Feelunique, Lookfantastic, HQhair... -тема 16 💄🛍️

  • 30 474
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 106
Ясно. Но това не е календар, а подарък при поръчка над определена стойност. Ако е бил наличен днес при второто пускане на календара, е било супер предложение.
Пак е от същия вид/тип. Аз от няколко дни го гледам, има го и днес.

# 241
  • Мнения: 182
Момичета, дали кутиите месечните ( абонаментите) също идват без проблем. Питам ви, защото преди две години бях си активирала абонамент точно на “ Черен петък “ и сега пак ми се върти в главата. сайтът беше look fantastic

# 242
  • Варна
  • Мнения: 50
Дами, преди  2 седмици поръчах ретинал нa Medik8 от Feelunique. Използвах адреса на Габиели в Германия. Не знам какъв адрес са дали от сайта, но поръчката не можа да се достави и е върната. Как да процедирам? Дали ще ми върнат парите?

Последна редакция: пн, 22 ное 2021, 17:24 от Praskovka0915

# 243
  • Мнения: 60
Здравейте, може ли някой да сподели скорошен опит за поръчки от feelunique от английския им сайт? Вече поръчах, а въобще не се замислих преди това, че може би след Брекзит могат да попаднат на митница. Обикновено поръчвам през ГГБГ, обаче по-често, защото няма доставка до БГ и сега, когато видях, че на сайта на feelunique има, просто поръчах без да се замисля. С освобождаване ли минават пратките или без за вас?

# 244
  • here and now
  • Мнения: 4 226
Миналата седмица пусках от Feelunique до България.
Поръчката беше за 170 евро и дойде до адрес със Спиди, беше пратена с FedEx.
Малко се забави, но не съм плащала допълнително и не съм ходила на митница
Споделям, ако е полезно на някой.
Самоцитирам се от преди месец.

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Момичета, някоя от вас успявала ли е да поръча от Debenhams наскоро? Опитвам с българска карта, но не става при мен... Cry В момента, в който въведа динамичната си парола, сякаш всичко се бъгясва. Много ми е тъпо, защото имат страхотни намаления в момента.

# 246
  • София
  • Мнения: 4 751
Здравейте,
Поръчвали ли сте скоро от cultbeauty? Имам спомен, че преди изрично пишеше, че те поемат евентуално ддс/мито и пратките се доставяха от куриер до адрес. Сега забелязах, че пише следното: TAXES AND DUTIES
Local VAT applies to orders shipped to destinations within the EU.

# 247
  • Мнения: 253
Момичета, поръчвали ли сте скоро от LOOKFANTASTIК?
Как идват поръчките до България? Спират ли ги на митница?

# 248
  • София
  • Мнения: 385
Момичета, поръчвали ли сте скоро от LOOKFANTASTIК?
Как идват поръчките до България? Спират ли ги на митница?

Поръчах в петък, но с превозвач - GGBG. От момичетата тук знам, че не минават митница, дано съм разбрала правилно, че и без това са ми разделили поръчката в две отделни...

# 249
  • Мнения: 5 898
Интересно. На мен ми канселираха поръчка с адреса на GGBG в UK с мотив, че не доставят до такива "Mail Forwarding addresses".
Тъкмо се наканих да сменя Габко с GGBG и те махнаха западния си офис. Курсът им от Германия се забави страшно много. Пратка пристигнала в началото на месеца се забави две седмици.  Направо съжалих, че се подведох по добрите отзиви.

Последна редакция: пн, 29 ное 2021, 18:20 от Fancy

# 250
  • София
  • Мнения: 385
И на мен преди са ми канселирали, но този път я приеха. Дано не съм объркала нещо

# 251
  • Мнения: 130
Поръчвах миналия месец без превозвач, дойде с куриер до врата, без митница.

# 252
  • Мнения: 7 106
С Рапидо/Спиди идват ог границата поръчките от cultbeauty. Малко се бавят на митница - 2-3 дни, но не са ми задържали досега.

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Днес си взех поръчката от BeautyBay. Ползвах превозвач.

# 254
  • Враца
  • Мнения: 271
Здравейте, някой да е поръчвал скоро от lookfantastic без превозвач. Пратката минава ли на митница, дължат ли се някакви такси?

Общи условия

Активация на акаунт