Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 88

  • 54 096
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Deutschland
  • Мнения: 5 418
Благодаря за темата!
Душ геловете не съм ги пробвала, не мога да кажа. Лимона и млякото ми е един от любимите и на мен. Принципно трудно попадам на техен душ гел, който няма химически аромат. Мъжките им са хубави обаче.
Ампули на Балеа имаше с хиалурон и с ретинол, други не видях. Имат нова маска с череша, взех си я както и околоочни пачове.

# 2
  • Мнения: 3 640
Някой има ли червилата на Catric scandalous matte? Да ми препоръчате цвят. Загледах 50 и 100.

# 3
  • Мнения: 1 604
Благодаря за новата тема!
Сетила съм се, Essence миналата година имаха есенна колекция.
Тази дали пак ще има.
Много добри попадения имах от предишната -една очна линия и едно червило в много хубав цвят. 😂

# 4
  • Мнения: 1 456
Real Technique гъбката е ужасна. Нищо не попива, стои твърда, пластмасова и жилава. Не е и достатъчно пореста. Нищо общо с Beauty Blender-a (и нея съм я вземала в оригинал много пъти).
Тази на Ebelin е страхотна. Мека, пухкава и лесно се работи.

# 5
  • Мнения: 3 640
Може ли линк към тази на Евелин? Намирам няколко в сайта на ДМ, а така я похвалихте, че ако взимам гъба за 5лв вместо за 20 РТ, ще е супер. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 22 905
На Ебелин имам две- по-мека и по-плътна.И двете ги харесвам, както и малките.

# 7
  • Мнения: 1 146
И аз много харесвам блендера на Ebelin, само този съм купувала:
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/ebelin-gabichka-za-grim-razlichn … 058172803086.html
Скосеният и комплекта с трите малки се каня да пробвам.
На Real techniques съм доволна от този вид, но го намерих в чужбина за 4 евро. За 4 евро си струва, иначе Ebelin са супер цена-качество.

# 8
  • Мнения: 1 604
Аз тази използвам сега


Много съм доволна от всички гъби на Ебелин.
Продават се и кутийки за съхранение, много са ми удобни за път.

# 9
  • София
  • Мнения: 28 571
В ДМ има такива кутии за съхранение на бб – https://www.dm-drogeriemarkt.bg/ebelin-kutia-za-sahranenie-na-bl … 058172834608.html
Много са удобни за път, а и по принцип.

В момента ползвам скосения бб и съм доволна, ползвала съм и показаните от DzhuliB – и от тях съм доволна.

# 10
  • Мнения: 2 159
И аз си взех такава кутийка за бютиблендер, ама като е мокър му е малка. Моят е скосен, не помня марката, но е много добър. Във всеки случай не беше скъп, но е от някой сайт, вероятно makeup.bg.
Бялата пудра на Alverde нищо не прави, освен да матира за малко след нанасянето. Имам няколко свободни пудри, но сякаш компактните ми харесват повече като количество, което се отнема с четката. Да ми препоръчате добра компактна пудра? Може и да не е от дрогериите.

Благодаря за темата! 🤗

# 11
  • Мнения: 666
Пробвах вчера лосиона с череша. При нанасяне се образува онзи ужасен бял филм, както при другите лосиони на Балеа, но се разнесе и попи бързо. Оставя леко мазно усещане, на по-суха кожа може би ще попие напълно. Ароматът в началото е на сладка бонбонена череша. После черешовият цвят взима превес. Уханието е леко, деликатно, долавя се с всяко движение, но не е дълготрайно. Бях с нагласа, че ще е като парфюмен лосион, но грешката е в мен.

# 12
  • Мнения: 190
Минавам да похваля този топ лак, бързо съхне и издържа около седмица в сравнение с това, че без него лак ми задържа ден-два. Има и мат вариант, ще го пробвам и него. Въпроса ми е как да го махна като вземе да се напуква? В момента съм с лакочистителя на Лидл, синият с диспенсъра и изобщо не се справя с премахването. Препоръчайте някой?

# 13
  • Мнения: 3 640
Аз го махам със зеления лакочистител от Лили.

# 14
  • Deutschland
  • Мнения: 5 418
Маската на Балеа е пробвана на косата на 7 годишната. Гъста е, уханна, ухае на люляк и на Ейлиън. Заглажда косата, подрежда, ама ще трябва и аз да я пробвам, за да видя на боядисвана и суха коса как ще е.
Понеже всички вкъщи харесаха аромата, сега голямата ще търси и останалите продукти от серията, както и самият парфюм.
Цената на маската е 2, 45 €, а количеството прекалено малко. Аз обичам да се оливам с продуктите, тъй че...

Общи условия

Активация на акаунт