Lumene- фон дьо тен+крем 2 в 1

  • 10 403
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 415
charmz , аз съм сега с на Ревлон Colorstay еми не съм доволна Naughty...имам лунички и ФДТ-на не ми ги покрива...лично мнение
иначе съм със много суха кожа и не мога да ти кажа как ще се отрази на твоята...при мен след като сложа кремче е добре... Wink

# 31
  • Мнения: 17 407
jorjeta, в кои магазини си ходила? Аз проверявах на Колхозния и до Спортна зала- няма. ДАже жената в едния магазин изобщо не знаеше, че  има и  декоративна козметика Лумене......
Вчера им писах мейл- нямам отговор все още, вче не се и надявам Twisted Evil

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Венера, ма моля ти се те са под всякаква критика...ходих в Санита до гарата и на ул. Преслав не помня кой номер...там имаше 1 крем... Grinning Grinning Grinning...ако това им е предлагането... Crazy
ама в Санита до гарата имаше повече неща откъм кремове и този род козметика...имаше и автобронзант някакъв май....бе сичко на сичко около 20-ина неща на фирмата ooooh! луда работа  Grinning Grinning
се се каня да отида в този магазин до Годзилата, която е срещу Севастопол...май той е един от опоменатите в сайта newsm78

# 33
  • Мнения: 17 407
ДА, и аз се надявам в Клео да е добре заредено. Иначе в Санита на Ген. Колев има доста неща от бялата козметика, или поне така ми се стори.

# 34
  • Мнения: 11
за мазна кожа има друг фон дьо тен ...  Simple Smile

http://olcombg.com/lumene/catalog/makeup/face/2.php
 Simple Smile
препоръчвам ти за почистване -

http://olcombg.com/lumene/combine.php
Балансиращ почистващ гел
За мазна и комбинирана кожа

а така също и едно прекрасно кремче за лице -

http://olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/6.php
24 H Хидроактивен балансиращ флуид с арктическа термална вода и HYDROXYLITOL™
за мазна/комбинирана кожа




А като издържливост как е фдтчето? Аз съм с мазна кожа и лъсвам бързо с по-леките и непокривни фдтени... чудя се между него и на Ревлон Colorstay. Притеснявам се, че може да не е много добра идея за тая моя мазна кожа. Tired

# 35
  • Мнения: 11
като не намираш магазин - опитай "онлайн" ...  Simple Smile
http://www.draka-bg.com/index.php?m=320&prodid=318

има възможност и за консултации, а доставките се правят в рамките на 4 дена Simple Smile

jorjeta, в кои магазини си ходила? Аз проверявах на Колхозния и до Спортна зала- няма. ДАже жената в едния магазин изобщо не знаеше, че  има и  декоративна козметика Лумене......
Вчера им писах мейл- нямам отговор все още, вче не се и надявам Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 17 407
татко, ти в olcombg ли работиш? Mr. Green Предполагам се досещаш, че  е трудно да си поръчам червило примерно, без да съм го видяла  на живо Wink

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 779
Благодаря за препоръката, ще обърна внимание следващия път. Пробвах микс ит ъп, но бих потърсила и още. Ще видя това, което е за мазна кожа. Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ходих в Клио днес...имат само бялата козметика на Lumene #2gunfire

# 39
  • Мнения: 11
Здравей Венера,
Работя на много места и се занимавам с различни неща ...  Simple Smile
Едно от тях е да се "ровя в мрежата" ...
Така попаднах и на olcombg и на този форум.
И се опитах да бъда полезен  Simple Smile
А че съм пристрастен - признавам си така е  Laughing
Това е защото ползвам мъжката серия на Лумене и съм много доволен.
Едва ли ще я сменя скоро. Има всичко необходимо за един съвременен мъж  Peace
Та това е в общи линии ...  Simple Smile

татко, ти в olcombg ли работиш? Mr. Green Предполагам се досещаш, че  е трудно да си поръчам червило примерно, без да съм го видяла  на живо Wink

# 40
  • Мнения: 10 693
Много съм доволна от крема на Lumene Arctic Aqua. В интерес на истината го купих малко на шега, но се оказа доста сполучлива покупка  Grinning
Колебаех се между него и крема с екстракт от боровинки.
Сега искам да си купя и някакъв крем за около очи, пак на Lumene.
Май правят доста свестни неща, въпреки че, признавам си, не ми бяха известни до скоро  Embarassed

# 41
a kak e saita na Lumine 4e ne moga da go namerq??

# 42
# 43
mersi! Simple Smile az go bqh napisala lumIne i se 4udeh za6to ne mi izliza ni6to! newsm78

# 44
a kude v Sf moga da namerq Lumene? pitah v 3-4 apteki, v ednata daje ne bqha 4uvali za markata?!

Общи условия

Активация на акаунт