Професионални серии за коса 135

  • 35 681
  • 759
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Ама той екстрийма си е екстремна хидратация Grinning какъв протеин чакаш от него?
Хидратиращата Шоу е толкова хисратираща колко аз съм английската кралица Grinning.
Пробвай Лалга Ш с тая пущина Grinning. При мен се получава плътна и същевременно укротена коса без да е твърда. С шампоана за обем на Шоу обаче и хидратиращата маска съм като бръкнала в контакта Grinning.

# 601
  • Мнения: 4 738
Ама той екстрийма си е екстремна хидратация Grinning какъв протеин чакаш от него?
Хидратиращата Шоу е толкова хисратираща колко аз съм английската кралица Grinning.
Пробвай Лалга Ш с тая пущина Grinning. При мен се получава плътна и същевременно укротена коса без да е твърда. С шампоана за обем на Шоу обаче и хидратиращата маска съм като бръкнала в контакта Grinning.

Очаквах от маслата в него поне малко втвърдяване, но няма...Laughing

Аз се сетих на какво може да се дължи това омекотяване на косата като цяло, имам едно олио за коса, което купих наскоро и ползвам като пре-уош. Явно то ме е прехидратирало..
Понеже Алтерна шампоаните ми действат протеиново, има ли техни минита или травъл сетове? Искам да тествам този за боядисана коса, за обем, за блондинки..

# 602
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Не съм виждала травъли на специфичните Алтерни....Има на бонд рипеър и на хидратиращите.....

# 603
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Момичета за тънка коса Kerastase Nutritive Bain Satin 2 Irisome
или KERASTASE BAIN EXTENTIONISTE шампоан и маска?
Мерси

# 604
  • Мнения: 221
Момичета за тънка коса Kerastase Nutritive Bain Satin 2 Irisome
или KERASTASE BAIN EXTENTIONISTE шампоан и маска?
Мерси
Ето малко ритуали от Керастас. Преди малко ми пратиха имейл от Рибката, може би повечето момичета тук са получили същият Simple Smile

Насладете се на времето у дома и поглезете косата си с луксозен ритуал Kerastase

 

Красивата коса започва с правилната грижа! Вземете своя персонализиран ритуал в 3 стъпки от Kerastase. Насладете се на запомнящо се изживяване, което ще направи косата ви разкошна, благодарение на експертно подбрани продукти.


Ритуал SPECIFIQUE - против бързо омазняване на косата


Този ритуал е съвършената грижа за коса с мазни корени и чувствителни, сухи дължини. Той е комбинация от три продукта за грижа за косата вкъщи:

1. Шампоан Bain Divalent, подходящ за мазни корени и сухи краища.
2. Успокояваща маска Hydra-Apaisant, уникална грижа за кожата на главата и хидратиране на косъма, която предпазва скалпа от раздразнения.
3. Световният бестселър – еликсир за коса Elixir Ultime, предназначен за разкрасяване на дължините и върховете на косата.

Резултатът от този ритуал е чист скалп и по-малко производство на себум. Косата е по-еластична, блестяща и предпазена от увреждане.


Ритуал EXTENTIONISTE - за разкошна, дълга коса

Някога мечтали ли сте за дълга и силна коса? Това вече е възможно с тренировъчната програма за коса Extentioniste, която ще подсили косата от корените до върховете. Програмата включва три продукта за употреба вкъщи:

1. Шампоан Extentioniste, който почиства и спомага за оптималното здравословно състояние на скалпа.
2. Маска Extentioniste, която подсилва дължините и има невероятна подхранваща сила, дори върху изтънелите участъци на косъма.
3. Серум Extentioniste за коса и кожа и на главата, съдържащ серамиди и предназначен за стимулиране на по-силна коса от корените с помощта на масаж на скалпа.

В резултат косата е по-силна, без накъсване, здрава, което ѝ позволява да бъде по-дълга от всякога.   


Ритуал CHRONOLOGISTE - за супер луксозно подхранване и блясък

За този специален ритуал, Kérastase комбинира иновативна технология с най-луксозните и галещи сетивата съставки във формула, която ревитализира и разкрасява косата от корените до върховете. С богата текстура и неустоимо ухание, продуктите Chronologiste са ключът към едно незабравимо изживяване, което прави косата красива и жизнена. Този свръх луксозен ритуал, подходящ за всеки тип коса, се състои от три продукта:

1. Шампоан Chronologiste, който омекотява, изглажда и подсилва косъма, като същевременно хидратира и обновява кожата на главата.
2. Ревитализираща маска Chronologiste, която подхранва, омекотява и изглажда косата.
3. Финалният жест - парфюмно масло Chronologiste, което придава блясък и интензивен, дълготраен аромат на косата.


Ритуал DENSIFIQUE - за уплътняване на косата

Ако на косата ви ѝ липсва плътност, ритуалът Densifique е подходящото решение за постигане на невероятни резултати. Продуктите Densifique помагат за запазването на плътността на косата, подобрявайки цялостната ѝ визия. Постигнете по-плътна на вид коса в три стъпки:

1. Шампоан Densifique - придава плътност и жизненост на косата.
2. Mаска Densifique - регенерира и уплътнява косата от корена до върха.
3. Eликсир за фина коса Elixir Ultime - прави косата по-обемна, блестяща и мека, без да я утежнява. 


Уелнес ритуал у дома

Прекарването на повече време вкъщи влияе на косата. Знаете ли, че когато сте у дома, косата има нужда от повече грижи и хидратиране? Това уелнес трио ще ободри кожата на главата, ще възобнови дължините и възстанови краищата, а през нощта косата ще остане хидратирана, за да започнете деня с безупречна визия.

1. Първата стъпка – Скраб за чувствителен скалп Fusio Scrub, който нежно отстранява замърсяванията и придава повече обем и блясък на косата. 
2. Като втора стъпка препоръчваме реконструираща маска Force Architectе за възстановяване на дължините и краищата.
3. Като финален жест можете да се доверите на магичния нощен серум Nutritive, който подхранва интензивно през нощта за прекрасна коса всяка сутрин.


Ритуал GENESIS - за коса, слонна към косопад поради накъсване

Тази изцяло нова за Kérastase серия е насочена към предизвикателствата, породени от косопад. Революционно решение, което за първи път се бори с двата основни причинителя на косопад – накъсване по дължините и отслабен косъм в корените. Решение за косопада, което е едновременно ефективно и приятно, разработено от специалисти в сферите на козметиката и дерматологията. Формулата съдържа мощни съставки против косопад – корен от джинджифил, екстракт от еделвайс и аминексил, подсилващи и разкрасяващи косата.

# 605
  • Мнения: 4 738
Тази маска Hydra-Apaisant  не съм я чувала. А явно се ползва и за скалп... Някой с отзиви за нея?

# 606
  • Мнения: 3 635
Днес пристигна поръчката с продукти от великденската промоция. Взех много и различни неща за майка ми, която е с тънка коса. Сред тях е протеинов коктейл за коса на Olioseta Oro Di Luce. По описание звучи добре.
Ще пиша при първи наблюдения.

Аз съм много приятно изненадана от материята и видното качество на кърпите Aglique.
И също съм много доволна от комплекта за слънцезащита нa label.m. Харесвам серията и нямам търпение да влязат в употреба.
Комплиментирали са ме с мостри на Lakme за косопад, незнайно защо и в пълен несинхрон с всички останали продукти от поръчката.

lunna pateka,

Това е една от най-сполучливите и полезни маски на Kerastase. За скалпа дава превантивна грижа, а при раздразнение се справя отлично и решава проблеми. Включително и такива за сезонно оредявяне на косата. За дължините е лека, хидратираща и съвместима с по-тежки балсами и/или маски.

Последна редакция: ср, 22 апр 2020, 21:30 от Аня Филипова 649504

# 607
  • Мнения: 94
Може ли някой да сподели изпитани и ефективни маски или серуми за по-бърз растеж на косата?

# 608
  • Мнения: 1 227
_vivian_  Аз видях добър ефект от серума Extentioniste на Керастас. Стигна ми за около 2 месеца и половина като нанасях първия месец по 3 пъти седмично, после по 2 (на всяко миене). Всеки месец косата ми растеше с около 2 пръста. Бих го подновила пак веднага щом ми спре косопада.

# 609
  • Мнения: 844
Каквото и да нанасяш, стига да е с грижа за скалпа и хубав масаж ще имаш ефект. Задължително комбинирай с пълноценно хранене и хубави витамини, както и по една капсула биотин на ден.

# 610
  • Мнения: 94
По колко пипети слагате от серума ?

# 611
  • Мнения: 1 227
Мисля че повече от 2,5 до 3 най-много. Не ми е утежнявал изобщо и количеството ми стигаше да намажа добре целия скалп. Но както Vivru е казала, много е важен масажа, минимум 5 минути с главата надолу всеки ден!!! Според мен това е ключовият елемент, който е допринесъл към ефекта на серума.

# 612
  • Мнения: 1 463
Чета невероятни суперлативи за Керастаз. В момента в ЗР има намаление, но дори и да нямаше, струват ли си наистина? Моята коса е склонна към омазняване, стана тънка и вече не мисля, че нещо ще ми помогне.

# 613
  • София
  • Мнения: 272
Здравейте момичета. Първо искам да ви благодаря, че тази тема съществува, и най-вече, че ограмотявате всички със знания и идеи. От скоро ви чета. Някой път се изморявам да чета даже по цели теми 😁 Та започнах да събирам идеи и да се ограмотя и аз въобще за съставките и идеята на профи козметиката. Ще започна с косата ми - тънък косъм, третиран ежедневно с преса, дължина 3-4 пръста под раменете, с естествен кестеняв цвят, цъфтяща.
Серията на Лалга - Ш+Б за мен са вълшебни. Тежък аромат, прави косата ми мека, лъскава и жива. Имам ампула, тепърва ще я пробвам. Благодаря на принцесата за инструкциите.
Еластисайзър на ФК с кокос, а също така и домашен еластисайзър, хидратират косата повече от доволно. Косата ми изяжда всичко и го ползвам за преуош 2 пъти седмично, засега. Не ми омазнява косата. Мия я през около 2 дни както съм си по принцип.
Ш + 2-минутен реконструктор на Афоджий ми повлияна повече от добре. Тежко падаща коса, пак я направи мека, но не слузеста.
Не знаех до този момент, че съществува нещо като ДПШ 😂, но никога не е късно човек да научи нещо ново. Взех си на Меди. Отново много добре го усетих, като след него сложих само маска.
Ползвам и Ш+М на лореал инфорсър, които ги усещам леки.
Маската епруваж е лека, с приятен аромат за мен. Засега съм ползвала серума за косопад само веднъж и не мога да се ориентирам как ми действат.
Финиши - маракеш сплит ендз, термото на Олиосета - отново благодаря на принцеската ❤️, арган на Кристиан ъф рома. Косата ми попива буквално всичко и не ми идват тежки.

Имам един малко глупав въпрос, но още не мога да се ориентирам за Керастаз, коя серия би била подходяща за изтощена и тънка коса като хидратация? И какво трябва да гледам в състава основно на продуктите, за да ги класифицирам като балансирани и хидратиращи? 💐

# 614
  • Мнения: 1 918
Чета невероятни суперлативи за Керастаз. В момента в ЗР има намаление, но дори и да нямаше, струват ли си наистина? Моята коса е склонна към омазняване, стана тънка и вече не мисля, че нещо ще ми помогне.
Според мен Керастаз са лукс, без който също можеш да имаш хубава и здрава коса. Но пък са приятен лукс:) Дай снимка на косата, боядисвана ли е, изрусявана ? Ползваш ли ДПШ ?

Общи условия

Активация на акаунт