ВАКСИНИ - ТЕМА САМО ЗА вредата от тях - тема 37

  • 201 212
  • 2 770
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 967
Хроничните кожни проблеми най-често са сигнали за вътрешни проблеми - много често реакции след ваксини. Когато неможе да се капсулират токсините или не се изхвърлят с урината, то се отделят през кожата. Някои дерматолози са наясно с това, но няма да ви го кажат. Медицината все още няма отговор на въпроса кои фактори причиняват Екзема и Псориазис и как се лекуват тези заболявания, нито гледа цялостно на проблемите със здравето (а на отделни направления). Затова и изписват само кремове, които замазват проблема. Всъщност много ваксини отключват автоимунни процеси. Добре е да се знае, че в период на отслабен имунитет, диетите не са препоръчителни или трябва да са внимателно планирани.

# 421
  • София
  • Мнения: 1 912
https://www.dailyveracity.com/2021/07/28/as-cases-and-deaths-sur … the-unvaccinated/
Нарастващи данни за това, че ковид ваксините губят ефективността си и скоро ще има нужда от трета доза. Наблюдава се по- висок ръст заболели сред по- високо ваксинираните окръзи/ нации, и спад на случаите при тези с по- ниско вакс.покритие.
"В Сингапур наскоро официални лица съобщиха за 1 096 локално предавани случая през последните 28 дни, от които 484, или 44%, бяха напълно ваксинирани, докато 30% бяха частично ваксинирани, а останалите 25% бяха неваксинирани".

Последна редакция: чт, 29 юли 2021, 22:22 от stelaartois

# 422
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Големия зор за тези ваксини, а накрая какво? смях... аз трябва да седя вързана за тея болници и лаборатории, щото иначе нали, минава ефекта.  Въпроса ми е защо изобщо да се ваксинирам ако няма да има по-дълъг, доказан и надежден ефект?  ако ще ме карат да се ваксинирам през 3 месеца, ами няма да стане.

# 423
  • София
  • Мнения: 11 484
Хора, не се ваксинирайте.

# 424
  • Мнения: 18 542
Глупости! Трябва всеки да си прецени риска и ползите и да вземе решение за себе си.

# 425
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
За екземата.Днес една жена беше пуснала същия пост.Не е ваксинирана!
Скрит текст:
Скрит текст:

# 426
  • Мнения: 547
https://www.gavi.org/investing-gavi/funding/donor-profiles - e ги спонсорите на ваксините 2021-2025

# 427
  • София
  • Мнения: 11 484
В тази или в друга тема бях писала точно за това. Имала съм го няколко пъти, не съм търсила помощ в интернет, чак да пускам и снимки. И дерматолог не съм посещавала, не ме е притеснило явно. И каква е връзката дали жената е ваксинирана или не?

zaki, какво им е на спонсорите, не разбирам?

Последна редакция: чт, 29 юли 2021, 23:40 от miamim

# 428
  • Мнения: 18 542
И на мен ми се струва, че няма общо с ваксината този обрив. Разбирам, че някои от ваксинираните се следят под лупа, но това е по-скоро от друго. И на мен ми се е споявявал такъв на пръстите. Упорит е, но се махна сам накрая.

# 429
  • Мнения: 6 889
Заки, това не се ли отнася за ваксиниране на децата в бедни страни?  Все пак има наистина много полезни ваксини, макар, че при всяка има и някакъв риск. Няма да давам примери, че се изтъркаха вече.

# 430
  • Мнения: 547
Заки, това не се ли отнася за ваксиниране на децата в бедни страни?  Все пак има наистина много полезни ваксини, макар, че при всяка има и някакъв риск. Няма да давам примери, че се изтъркаха вече.
Не,те отговарят и за разпределението има го в сайта и стратегията им.Давам линка за да се видят донорите-спонсори и сумите които са нарастнали неимоверно,вижте и държавите едната е Англия с най много....
https://www.gavi.org/our-alliance/governance/gavi-board - ето ти картинка тя  говори достатъчно.

# 431
  • Мнения: 3 039
Няколко дни след втора доза Файзер, по дланите на ръцете ми има неясен обрив. Един лекар каза, че е защото мия съдове на ръка, друг каза че е от изпотяване на ръцете.
Няма да коментирам и двете причини, защото са нелепи. На 35 год нито за пръв път ми се изпотяват ръцете, нито мия съдове за пръв път.
Както и да е, започнах да мия съдове с ръкавици, мажа с кремове, ефект нулев.
Само с кортикостероид се махат и след това отново се появяват.
Имам по дланите и на палец, показалец и среден, засега по другите пръсти няма.
Ситни пъпки, изглеждат като малки мехури, след като минат стават кафяви вътре. Усещането е за забодено трънче, не сърбят.
Не знам доколкото се виждат на снимката, вече повечето отминават, появяват се нови. Нося си ги месец.

Прилича ми на мехурчета от херпес. Излизал ли ти е на устната напр.? Може да се е провокирал от спад в имунитета след ваксината.

# 432
  • Мнения: 5 272
Не е херпес. Херпес сърби и боли.

# 433
  • Мнения: 547
Не е херпес. Херпес сърби и боли.
От ваксините имаше рапортувани херпес зостер като последица,не казвам,че е това или трябва да сърби или и двете написани горе.Зостера има мехурчета,сърбежа и другите неща минават индивидуално може и за повече от месец.

# 434
  • Мнения: 5 272
Баба ми имаше Зостер. Изобщо не изглеждаше така, макар че честно казано не съм наясно. Беше гомяма подутина на ребрата отпред.
Имах предвид другия херпес, той сърби и боли в активна фаза. Докато се появяват нови мехури, пак сърбят.
За репортваните случаи на херпес имаше интересно интервю с една руска лекарка.

Общи условия

Активация на акаунт