Илкер Калели - Öğretmen| Бурчин Терзиоолу-The Protector| След ПК нови проекти # 10

  • 25 626
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 747


Момичета, Илко вика, че с Дамла или както се казваше девойката са само приятели и било нормално да се срещат. Нямало да коментира личния си живот.
Но на "честито" от страна на репортера отговори с "благодаря".
П.п. може би подготвя музикален албум, но това било изненада.

# 211
  • Мнения: 1 135
Тъкмо влизам да напиша, че има кратък репортаж с Илкер.
 

 

Ради, мерси за превода. Ще видим до къде ще го докарат с това приятелство.

Слагам пак котешкият поглед на Бубка  Green Heart



Май още повече си е потъмнила косата.



За сравнeние последното стори, което пусна на път към Мармарис.

Последна редакция: ср, 12 авг 2020, 23:01 от Inna_Hristova

# 212
  • Мнения: 3 747


Инче права си, не се загледах много, но наистина е още по-тъмна.
Спомням си, че в интервютата преди да стартира "Куршум" казваше, че никога не е била толкова светла и руса и трудно се възприема така.
Лично на мен много ми харесва и светла, и тъмна (например в Ezel). Вероятно цели да си върне нюанс максимално близък до естествения ѝ цвят, който е тъмно кестеняв- приблизително нещо такова



Нови снимки на Илкер от онзи ден, след репортажа











# 213
  • Мнения: 1 135
Аз също харесвам Бурчин във всякакви цветове и форми Two Hearts На хубав човек всичко му отива Nature SparklesSimple Smile
Една от любимите ми фотосесии с по-тъмна коса Green Heart












Докато я търсех намерих и тази Heart Eyes Nature Fire









# 214
  • Мнения: 3 747
Страхотна е! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не е типичната красавица, но има потресаващо силна енергетика и излъчвне.



От нея струи магнетизъм и доброта!

# 215
  • Мнения: 1 135


От нея струи магнетизъм и доброта!
😲😲😲😍😍😍😍❤️❤️❤️👍👍🧿🧿🧿 

Малко клюки от рускините свързани с познатите ни лица от ПК Simple Smile

Прошлым днем Илькер Калели был замечен на выходе из своего дома в районе Эмирган. Журналисты спросили актёра о его планах, на что он ответил: "Я не знаю, что будет с сериальным сектором после этой пандемии. Но я работаю над песнями. Могу сделать сюрприз, например, выпустить альбом". На вопрос о романе с Биран Дамлой Йылмаз Илькер не ответил, сказав, что не говорит о личной жизни.

******************
 Илькер Калели прошлым днём был замечен на мотоцикле в районе Эмирган.
Актёр прокомментировал новости об отношениях с Биран Дамлой Йылмаз: «Около месяца у нас идёт прекрасная дружба».
Журналисты: «Поздравляем».
Илькер: «Это входит в личную жизнь. Я слишком много говорит не буду» тем, самым актёр подтвердил свои отношения с Биран Дамлой.

**********************
Илькер Калели, которого журналисты заметили на улицах Стамбула, заявил, что он действительно дружит с Биран Дамлой Йылмаз. Но больше ничего особенного он по поводу личной жизни говорить не будет. Он не из тех, кто распространяется на такие темы.

**********************

Ойкю Челик присоединилась к сериалу «Слово чести» / Şeref Sözü с Толгаханом Сайышманом, Суде Зуляль Гюлер и Хюльей Дарджан.



************************
Прошлым днём Азра Акын попала в объективы камер в районе Нишанташи. Журналисты спросили, почему у актрисы повязка на плече, на что она ответила: «Я получила небольшую травму в спортзале, сделала неосторожное движение»

# 216
  • Мнения: 3 747
Coffee
Сега пък Şeref Sözü. Кога ще излъчват всички промотирани сериали? Все пак седмицата има седем дни Joy
Честит рожден ден на Синем Кобал.






От Бурчин: Да бъдеш приятел във всяка радост, във всяка беда, в тъга, да вървиш заедно цял живот, ръка за ръка ...Oбичам те толкова много
Хубаво е, че те има
🎈🎈🎈🎈

Последна редакция: пт, 14 авг 2020, 08:24 от _Radi

# 217
  • Мнения: 1 135
Ч.Р.Д на Синем. Birthday Balloon Gift Пожелавам й много щастие и скоро да гушне здраво и хубаво бебче, което да донесе много радост в живота и дома й Hands Pray 



В лицето на Бубка има прекрасна и дългогодишна приятелка, която със сигурност ще продължава да споделя заедно с нея всички моменти на радост и вълнение.
Синем  е коментирала нещо под поста на Бурчин



Физиономии от нашата сладурка Wink

# 218
  • Мнения: 3 747
Инче, Синем е написала, че много я обича и годините заедно са чудесни.
Страхотно приятелство имат двете. В интервю от миналата година Бурчин каза, че са приятелки от 10 години. В техните среди това е нещо като рекорд.
Преди дни Синем публикува, че за рождения си ден не иска подаръци, а който има възмозност да направи дарение за Организация, набираща средства за деца болни от рак.
Умут е подкрепил тази чудесна идея за да зарадва "балдъзата". Simple Smile



От организацията му благодарят за дарението в чест на Синем. А той е написал "Добре, че си се родила скъпа моя".

# 219
  • Мнения: 12 823
Късмет и здраве дълги години на Синем!

Много ми е симпатична. Двете приятелки имат хубава дружба, а Умут все повече ми допада от всичко което се публикува за него.
Синем съм я гледала единствено в ,,Романтична комедия,,  много свеж филм. Изгледала съм го два- три пъти, както и продължението. С Енгин / русия/ са чудесен тандем.

# 220
  • Мнения: 7 894
Синем е голяма красавица, да не откъснеш очи от нея. Simple Smile
Обаче що така не ме впечатлява като актриса. Simple Smile

от позицията на моите години, 10годишно приятелство ме кара леко да се усмихвам, но сте прави, че в тези среди рядко се среща това. Simple Smile

# 221
  • Мнения: 1 135
Пепелче, и аз съм на твоето мнение. Синем не е особено силна актриса, но е изключително красива. За модел и рекламно лице е просто идеална.
Ели, Енгин не съм го гледала със Синем или поне не мога да се сетя, но с Бурчин още не мога да ги прежаля Angry



Чудесни бяха като Лейля и Орхан Heart Eyes






Ако не си ги гледала в  "Куршум", ти го препоръчвам. Трябва да ти кажа, че претупаха финала, но и така 7-те излъчени епизода си заслужават.
Ради, мерси. Хващам се за написаното от Ели и понеже ми е любопитно да узная още повече за зет ни, бих те помолила, ако не е нахално да преведеш едно интервю с него когато имаш време. Ако не ти се занимава, може и преразказ. Ако проявяваш интерес мога да ти го пратя.

# 222
  • Мнения: 12 823

Ако не си ги гледала в  "Куршум", ти го препоръчвам. Трябва да ти кажа, че претупаха финала, но и така 7-те излъчени епизода си заслужават.


Благодаря
 ,, Куршум,, го изгледах , както и  доста сериала с участието на Бубето. Следя я от времето на началото на  брака и с Мурат, от съвместния им сериал ,,Буря,,. Всъщност него харесах отначало, а след това нея в сериала ,,Милост,, . Зная, че направи доста силна роля в Езел ,но не го догледах.

За Куршум нещата са ясни, на някого и за нещо си не е удобен.
,,Романтична комедия ,, се излъчи и по нашата телевизия,не мога да кажа канала. Има го на доста места с аудио превод. На мен ми харесва повече със субтитри
 Линк за първа част на филма - 2010 г, лек приятен от типа на ,, Отчаяни съпруги,, или ,,Сексът и града,,
 
https://askim-bg.com/Romantichna-Komediya-romantik-komedi-2010_v1209
2013 година правят втора част- Сбогом на ергенлъка

# 223
  • Мнения: 3 747
Ели Пепел от рози Инна
Иннче, защо пък не.  Гледах едно негово интервю, но не помня къде . Може да е същото. Най-много да го изтрият, ако сметнат, че не е за тук.
Впрочем ето нещо ново.
Скрит текст:
Умут участва във военен филм на 2brosproductions.
Продуцент и главен герой във филма  е негов приятел - Оркун Олгар , който продуцира  шоу за екстремни спортове по една от техните телевизии. Т.е. няма общо с "връзките на Бурчин " в сектора  
Ето го фрагмана съвсем топъл.






За да не е само скритото  Едже

# 224
  • Мнения: 1 135
Ели, на мен Езел и Милост са ми много любими. Особено Милост. Не се правят вече такива сериали за жалост.
Ради, пратих ти го.
Скрит текст:
Я го виж ти Умут, всестранно развита личност. Още малко и Бурчин ще трябва да ходи на премиера,  нокато придружител. Joy
В интерес на истината е участвал в Птицата и в някакъв музикален клип.  Не му е за сефте.







Ама като може да учи другите как да се бият пред камера, що и той да не го направи Joy













Сега се сещам, че Бурчин и Чачо тренираха за протектора там.  А като гледам имат бая общи познати сред известните, Арас, Енгин, Йозге, може някой от тях да ги е запознал. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт