху външната страна на дланта докато получите желания тон и покривност.
Стъпка 2: Нанесете крема върху кожата с върха на пръстите или с тампон – важното е слоят да бъде тънък и равномерен.

Резултатът е безупречен дълготраен грим, незабележим за окото, но хомогеността на тена е видима и съвършена.

Съветът на Lumene:
Използвайте по-тъмен цвят за Т-зоната на лицето и по-светъл към челото, брадичката и шията. Резултатът е безупречна и блестяща кожа с естествен цвят.
Тониращата емулсия ще Ви помогне да заличите линията на фон дьо тена около брадичката.
Фон дьо тенът Lumene Mix It Up е изключително полезен при пътуване – разполагате с фон дьо тен, тониращ хидратант, коректор и лек дневен крем. Всички със слънце защитен фактор 15 в една опаковка!


Купих си преди няколко дни най-светлия нюанс, от първи етаж на ЦУМ. Цена 25,90 лв. Пробвах нанасяне по два начина - да смеся двете емулсии и да ги нанеса заедно и да сложа първо светлата и после тъмната (както ме посъветва продавачката). Засега не съм много впечатлена, но след множеството хвалби, които е получил този продукт, му давам още една-две седмици да ми подобри мнението.
Нямам конкретни оплаквания обаче, просто среден продукт.

# 17
  • варна
  • Мнения: 564
а от къде мога да си го купя във варна?Много ми допада козметиката на лумен , но последния ми крем е на ЕУЦЕРИН, но като свърши отново ще си взема на Лумен!Особено ми харесват серумите, които и ползвам пролет 1 м и есен 1 месец да ми се възстанови кожата.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 131
а от къде мога да си го купя във варна?Много ми допада козметиката на лумен , но последния ми крем е на ЕУЦЕРИН, но като свърши отново ще си взема на Лумен!Особено ми харесват серумите, които и ползвам пролет 1 м и есен 1 месец да ми се възстанови кожата.
В сайта им пише че го има в Санитите и Първа Частна аптека

# 19
  • Мнения: 311
а от къде мога да си го купя във варна?Много ми допада козметиката на лумен , но последния ми крем е на ЕУЦЕРИН, но като свърши отново ще си взема на Лумен!Особено ми харесват серумите, които и ползвам пролет 1 м и есен 1 месец да ми се възстанови кожата.
а какви  са тези серуми дай повече инфо ако ти е възможно Hug

# 20
  • Мнения: 14 491
В сайта им пише че го има в Санитите и Първа Частна аптека


а кой е сайта им?

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Ами татко го е постнал няколко мнения по-рано Laughing

# 22
  • Мнения: 14 491
не съм го видяла. благодаря ти Grinning

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 1 956
Освен фон дьо тенът, Лумене имат ли и други заслужаващи си продукти. Аз лично съм безкрайно доволна от гланцовете им за устни. Първо - много ми се напукват устните напоследък и пробвах какви ли не мазила от аптеките и бюти шоповете, пръснах не малко пари. Но гланцът на Лумене ме спаси. Второ - горе-долу са трайни. Трето правят устните обемни. Четвърто - миришат божествено.
Спиралите как са им - по--конкретно за обем?
Пудрите?

# 25
# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз продължавам да не им намирам продуктите във Варна Naughty...и продължавам да моля Praynig ако някой знае добре зареден магазин с техни неща, включващ спирали, гланцове и ФДТ и т.н...да каже  Peace аз също ще кажа ако намеря...гледах адресите в сайта им...но на тези които съм ходила изобщо не продават такава марка козметика  #2gunfire

# 27
  • варна
  • Мнения: 564
Аз продължавам да не им намирам продуктите във Варна Naughty...и продължавам да моля Praynig ако някой знае добре зареден магазин с техни неща, включващ спирали, гланцове и ФДТ и т.н...да каже  Peace аз също ще кажа ако намеря...гледах адресите в сайта им...но на тези които съм ходила изобщо не продават такава марка козметика  #2gunfire
доколкото разбрах всички продукти ги има на княз борис 1,66.Там е Клио и в него има всякаква козметика включително и Лумен.А козметика за лице има много зареден магазин на Чаталджа.

# 28
  • Мнения: 156
Освен фон дьо тенът, Лумене имат ли и други заслужаващи си продукти. Аз лично съм безкрайно доволна от гланцовете им за устни. Първо - много ми се напукват устните напоследък и пробвах какви ли не мазила от аптеките и бюти шоповете, пръснах не малко пари. Но гланцът на Лумене ме спаси. Второ - горе-долу са трайни. Трето правят устните обемни. Четвърто - миришат божествено.
Спиралите как са им - по--конкретно за обем?
Пудрите?
Аз съм много доволна и от дегримиращите им продукти,както и от спиралата The Blackest Black,която е точно за обем.
От бялата козметика все още нищо не съм ползвала,но това ще е следващата покупка в козметичната ми чантичка.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 779
А като издържливост как е фдтчето? Аз съм с мазна кожа и лъсвам бързо с по-леките и непокривни фдтени... чудя се между него и на Ревлон Colorstay. Притеснявам се, че може да не е много добра идея за тая моя мазна кожа. Tired

Общи условия

Активация на акаунт