Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 89

  • 61 082
  • 744
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 24 341
Кой магазин ДМ е най-добре зареден в центъра на София, защото искам да ползвам еднократен код за -15%

# 2
  • Мнения: 2 690
Благодаря за темата.
Дано скоро се падне нещо интересно от календара

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте и от мен в новата тема, дано скоро из магазините пуснат на промоция някой доста добър боди крем за тяло, за след баня

# 4
  • Мнения: 3 640
Хей! Зелената принцеса на есенс ли беше най-харесвана?

# 5
  • Мнения: 2 416
Аз си купих лилавата след много положителни коментари за нея от темата.

# 6
  • Мнения: 71
Кой магазин ДМ е най-добре зареден в центъра на София
Сякаш този в подлеза на СУ

# 7
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Благодаря за новата тема Heart
И аз ползвах отстъпката за коледните календари и взех този на Balea. Доста техни продукти имам. Особено от шампоаните съм страшно доволна.
Днес видях, че са зародили в нашия маската с кератин, която я няма от месеци. Струва ми се, че е с обогатен състав, но нямах време да чета.
Миналата седмица купих шампоана, който е за чувствителен скалп, много ми харесва, а мазният ми скалп изглежда и издържа няколко часа повече.

# 8
  • Мнения: 3 214

Миналата седмица купих шампоана, който е за чувствителен скалп, много ми харесва, а мазният ми скалп изглежда и издържа няколко часа повече.
Кой е този шампоан? Може ли линк или снимка?
Дъщеря ми е с бързоомазняваща се коса. Смени много шампоани и проблемът си стои... Най-доволна е от ДПШ на Балеа, но той не е за честа употреба.

# 9
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861

Миналата седмица купих шампоана, който е за чувствителен скалп, много ми харесва, а мазният ми скалп изглежда и издържа няколко часа повече.
Кой е този шампоан? Може ли линк или снимка?
Дъщеря ми е с бързоомазняваща се коса. Смени много шампоани и проблемът си стои... Най-доволна е от ДПШ на Балеа, но той не е за честа употреба.

Ето този. Засега е добре положението с него.

# 10
  • Мнения: 798
На Балеа по препоръка взех един шампоан и балсам за суха коса някой друг продукт по омекотяващ косата ми суха на Балеа има ли косата ми е ужасно суха и твърда и остра

    Последна редакция: чт, 07 дек 2023, 16:01 от viara1912

    # 11
    • Мнения: 274
    На Балета по препоръка взех един шампоан и балсам за суха коса някой друг продукт по омекотяващ косата ми суха на Балета има ли косата ми е ужасно суха и твърда и остра

    Сигурно имате предвид Балеа. Според мен можете да пробвате малките маски от Oil Repair серията. Те са много суха коса и хидратират и възстановяват добре. Също така продължителна употреба на олио/серум. Само с един шампоан и балсам няма да станат нещата.
    Едит: допълвам една маска за коса, която съм ползвала и съм доволна. Също би ви свършила работа.



    Ако все пак не държите да е Балеа, имаше добри отзиви назад в темата май за Gliss, но кой продукт беше точно, трябва да видите. Върти ми се в главата Night elexir или Miracle oil, но да не ви подведа.

    Последна редакция: чт, 07 дек 2023, 08:08 от Barely_Mama_91

    # 12
    • София
    • Мнения: 28 571
    viara1912, би ли използвала препинателни знаци и главни букви, защото така е доста трудно човек да те чете и се налага да срича като първокласник? Доста е неучтиво спрямо четящите.

    # 13
    • Бургас
    • Мнения: 16 125
    От този шампоан Балеа мед и аз съм много доволна.

    # 14
    • Мнения: 2 416
    Гледам всяка седмица немския сайт на ДМ и плакна очите. Дано дойдат скоро новите опаковки и тук, особено Балеа профи са коса.

    Общи условия

    Активация на акаунт