Професионални серии за коса 135

  • 35 578
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 227
Предложение за фокус на новата тема - да обърнем внимание на слънцезащитата - протокол за плажа/басейна и обикновено как ви се отразява вредата от слънцето върху косата? Heart

# 751
  • Мнения: 282
ViliDonchevska, ако ти се хвърлят повече пари си вземи ампулите на Napura Stamigen.
Аз вече съм на 4та ампула и имам много нови растежи!
Въпреки, че от месец съм си изготвила, така да се каже, програма за растеж. И ползвам и други неща с тази насоченост
Използвам по две ампули седмично. И спя с тях, че даже понякога и деня изкарвам 😀
Ще кача снимки след няколко дни

# 752
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Какъв ли плаж ще има тази година?

# 753
  • Мнения: 1 666
В двора или на балкона Joy

# 754
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Плаж ще има категорично Grinning. Вероятно ще пропуснем обичайните екзотични дестинации,но лято без плаж не ми се е случвало откакто живея на морето.
 По повод употребата на стари продукти....честно казано развален продукт нямам освен първата ми маска на Марокан. Беше останала малко в кутията и си намирисваше откровено на гранясало. Категорично си беше в срок на годност,но отиде в коша.
Неща купени импулсивно,които не ми пасват обикновено или отиват в размените или ги подарявам. Шампоани,които не са ми ок ги претиквам на ММ Grinning. И за да не се усети му доливам шишето с Епруваж Grinning./Понеже е тъмно синьо за него е мъжки/.
 С покемонската маска на Шу обаче взех и маслото от серията-просто бяха комплект на цена по-ниска от тая на маската на повечето места....Та това масло е най-смахнатия продукт,който някога съм придобивала. Пълно е със златен брокат Grinning.Иначе чудесно омекотява кожата на ръцете,но пусти брокат е ужасен. На косата си някак не мога да го възприема. Не,че е лошо,но блясъкът ми идва в повече Grinning. Та днес го смесих с еластисайзър екстрийм и си спретнах чудна арома терапия. Измих с Генезис за плътна коса и маската. Резултатът е плътна напоена коса.

# 755
  • Мнения: 1 038
Принцеске, пиша ти на лично че тук не мога да добавя снимките нещо

# 756
  • Мнения: 42
Някои ползвал ли е този матиращ шампоан, мисля да си го поръчам 😊

# 757
  • Мнения: 201
Здравейте, моля да ми препоръчате алтернатива на серума за връхчета на Маракеш. Не успяхме да се разберем с него и това е. Каквото и да слагам след това като финиш, резултатът е сухи/изпръхнали краища...

# 758
  • Варна
  • Мнения: 7 701
При мен нищо друго не дава ефекта на Маракеш. Можеш да пробваш Нийм плант серума на Ланза както и серума за връхчета на Oway,но при мен и двете не дават плътност както го прави Маракеш и съответно пак се връщам на него. Ползвам регулярно и трите де.


Нова тема

# 759
  • пловдив
  • Мнения: 300
Цимента за преса е топ продукт и за мен Simple Smile. В Германия между другото често има всички шампоани на Керастаз от 1л за около 32€, баксамите за около 40€. Ако има с кой да се разделят са добре като цена. Обаче всички други марки или ги няма или са много по-скъпи от ЗР.
може ли снимка да видя кой е този продукт Simple Smile за цимента става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт