Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Естествено и само ТУРАЛ ...
Мда ... и като отидете там търсете С. Костова

Що бре?  Laughing Аз се поназнайвам с шефовете на Турал (сега да не излезе че по-горе точно за това ги препоръчах  Mr. Green), не знам дали работи жена с такова име, може да поразпитам, имам доверен човек там.  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 5 622
Естествено и само ТУРАЛ ...
Мда ... и като отидете там търсете С. Костова

Не знам там да има такава личност  newsm78. Пък и доста неграмотно е писала....  Thinking

Мъже познавам аз от Турал. С. Костова, няма


Сега малко по-по темата- април ходихме отново до Истанбул, пак с Турал. И пак всичко беше супер. И екскурзоводите, и хотела, и обслужването, и организацията..... Не съм С. Костова  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 839
Не, в случая аз не догледах стари постове.

# 18
  • Мнения: 11 747
Буба,този април ли ходихте?Гледах им сайта последните оферти за Истанбул са им за Нова година! newsm78И на мене ми се ходи пак до Истанбул и щом толкова ги хвалите...

# 19
  • Мнения: 728
Буба,този април ли ходихте?Гледах им сайта последните оферти за Истанбул са им за Нова година! newsm78И на мене ми се ходи пак до Истанбул и щом толкова ги хвалите...

И ние ходихме през април тази година до Истанбул с "Турал". Нямат грешка!  Peace
Сайтът им не е обновен, по-добре идете на място и питайте за новите екскурзии. Нашата беше тридневна с включени две нощувки,един обяд и две закуски на шведска маса (в хотел Акгюн) и обзорна обиколка на града - 150 лв.

# 20
  • Мнения: 134
Бях на 3-дневна екскурзия с Турал за 24.05. Не беше зле- автобуса удобен, турските екскурзоводи сърдечни. Най- хубавото- предлагат чудесни екскурзии на прекрасни места. Напълних си сърцето и очите! имам забележки само към хотела (Акгюн), нашата стая беше с изглед и "озвучаване" от ресторанта, тясна и подтискаща. Предполагам, че останалите стаи са нормални. Също така, не бих препоръчала да се храните на обяд и вечеря в хотела, има къде по- сносни и дори евтини ресторанти. А и от събраното инфо от познати, Турал нямат конкуренция във Варна.

Общи условия

Активация на акаунт