Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 17 / Април 2020

  • 211 626
  • 4 005
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 902
Днес за втори път гледах Йоана. Но не моята любимка Йоко, а другата... Отказвам да повярвам, че този човек има 40 Хил. последователи! Не подкрепяла фалшификатите, ама имала фалшива чанта на Шанел, която не носела, ама държала заради колекционерската й стойност 🤣🤣🤣
То май не е за смях това.

А на мен ми е интересно каква точно колекционерска стойност има фалшива чанта?!

# 31
  • Мнения: 5 903
Днес за втори път гледах Йоана. Но не моята любимка Йоко, а другата... Отказвам да повярвам, че този човек има 40 Хил. последователи! Не подкрепяла фалшификатите, ама имала фалшива чанта на Шанел, която не носела, ама държала заради колекционерската й стойност 🤣🤣🤣
То май не е за смях това.

А на мен ми е интересно каква точно колекционерска стойност има фалшива чанта?!
Нямах сили да изгледам видеото. Стигнах само до грозния фалшификат на Шанел.

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 11:48 от Barbarella*

# 32
  • Мнения: X
Гането има последователи основно заради give away-ите, които прави.
Няма интересно съдържание. Инстаграмът ѝ прилича на някакво нискобюджетно списание, което снима единствения си служител с дрехи ментета.

# 33
  • Мнения: 1 463
Благодаря за новата тема!
Антоанета сама си показва, показа "най-съкровенното". Ние избирателно ли да коментирами, гледаме?! Rolling Eyes
Що пък да нямат дете с Фики? Smile

# 34
  • Мнения: 324
Мисля, че по-точно определение за Гергучи не бях чела!

Гането има последователи основно заради give away-ите, които прави.
Няма интересно съдържание. Инстаграмът ѝ прилича на някакво нискобюджетно списание, което снима единствения си служител с дрехи ментета.

# 35
  • Мнения: 1 870
Гането има последователи основно заради give away-ите, които прави.
Няма интересно съдържание. Инстаграмът ѝ прилича на някакво нискобюджетно списание, което снима единствения си служител с дрехи ментета.

Хахах Много точно определение, по-добре не би могло да се опише.

# 36
  • софия
  • Мнения: 842
Честита да ни е априлската тема!
На мен ми хареса новото видео на А. Попова. Не толкова заради продуктите, а заради самата Тони и чувството й за самоирония. Разтоварвам се с нея.
А Валери май е взаимствала идеята на Щолена да си има официален анцуг Smiley Извинявам се, но в предното си видео приличаше на циганска булка - анцуг, грозен крънчи ластик, златисти обеци, пръстени... и във вчерашното по същия начин - ярки сенки и неподходящи червило и молив за устни.

# 37
  • Мнения: 18 497
Жалко, че вече няма списания, някое да пусне един материал за българските уонабита - инстаграмките, и тяхната любов към ментетата.

# 38
  • Мнения: 1 502
На мен новото видео на Попопва не ми хареса, не й се снимаше сякаш, а със самоиронията нещо изкуствено ми дойде този път.
И какво значи, че се свързаха скоро отново, за да ме 'подсетят', че е време да снимаме това видео?
Сега идеята е да се популяризира отново Китай ли какво, не разбрах?
Продуктите не бяха нищо особено, което да си струва поръчка за тази цена, а и същите опаковки тип Римел, ама изглеждали луксозно?
С нежелание беше снимано, аз поне с такова усещане останах.
Щолена не мога да го гледам, пуснах и в главата ми се върти само - Милена от Алиекспрес Joy . Чак виждам и маниери и начин на снимане, толкова да копира...
Чакам видеото на ПолиМоли с въпроси и отговори, тя ми е интересна сега. Също и Ивана да избухне с 40-50мин. влог пак, ама не смятам да си го причиня. Не останаха много за гледане от 'популярните' .

# 39
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Предвид скоростния живот на Пепа до сега и всичко което ни е показала до най малкия детайл, какво се учудвате и възмущавате на шегите с фактите от живота и. Тя единствено как са ставали децата и, не е показала.
Аз също съм на мнение че и да имат трето дете няма да е скоро, но пък с Фичко3 са си лика прилика..
Надявам се че от тук нататък няма да е лъжливото овчарче каквото беше до сега, а ще показва по малко но качествена и най вече достоверна информация.
Никой не иска от нея да показва как кърми, как ражда, какви гащи носи седмица след раждането и да се оправдава, че сега не готви, защото е на квартира, та такива неща може и да  ги спестява...

Новото видео на Тони ми беше много забавно. С кеф си я гледам нея.

# 40
  • Мнения: 9 484
Дали ще имат дете или не, не се наемам да гадая. Мен просто няма да ме изненада такава крачка, предвид досегашния ѝ бекграунд в семейното планиране и факта, че хич не ги премисля тези неща сериозно.
Сама е казвала нещо от сорта, че по-трудно си избира коя тениска да облече, отколкото да се реши да живее с мъж, така че наистина няма да ме учуди трето дете.

Иначе, и друг път съм казвала, че не ги виждам в бъдеще с Фики.
Да не излезе, че им желая лошото, но просто не виждам истинска любов и хармония в отношенията им.
Просто хлапашко увлечение, временно забавление за конкретния момент, в дългосрочен план - не.

Ивана със стара снимка с червена коса, мисля, че този цвят повече ѝ отива от сегашното оранжево-русоляво:
Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 787
Честита и благодаря за новата тема!
Изгледах колекцията чанти на Йоана,розовите,с пухчета,с джувки не са по моя вкус,но пък черните и' чанти доста ми харесаха.
Пуснах за фон и А.Попова,която не знам по каква причина не остави никакви впечатления у мен,да кажа  направо и даже не си спомням какво говореше в клипа.

# 42
  • Мнения: X
ЕХЕее, докато изчета старата тема, вече има 3 страници от новата. Grinning
Честита да ни е.

Пуснах си сутринта Попова, гримове, самоирония, както обикновенно, но си ми беше забавна.
След това Галя с покупки, повечето, от които вече са показвани.
Накрая Йоанна Петрова, мен ми хареса гардеробчето и как е подредено, за чантите няма да коментирам, не са мой стил.

Ивана и Валери дали ще отидат за нов маникюр, след като студиото, в което ги правят работи? Grinning
Време е вече, а при Ивана забелявам , че имаше доста разстояние от кожичките до лака още на първите дни, както и телесни цветове, сигурно за да не се личи, че ходи веднъж на месец и половина. Grinning

# 43
  • Мнения: 29
На мен Филяка и Пепе далеч не са ми любимци, но такива коментари ми идват доста повече, разбирам защо си е заключила YouTube канала. Според мен е несериозно да вярваш, че една жена като се разведе и приключва с любовния си живот. Frowning1

Скрит текст:

Коментарът е от новото им Тик Ток видео

# 44
  • Мнения: 352
Филяка, колкото и залюхан и влюбен да изглежда, според мен няма да се вкара в този филм да направи бебе. А и Пепе едва ли на този етап го вижда като нещо сериозно. Чисто визуално много си приличат и това автоматично ги прави симпатични като двойка в моите очи.

Гергана отговаря на въпроси:
Скрит текст:
Я ме светнете, виждала съм да се шегувате с нея, че е химик, но тя наистина ли е завършила Химия?

Общи условия

Активация на акаунт