Дистанционно обучение за учениците- Тема №2

  • 29 230
  • 793
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 182
Министърът говори по БНТ.

# 16
  • Мнения: 9 825
Проблемите стават и поради претовареност на сайтовете. Вчера, в неделя следобед нито Интернет като интернет. През нощта като всички заспаха, нетът хвърчи като пушка, не мога да му се нарадвам Wink

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 843
Не навсякъде децата са успели да си вземат учебниците и затова сега е още по-трудно обучението.
Нали има електронни учебници

Но няма електронни помагала. А учебните тетрадки не могат да се попълват електронно.
И е много по-лесно да гледа хартиения учебник, когато екрана му е зает с хиляда неща.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Министърът говори по БНТ.
за кой ли път? Обиколи де що има ТВ и едно и също...как пък едно предложение не изнесе?

# 19
  • Мнения: 2 182
Напротив, всеки път казва различни неща. Сега изобщо не каза, че ще се учи през юни и юли, а само от 5 до 10 дни след края на учебната година и края на карантината колкото да оформят оценките. Няма да се учи повторно материала, преподаден дистанционно. И други неща като отлагането на кандидат-студентските изпити в световен мащаб...

# 20
  • Мнения: 7 987
Ами нали разбирате, че той не може да знае какво ще се развият нещата с пандемията. Той решава нещата според моментното положение.

# 21
  • Мнения: 19 272
С пролетна ваканция няма да има нали?
Извинявам се, ако е обсъждано, но ми е трудно да следя.

# 22
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
По принцип и сега учителите имат достъп до училищата. Всеки учител може да вземе учебниците на децата и да организира получаването им от децата.

Това са 22 деца от града и селата. Просто няма как да стане.
Освен това учителите нямат достъп до училище.

# 23
  • Мнения: 7 987
Учителите имат достъп до училище. Ако не, посочете ми къде министърът (или който там пуска заповедите) е забранил. Защо да няма как да стане?

# 24
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Вие наистина ли мислите, че можете да съберете родителите на 22 деца в един ден и час, пък и дори да се предостави достъп от директора на учителя?

Чета темата и понякога си мисля, че не всички пишем за това, което се случва в момента в България (имам предвид дистанционното обучение на ученици).

# 25
  • Мнения: 7 987
Вие наистина ли мислите, че можете да съберете родителите на 22 деца в един ден и час, пък и дори да се предостави достъп от директора на учителя?

Чета темата и понякога си мисля, че не всички пишем за това, което се случва в момента в България (имам предвид дистанционното обучение на ученици).

Вие наистина ли не помните какво четете?

Казах, че нашата училетка взе учебниците от училище и ги даде на майка от класа. Всеки може да се свърже с нея и да си вземе учебниците когато му е удобно.

# 26
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Вие наистина ли не помните какво четете? Dizzy Face

Коя майка ще се ангажира да раздава учебници на други майки от селата в това време на извънредно положение?
Те даже нямат достъп до града.

# 27
  • Мнения: 7 987
Вие наистина ли не помните какво четете? Dizzy Face

Коя майка ще се ангажира да раздава учебници на други майки от селата в това време на извънредно положение?
Те даже нямат достъп до града.

Къде съм казала, че майката се е ангажирала да раздава учебници? Продължавате да си съчинявате. Всеки ходи да си вземе учебника от майката. Всеки (освен хората под карантина) има достъп. За целта се пишат декларации, ако е областен град. В краен случай, работят и пощи.

# 28
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Без коментар, celika. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Не спряха да се Фалят нашите фактор с това ДО, ей! Тази вечер и една икономистка се скъса да се хвали и да ни сравнява с корейците как те били еталон за нея, ама ние сме ги били изпреварили.

Общи условия

Активация на акаунт