ВАКСИНИ - ТЕМА САМО ЗА вредата от тях - тема 37

  • 204 342
  • 2 843
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 11 494
От ваксините имаше рапортувани херпес зостер

Къде това?

# 436
  • София
  • Мнения: 3 034
Това е дисхидроза, имах го 9 г., появи ми се след раждане и се махна след раждането на второто ми дете. Определено май се повлия от добавки за желязо, Б12 и протеин, докато бях бременна.
Но пък при сина ми се появи на 11 г  след БЦЖ ваксина и вече се борим с него 2 г, не се маха с нищо.
Най-важното е да не се ползват кортикостероиди, много са вредни и само временно го скриват.

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 09:00 от denizara

# 437
  • на пистата
  • Мнения: 5 848
В тази или в друга тема бях писала точно за това. Имала съм го няколко пъти, не съм търсила помощ в интернет, чак да пускам и снимки. И дерматолог не съм посещавала, не ме е притеснило явно. И каква е връзката дали жената е ваксинирана или не?

zaki, какво им е на спонсорите, не разбирам?
Няколко дни след втора доза Файзер, по дланите на ръцете ми има неясен обрив. Един лекар каза, че е защото мия съдове на ръка, друг каза че е от изпотяване на ръцете.
Няма да коментирам и двете причини, защото са нелепи. На 35 год нито за пръв път ми се изпотяват ръцете, нито мия съдове за пръв път.
Както и да е, започнах да мия съдове с ръкавици, мажа с кремове, ефект нулев.
Само с кортикостероид се махат и след това отново се появяват.
Имам по дланите и на палец, показалец и среден, засега по другите пръсти няма.
Ситни пъпки, изглеждат като малки мехури, след като минат стават кафяви вътре. Усещането е за забодено трънче, не сърбят.
Не знам доколкото се виждат на снимката, вече повечето отминават, появяват се нови. Нося си ги месец.


Ето такава.

# 438
  • Мнения: 971
Отново за глобалните вреди от ваксините (и съпътстващия бизнес, който отварят) - алчност (милиарди не са достатъчни), контрола на масите не е достатъчно добър, "новото нормално" с липсата на права и свободи, продължаващите лабораторни експерименти и руска рулетка с живота и здавето на хората (нови щамове и извращения). Вакс лобито е непоправимо.. Зика, Ебола, Птичи, Свински, Прилепов грип (открит още 2012), цензура и дискриминация, налагане на нов социален модел на либерал-фашизъм.. :-х Полека-лека дребните хора и бизнеса започват да се осъзнават, че повече така неможе и хората трябва да се върнат към нормалност. Защо не се разследва кой има интерес от това, а се редим като бройлери при следващата масова психоза?!? Има хора, чиито бизнес се дави, потъва.. Имам усещането, че покрай глобализма се губи смисъла от откритието на Едуард Дженар и всичко това се превръща в диктатура.

"Ресторантьор: Всеки, който иска затваряне, ще го третираме за терорист
Това е абсолютна смърт на бранша, настоя Евгени Зумпалов"



Прочети още на: https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/07/30/restorantior-vseki-ko … a-terorist.498850

https://skafeto.com/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D … 0%B8%D0%BF/84373/

https://thebulgariantimes.com/%d0%97%d0%b0-%d0%b8%d0%b7%d0%bb%d1 … 83%d0%b3%d0%b8-2/

https://bnr.bg/post/101437457/hristina-hristova

Последна редакция: пт, 30 юли 2021, 17:56 от Пух

# 439
  • София
  • Мнения: 30 147
Като не върви с боцкане, хората продължават да мислят варианти.

https://bntnews.bg/news/kitaiskata-vaksina-za-vdishvane-e-efikas … -1164006news.html Китайската ваксина за вдишване

Много лесно после ще я преработят да се вдишва от разстояние и готово. Пръскат и щеш не щеш вдишваш. Няма да открият топлата вода, то вече е измислено. Остава да се приложи.

# 440
  • Мнения: 211
Мисля ,че тъй като не живеем в изолация/като монаси например/ вече след година и половина  би трябвало всеки човек да се е срещал малко или много с коронавируса.И  няма как тези заразявания да са първата среща.Има друга причина за това.Не знам каква ,но мисля ,че всеки вече е бил в контакт с вируса.

# 441
  • Мнения: 3 050
Мисля ,че тъй като не живеем в изолация/като монаси например/ вече след година и половина  би трябвало всеки човек да се е срещал малко или много с коронавируса.И  няма как тези заразявания да са първата среща.Има друга причина за това.Не знам каква ,но мисля ,че всеки вече е бил в контакт с вируса.

Ние с бебето бяхме в контакт без да се разболеем, а може би и без да се заразим; останалите трима членове на семейството се заразиха, един от тях - безсимптомно, другите - един леко, и втори - средно към по-тежко, но вкъщи лекувани; нямам данни за антитела (домашен тест), макар че и аз, и бебето сме имали много близък и продължителен контакт със заразените, след като са били заразени и дори единият - преболедувал вече. Ей това да ми обясни някой лекар как става и на какво се дължи, ама не би.

# 442
  • Мнения: 211
Да има доста необясними неща с този вирус,действа много избирателно.Това и първоначално в Китай го съобщаваха.Звучи мистично ,но мисля,че  има Божествена протекция на определи хора от вируса.

# 443
# 444
  • Мнения: 6 317
Това на снимките не е херпес, но ако някой има силно  сърбящи мехурчета със бистра течност, моля да отиде на лекар, че може и краста да е.
Просто обривите при различни състояния понякога много си приличат.
      Не визирам хората които са били на лекар и имат поставена диагноза. Тях бих ги посъветвала единствено, ако не виждат ефект от лечението, да потърсят и друго мнение (от друг лекар).

# 445
  • София
  • Мнения: 1 915
https://www.youtube.com/watch?v=nRlNZ5IfS-s
началник на болница в Израел казва, че 85-90% от хоспитализираните са напълно ваксинирани и че очевидно действието на ваксината спада.

# 446
  • София
  • Мнения: 30 147
https://www.youtube.com/watch?v=nRlNZ5IfS-s
началник на болница в Израел казва, че 85-90% от хоспитализираните са напълно ваксинирани и че очевидно действието на ваксината спада.
Затова се задава трета доза.

# 447
  • София
  • Мнения: 1 915
Тенденцията явно е да я направят ежегодна/ или 2 пъти годишно. Който оцелее.

# 448
  • София
  • Мнения: 30 147
Тенденцията явно е да я направят ежегодна/ или 2 пъти годишно. Който оцелее.
Аз очаквам след време да се мисли в посока да я вкарат като задължителна още от тийн възраст.

# 449
  • Мнения: 971
Повечето хора осъзнават, че тази ситуация с COVID е извън контрол и е твърде странно, че няма никакви новини за хора, които са били силно засегнати от ваксините!?! Днес CNN уволнява 3 неваксинирани служители.. започна следващата фаза на новата реалност. Този сайт цензурира моя пост за италианския лекар, който стана национален герой, когато се бори срещу вируса с естествени методи, но умря в мистерия.

Скъпи, ако тази лоша практика продължи, ще помоля да бъда забравен и всички мои публикации да бъдат изтрити, съгласно GDPR.

Когато нарушавате собствените си правила и добри практики, нямате право да съществувате. Просто затворете тази тема... Свободата ми не може да бъде взета от ваксини или модератори, които се страхуват от своите шефове и регулаторните органи - ще продължа свободно да споделям някои прозрения в други медии и платформи. Помнете, че българите са оцелели 500 години при османско робство и ще оцелеят след това нарушаване на конституционните права!

Общи условия

Активация на акаунт