Къде може да се подаде оплакване срещу чстна клиника?

  • 7 900
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Сещам се коя е клиниката. Провери ли дали доц. Георгиев не може да ви помогне? Мисля, че можеш да подадеш оплакване в лекарския съюз.

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 19:09 от Венера

# 16
  • Мнения: 2 784
Бубе, за св. Петка ли става въпрос?

# 17
  • Мнения: 27 524
Добре де, защо не се обадиш лично на този доцент като се прибере.
Кажи му, че държите лично при него да стане този преглед, операция и т.н и че щом е станало такова недоразумение, да си промени графика и да направи прегледа, който е много важен както за вас така и за него Wink.


Защото имат час за 18.10, а тя трябва да приключи всичко ( и преглед, и евентуална операция) до 05.10.

Лео, добре казано, и аз съм за София, не е проблем, хайде, Бубе, развявате си гъза до София за какви ли не глупости, сега пък се опъваш.  Blush

# 18
  • Мнения: 5 622
Бубе, за св. Петка ли става въпрос?

Да, за Св. Петка  Confused


Добре де, защо не се обадиш лично на този доцент като се прибере.
Кажи му, че държите лично при него да стане този преглед, операция и т.н и че щом е станало такова недоразумение, да си промени графика и да направи прегледа, който е много важен както за вас така и за него Wink.


Защото имат час за 18.10, а тя трябва да приключи всичко ( и преглед, и евентуална операция) до 05.10.

Лео, добре казано, и аз съм за София, не е проблем, хайде, Бубе, развявате си гъза до София за какви ли не глупости, сега пък се опъваш.  Blush

проблемът не е в мен. Майка ми не иска да пътува. Ще бъде много уморена от дългият полет до БГ и след това да се юрне да ходи до София пак..Аз я питах, но тя не иска  Confused А и при нея нещата са по-сложни, защото за малкото време, в което ще е тук, ще трябва да свърши много неотложна работа. Освен това в София няма да има къде да отседнем толкова много народ (ако сме с колата, ще бъдем тя, мъжът ми и аз....не виждам един от нас как да отпадне  Rolling Eyes )

И така..

Разбирате ли, че е кощунство да търся вариант за София, при положение, че и тук имаме такъв лазер?  #Cussing out (мама им мръсна #Cussing out )

Но ако се наложи и тя има физическата възможност, може би ще дойдем и до София.

Някой може ли да ми каже цената за цялостен преглед преди операцията, както и цената на самата операция? Тук, последно прегледът беше 100 лева, а лазерната корекция на око по 1200 лв

В София как е?  Thinking

# 19
  • Мнения: 6 039
аз пък не мога да разбера, защо точно въпросния доцент трябва да я оперира. В клиниката има много доктори и аз лично планирам такава операция, но не при доц., а при дъщеря му. От години ползвам услугите на тези специалисти, още преди частната клиника. Ако си запозната с ежедневието на този човек няма да си толкова бясна. Когато се планират нещата в такъв дълъг период, нормално е да възникнат промени. Най-малкото, работата му е  свързана с много пътувания, иначе ако можеше, само той щеше да работи. Там са екип от хора, които той е обучил, наистина не виждам проблем друг да я оперира. А и това не е чак такава операция все пак...........
още една грешка, на рецепцията не е жена мму със сигурност, така, че не си води от това изводи

# 20
  • Мнения: 5 622
аз пък не мога да разбера, защо точно въпросния доцент трябва да я оперира. В клиниката има много доктори и аз лично планирам такава операция, но не при доц., а при дъщеря му. От години ползвам услугите на тези специалисти, още преди частната клиника. Ако си запозната с ежедневието на този човек няма да си толкова бясна. Когато се планират нещата в такъв дълъг период, нормално е да възникнат промени. Най-малкото, работата му е  свързана с много пътувания, иначе ако можеше, само той щеше да работи. Там са екип от хора, които той е обучил, наистина не виждам проблем друг да я оперира. А и това не е чак такава операция все пак...........
още една грешка, на рецепцията не е жена мму със сигурност, така, че не си води от това изводи

Ами жена му е, тя ми каза- една възрастна, г-жа Митева  Stop

Иначе аз не съм бясна, че него няма да го има, а на ОТНОШЕНОЕТО, което тая бабишкера демонстрира и на отказът им да си корегират грешката! Грешката е по тяхна вина, не по моя и ако те държат на себе си, би трябвало да намерят начин да вмъкнат майка ми в графика! А не тая да ми разправя как не я интересувало, видиш ли, че майка ми нямало да може да се прегледа и оперира...чудо голямо.................. Sick

# 21
  • Мнения: 2 784
Гадно, Бубе! Ще стискам палци всичко да се нареди!

# 22
  • Мнения: 6 039
Тази госпожа МитОва е 80годишната му майка, а не съпруга   Laughing
не см присъствала на разговора, но аз лично бих избрала друг лекар, който има възможност да я поеме.

# 23
  • Мнения: 205
ето един софийски адрес:

проф.Веселин Танев,кв.Иван Вазов,ул.Балша №5,клиника "зрение",тел.9531574,9531582

# 24
  • Мнения: 13 512
Абсурдна е цялата тази помия, която изливаш върху клиниката и доцента. Познавам го от 25 години,близка съм с него ,цялото ми семейство е ползвало винаги само неговите услуги,защото той е един страхотен специалист. Жената на рецепцията е майка му, съпругата му е на 50 год. и е лекар. Все пак става въпрос за записан час за козметична корекция,която не само доцента може да прави в тази клиника. Това е една рутинна интервенция,така че спокойно можеш да си запишеш час за дъщеря му- д-р  Митова или  който и да е друг от екипа му,който е съставен от най-добрите специалисти в офталмологията. След като няма физическата възможност да извърши прегледа и операцията на тази дата-не можеш нищо друго да направиш,освен да отидеш при друг лекар в същата клиника или в София.

Последна редакция: нд, 13 авг 2006, 02:50 от monda

# 25
  • Мнения: 46 518
... спокойно можеш да си запишеш час за дъщеря му- доц. Митова или  който и да е друг от екипа му ...

Права си, но не виждам смисъл от записване на час, щом няма никаква сигурност  newsm78

# 26
  • Мнения: 13 512
... спокойно можеш да си запишеш час за дъщеря му- доц. Митова или  който и да е друг от екипа му ...

Права си, но не виждам смисъл от записване на час, щом няма никаква сигурност  newsm78
За доцента може и да няма, защото много пътува, но за останалите има сигурност .А всъщност-тя ще си реши дали изобщо да прибегне до техните услуги. Записването на часове не задължава лекарите с нищо, по този начин се уесняват пациентите да не чакат,а да идват в оперделен час. Както е и при фризьорите и масажистит и  всички останали. А да те сместят???То да не е нещо,което може да се натъпче и побере  някъде? Имаш ли представа какво е запълнен график от август  до октомври?Доцента просто няма физическата възможност да оперира повече от определен брой пациенти.Тук става въпрос и за операция, не само за преглед.

# 27
  • Мнения: 46 518
... Имаш ли представа какво е запълнен график от август  до октомври? ...

 Ако се е присетила сега и са й казали, че няма свободни часове- това е нещо друго, но прочетох, че си е записала час преди 2 месеца  newsm78 некоректно е да не бъде уведомена навреме, за да може да премести часа или да потърси друга алтернатива.
Не знам колко е добър въпросният лекар, но ако съм решила да ме оперира той, няма да отида при дъщеря му, сестра му, леля му или някой друг негов роднина.

Това го казвам като страничен човек, ако се случи на мен, не бих се върнала повече там ...

# 28
  • Мнения: 13 512
Тези са изроди в тукашната клиника. Скоро не се бях сблъсквала с такова безхаберие  Sick
В такъв случай не виждам защо се натискаш да оперират майка ти точно там!Заведи я при по-хаберни,нали все пак ти е майка, а  и става въпрос за зрението и?

# 29
  • Мнения: 13 512
... Имаш ли представа какво е запълнен график от август  до октомври? ...

 Ако се е присетила сега и са й казали, че няма свободни часове- това е нещо друго, но прочетох, че си е записала час преди 2 месеца  newsm78 некоректно е да не бъде уведомена навреме, за да може да премести часа или да потърси друга алтернатива.
Не знам колко е добър въпросният лекар, но ако съм решила да ме оперира той, няма да отида при дъщеря му, сестра му, леля му или някой друг негов роднина.

Това го казвам като страничен човек, ако се случи на мен, не бих се върнала повече там ...
Сигурна съм, че са и се обадили веднага,щом е възникнала вероятността за пътуването на доцента,така че не виждам каква вина има той.. Щом майка и ще стои 3 седмици и си заминава на 5.10.,това означава,че е имала записан час за периода 15.9.-5.10. Обадили са и са 1 месец преди датата на записания час. Къде е проблема?Това,че доцентът няма да си отложи пътуването, за да оперира майка и,или това,че няма да остане да оперира още 4 денонощия без прекъсвания, за да оперира всички,които са имали записани часове за тези дати? Мисля,че Буба има  достатъчно време до октомври,за  да  си намери алтернатива.И след като ги смята за безхаберници, може да отиде при всеки друг лекар в България.

Общи условия

Активация на акаунт