Илкер Калели - Öğretmen| Бурчин Терзиоолу-The Protector| След ПК нови проекти # 10

  • 25 588
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 747
Честито да му е на Илкер. Вече обявиха новината за "бомба".



Не съм запозната с девойката, но пишат, че са се запознали на представянето на сериалите на Medyapım.





Разликата в годините им е 13 в полза на Илкер, но пишат, че и двамата били много влюбени и навсякъде били заедно.(Въпросът е до кога Simple Smile) Тя се е разделила съвсем наскоро с гаджето си, който бил богат бизнесмен.
Ако не друго, поне сега феновете на Илкер ще спрат да плюят по Бурчин. Част от тях се държат така, все едно само тя е виновна за раздялата им и пишат ужасни неща, както за нея така и за Умут. Сега вече могат да мирясат, защото и Илкер има друг човек до себе си.


Дали няма да ни изненадат с трейлър за новия сезон Thinking

# 196
  • Мнения: 7 875
 Коя е тази?
Не ми харесва. Sad

# 197
  • Мнения: 1 135
Ужас! Все повече не ми харесва...
Пепелче, актриса e. Играе в друг сериал на същите продуценти отново по фокс. Не съм я гледала, но съм я виждала по снимки. Изглежда ту симпатично момиче, ту като нашите чалгаджийки и златотърсачки.
Илкер не го възприемам с нея, но явно и двамата са непостоянни в отношенията си.



Ради, сериозно ли са настроени срещу Бурчинка? Че тя с нищо не е злепоставила Илкер, въпреки че пишеха, че именно той е искал да се разделят, а после да се връща при нея. Какво да кажа? Съдбата си знае работата. Всеки да си гледа живота и да го живее както намери за добре.

# 198
  • Мнения: 3 747
Ради, сериозно ли са настроени срещу Бурчинка? Че тя с нищо не е злепоставила Илкер, въпреки че пишеха, че именно той е искал да се разделят, а после да се връща при нея. Какво да кажа? Съдбата си знае работата. Всеки да си гледа живота и да го живее както намери за добре.
Срещала съм коментари от типа, че новата й връзка е за да натрие носа на Илкер, че  е паднала ниско с избора си да замени Илкер с Умут и неща от този тип, но доста остри и нецензурирани. Нямало вече да я гледат, защото и като актриса не ставала и всякакви щуротии.
Съдбата си знае работата. Всеки да си гледа живота и да го живее както намери за добре.
Абсолютно!

# 199
  • Мнения: 7 875
Ооо, тази от Бараж ли е?
Гола вода е.
Гледах 1еп. заради Сумру Я. и това момиченце е толкова зле на фона на останалите.
Язък, Илкер отново ме разочарова.

# 200
  • Мнения: 1 135
Рускините масово са доволни и впечатлени от новината. Пишат, че е талантлива. Нямам представа, но на мен ми е отблъскваща и дори не знам защо.

Нови стари снимки от фотосесия на Бурчин за Marie Claire



Marie Claire için objektif karşısına Burçin Terzioğlu

# 201
  • Мнения: 7 875
Ще изгледам и 2серия на Бараж, че да видя този талант.  Simple Smile
Направо се чудя къде съм гледала, че даже не я познах. Simple Smile

Илкер, Илкер ...

# 202
  • Мнения: 12 817

Разликата в годините им е 13 в полза на Илкер, но пишат, че и двамата били много влюбени и навсякъде били заедно.(Въпросът е до кога Simple Smile) Тя се е разделила съвсем наскоро с гаджето си, който бил богат бизнесмен.
Ако не друго, поне сега феновете на Илкер ще спрат да плюят по Бурчин. Част от тях се държат така, все едно само тя е виновна за раздялата им и пишат ужасни неща, както за нея така и за Умут.

Наистина ли ??? отново ли, /тя / е  потърпевшата от ,, любовта на  фенове ,,. Неприятно е да се четат подобни писаници.

# 203
  • Мнения: 3 747
Да, Ели, наистина. Плюят под снимките им в инстаграм, въпреки, че не са публикували общи такива откакто са заедно. След репортажа от почивката им отново четох негативни коментари. Подозирам, че заради това не афишира връзката си и по-добре.
 Обаче в  туитър  за разлика от рускините са разочаровани от избора на Илкер. Мисля си дали пък това няма да се отрази на рейтинга на Учителя Sad
Бурчинка пожелава успех на приятеля си Джем Карджъ, който ще е режисьор на "Червената стая"



Вече пуснаха два фрагмана.

https://www.vbox7.com/play:c71f79e0e0



Как ми се иска да я видя в някой епизод макар и като гост актриса

Последна редакция: вт, 11 авг 2020, 21:27 от _Radi

# 204
  • Мнения: 12 817
Харесва ми дискретността на Бурчин , не веднъж съм го писала. Няма нужда от публичност. Хората сме различни и естественно коментари всякакви, но защо  все Тя да е тази по която плюят.

Нищо не съм гледала от ,,Учителя,,
 Нищо не ми говори новата любима. Дано имат ползотворна връзка, а не след някой и друг месец да си трият общите снимки, каквото се наблюдава  често при раздяла. Илкер май не е много постоянен във връзките


Фрагманите на ,,Червената стая,, ми харесват, Джем Караджъ не беше ли при ветровитите

# 205
  • Мнения: 1 135
Харесва ми дискретността на Бурчин , не веднъж съм го писала. Няма нужда от публичност. Хората сме различни и естественно коментари всякакви, но защо  все Тя да е тази по която плюят.

Нищо не съм гледала от ,,Учителя,,
 Нищо не ми говори новата любима. Дано имат ползотворна връзка, а не след някой и друг месец да си трият общите снимки, каквото се наблюдава  често при раздяла. Илкер май не е много постоянен във връзките


Фрагманите на ,,Червената стая,, ми харесват, Джем Караджъ не беше ли при ветровитите

Защото е жена Joy Муратовите фенове я плюеха, защото не я харесваха до любимеца им. Илкеровите, защото е с друг, а не с любимеца им  и все тя е виновна.
Забравят, че отношенията между двама души са плод на решенията и на двамата. Още преди съм го казвала и пак ще го повторя. Илкер винаги ми е изглеждал несериозен. Дали й е изневерил както се пишеше, дали е бил в депресия или не е искал семейство не знам, но щом не са заедно е имало основателна причина.
Не разбирам, защо трябва някой да се плюе. Всеки сам прави своя избор и си носи кръста.
Евала на Бурчин, че винаги пази личното си пространство и уважава партньорите си -  и бивши  и настоящ. Дано да е много щастлива, а Илкер за мен изпусна стойностна жена и съм сигурна, че и той го знае.

# 206
  • Мнения: 3 747
Бурчин Flowers Cherry Blossom Heart

Загадъчна, красива и отпочинала Yum

# 207
  • Мнения: 1 135
Тази хитруша Бурчин! 😍
Да й имам "неуспешното", осветено селфи. Ние вече й видяхме "излишните" килца Flowers Four Leaf Clover



Април 2020г.



Юли 2020г.

# 208
  • Мнения: 3 747
Инче 08.03.2020г. После ги затвориха по къщите и почти два месеца и половина не я видяхме изобщо. След това ни обърка с разни снимки и съвсем изтървахме хронологията.

# 209
  • Мнения: 1 135
Данке за поправката. Hug  Не е тренирала с Умутчик нашата мързелана  Stuck Out Tongue Joy Ама нищо не изтърваме ние, не бой се, Ради.

Емел и един малък сладък Candy Heart Decoration

Общи условия

Активация на акаунт