Илкер Калели - Öğretmen| Бурчин Терзиоолу-The Protector| След ПК нови проекти # 10

  • 25 731
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 8 482
Hug Hug Hug
Инче напълно ти споделям и подкрепям мнението .
За "Учителя" да попитам  има ли вероятност да има бг превод или  ще  е както до сега с руски превод.Защото тематиката на сериала доколкото разбирам е доста  сложна и си е хубаво ако може да  се разбира  всичко както си трябва.

# 241
  • Мнения: 1 135
Не мога  да отговоря дали ще има превод. Не съм срещала такава информация за жалост. До момента за съжаление няма български  превод. Гледаме го с руски субтитри, което е по-добре от никакви. Сериалът си заслужава и много се надявам в бъдеще някоя преводаческа група да му обърне внимание, обаче едва ли при толкова нови сериали, които тепърва започват.
Красота и морски гледки от Бурчин ♥️



Последна редакция: чт, 20 авг 2020, 18:31 от Inna_Hristova

# 242
  • Мнения: 3 748

Много е атмосферна Бурчинка на тази снимка Heart Eyes Винаги когато около нея има море комбинацията е впечатляваща.
Илкер също пусна нова снимка

Кога ли ще пуснат фрагман за новия сезон?

Като казах фрагман, видях този на сериала с Толга и Айча. https://www.youtube.com/watch?v=3R75xF3-rh0
Много ми напомни на Пойраз, а изглежда, че не само на мен. Не знам дали е търсен ефект, но е един от най-динамичните трейлъри този сезон.

Скрит текст:
A.RIZA- историята в резюме
Зрителите ще станат свидетели на историята на смел човек на име Али Ръза, който се бори срещу могъщите на този свят по не много честни начини. Създавайки си все повече и повече врагове. Али има собствено кредо и действа само според волята на сърцето си. Той е много суров и действията му не винаги са обмислени и водят до значителен брой инциденти.
Голяма част от това, което Али вижда в живота, противоречи на неговите убеждения и се опитва сам да се бори с това.

изт. ASKIM - Най-новите турски сериали!

Ето го постерът и асоциацията между двата сериала, която правят в туитър.





А, забравих да ви кажа. Гледах интервю с Етхем. Каза, че пише нов сценарий за някоя от дигиталните им платформи. Този път главен герой в историята ще е жена. Каза, че тя е изключителен персонаж. Сериалът ще е на екран през октомври или ноември.
Питаха го кой от всички герои, които е измислил му е любим и каза, че без съмнение Пойраз.
Обясни, че историята е трябвало да се излъчва по друг канал, а не по канал Д, но главният програмен мениджър му казал, че това е страхотна история, но цитирам "лелилте, които свиват сарми, няма да я харесат". След година канал Д харесали проекта и го пуснали в ефир, а след време в края на втори сезон, когато убиха Пойраз и това предизвика масова истерия в Турция, същият програмен мениджър му се обадил и казал "не бях прав, и лелите обичат Пойраз".
И последно освен, че каза, страхотни неща за Илкер и Бурчин, каза, че след финала е отнесъл толкова клетви, че чак е изтрил някои от акаунтите си. Още получавал съобщения "Господ да те накаже, Етхем"

Последна редакция: нд, 23 авг 2020, 17:29 от _Radi

# 243
  • Мнения: 1 135
Здрастии Kissing Heart
На Илко почивката или младото гадже му се отразяват добре. Харесва ми. Заприличал е  на себе си.
Този сериал наистина напомня на ПК. Главната героиня също е лекарка, а баща й мафиот, не е само идеята за запознанството в такси. Ако правилно разбирам и заглавието е името на главния герой. Копи пейст ми идва в доста направления, но пък признавам, че и на мен ми хареса.
Този "лошия" не играеше ли заедно с Илкер в "Дъно"? Или не е той?
Мерси за преведените неща около Етхем.
Ей, колко важна им е таргет групата на лелите, свиващи сарми Worried

Бурчин и приятелки. Ако Илко е заприличал на себе си, Бубка е заприличала на медената питка. Yum
Въпреки, че вече не знам коя снимка от кога е Joy

# 244
  • Мнения: 3 748
Този "лошия" не играеше ли заедно с Илкер в "Дъно"? Или не е той?
Същият. Олгун Токер. Героят му се казваше Исмаил. Страхотен  приятел, пожертвал живота си за да спаси Сахир.

Освен това вкарваше хумор и цвят в сериала. Диалозите им бяха много забавни.
Това е култово. Joy
Сахир: Ти имаш ли мечти?
Исмаил: Какви?
Сахир: Ами не си ли мечтаеш?
Исмаил: Нее.
Сахир: Като си легнеш вечер директно ли заспиваш?
Исмаил: Изморен съм. Ами ти имаш ли мечти?
Сахир: Да. Когато легна да заспя.




... Бубка е заприличала на медената питка. Yum
Въпреки, че вече не знам коя снимка от кога е Joy
Бурчин  ни побърка. Нали е с по-тъмна коса вече? Слаба, пълна, руса, тъмна... И аз вече не знам.
Само можем да предполагаме, че тази снимка не е от зимата Joy

Последна редакция: нд, 23 авг 2020, 20:31 от _Radi

# 245
  • Мнения: 1 135
В "Дъно" играеше добър и всеотдаен приятел, а в А.Ръза явно ще е един от злодеите, но мисля, че е от актьорите, на които всяка роля им отива.
Хазар и Бурчин зад кадър от сцената в бара. 🎬 #set #theprotector #hazarerguclu #burcinterzioglu




Две нетипични приятелки, които ме очароваха Revolving Hearts Revolving Hearts Revolving Hearts

# 246
  • Мнения: 3 748
Видях, че MEDYAPIM са обявили, че нов постер и фрагман за сезона няма да пускат, тъй като са излъчени само четири епизода на Öğretmen.
Продължават от където спряха. Скоро ще видим фрагмана на епизод 5.
Цитат
MEDYAPIM @medyapimresmi
Yeni bölüm tanıtımı da çok yakında geliyor.

В туитър пише, че ще го пуснат утре, но не знам от кой източник е информацията.

# 247
  • Мнения: 1 135
Ради, пуснаха клипче с моменти от снимачния процес зад кадър, но фраг още няма.
Със слънчевата Бурчин ви желаем хубав и пълен с настроение петък, момичета Hug

# 248
  • Мнения: 3 748





Каква зареждаща и искрена усмивка! Heart Eyes Heart
Ще откриете, че животът все още си заслужава, ако просто се усмихнете. - Чарли Чаплин

# 249
  • Мнения: 12 843
Бубето е супер зареждаща с настроение. Дали е актуална снимката, изглежда по различна от летните които гледахме от басейна.
Хубав съботен ден !

# 250
  • Мнения: 1 135
Привет, Ели Hug  Привет, Ради Hug
Дали е актуална снимката, изглежда по различна от летните които гледахме от басейна.
Пусна я в сторито си в инстаграм. Но от кога е само тя си знае.
Всъщност изобщо не мога да се ориентирам от малкото, което пуска кое е актуално и кое от преди.
Най-актуална представа, колкото и дискомфорт да й създава, придобиваме само когато я "хванат" досадните журналисти. Това обаче не се е случва често.

Новата предполагаема любов на Илкер е била на мушката им.



Биран Дамла Йылмаз недавно перенесла операцию и в настоящее время чувствует себя хорошо. Актриса на днях пообщалась с журналистами. На вопросы касаемо личной жизни она всё же частично ответила. Когда спросили об отношениях с Илькером Калели, актриса всего лишь улыбнулась и оставила вопрос без ответа.

*************************************************************



Halam Geldi  backstage
Simple Smile Най-хубавият й аксесоар е усмивката й.

# 251
  • Мнения: 12 843
Момичето което е прегърнала Бубето играеше , вече по -голяма  в ,,Любов под наем”- дъщерята на Седа/Мюжде и Синан/ Салих.

# 252
  • Мнения: 3 748

Момичета, водя ви Бубето от актуална, по-актуална.

https://twitter.com/omerfabeyaz/status/1299706197143158784



В клипчето поздравява футболист на Фенербахче, на който е фенка по повод рождения му ден.
А неговият туит гласи, че е благодарен на всички, които са му честитили рождения ден и особено на Бурчинка, на която е фен.

# 253
  • Мнения: 1 135

Момичета, водя ви Бубето от актуална, по-актуална.

Така се зарадвах, че я виждам. Няколко пъти го пусках за да чуя гласа й.  Heart Eyes

Пак се е опаковала и ни показва само прекрасна усмивка и бузи  💚🙏Flowers Four Leaf Clover 🧿






Последна редакция: сб, 29 авг 2020, 19:27 от Inna_Hristova

# 254
  • Мнения: 12 843
Отпочинала, свежарка сред природата. С удоволствие я гледам. Магнетично излъчване  има Бубето.

Ради, благодаря за хабера!

Общи условия

Активация на акаунт