Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 апр. 2020, 14:01 ч.

Feelunique, Lookfantastic, HQhair... -тема 16 💄🛍️

• 617
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
    Това са сайтовете, от които най - често пазаруваме, като сте напълно свободни да задавате въпросите си и за такива, които не са упоменати, просто защото те непрекъснато се множат. Умишлено няма да се впускам в подробности относно цената и начина на доставка, защото докато изпишем една тема, търговците променят нееднократно условията и се опасявам да не подведа някого.

Има и отделна тема за сайта Lookfantastic, така че може да я погледнете, ако не откриете желаната информация тук.

Бъдете здрави и красиви и се наслаждавайте на пазаруването си!

Feelunique
Lookfantastic
HQhair
Cult Beauty
John Lewis
Beauty Bay

Предходна тема №15

# 1
  • Sofia
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Последно пазарувах от FeelUnique, до адреса на GGBG – всичко точно.

# 2
  • Пловдив
Благодаря за новата тема! Поне от година не съм пазарувала от Feelunique, а от другите сайтове- от повече. Нещо напоследък не ми харесват промоциите и се въздържам.

# 3
Благодаря за онвата тема. Hug
Пренасям въпроса си относно Бюти Бей в нея, а именно- правят ли намаления за Великден? И ако да- кодове ли пращат, или директо намаляват цената в сайта?

Casual, за кой сайт питаш в предишната тема, не можах да се ориентирам?

# 4
Пренасям въпроса си относно Бюти Бей в нея, а именно- правят ли намаления за Великден? И ако да- кодове ли пращат, или директо намаляват цената в сайта?
Casual, за кой сайт питаш в предишната тема, не можах да се ориентирам?
За същия който спомена ти https://www.beautybay.com/
Не намерих нищо -  шипинг информация, контакти, фейсбук страница....

edit: като се регистрирах и получих мейл
DELIVERY & RETURNS
 https://www.beautybay.com/delivery/?sc_src=email_1289070&sc_ … ettes_short_prosp

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 14:05 от Casual

# 5
  • Sofia
Beauty Bay е един от най-известните сайтове за козметика в Европа...

# 6
В Beauty Bay няма кодове. Много често има намаления, независимо дали е празник или не. Миналата година ми пращаха предстоящите намаления по WhatsApp и беше много удобно, но от тази година изпращат по имейл. Пазарувам много често от него.

# 7
  • София
Здравейте,
някой дали иска да ми прати покана за Feelunique?

Предварително благодаря Simple Smile

# 8
  • София
Аз мога да ти пратя. Пиши, ако искаш на лични.

# 9
  • София
Да се запиша в темата. Поръчах си едно парфюмче от feelunique, отдавна не бях поръчвала от там. Ще следя за интересни намаления.

Общи условия

Активация на акаунт