Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - Тема 10

  • 46 380
  • 452
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 002
Линк към старата ни тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1103225



П.С. Пробвам да пусна нова тема, с благодарности към Wonder_woman__  за старата такава
Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 209
На всички самотни родители от тази тема ви желая преди всичко да сте здрави! Има светлина в тунела да знаете!

# 2
  • София
  • Мнения: 10 492
Хоп, троп.

В кофти ситуация сама се поставям. Лошото е, че хем осъзнавам, че допускам огромна грешка, хем не мога да прекратя.... нещото, даже не знам какво е. Връзка не е. И само секс не е.... 🙄

# 3
  • Мнения: 11 552
Благодаря за темата!
При мен нищо ново.
Малкия го " карантинирахме" при баща му още в началото на ситуацията, аз от седмица съм принудителен отпуск, скука, и така. Да минава и заминава всичко.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 111
Момичета, да сте живи и здрави. И децата и близките ви. Мноого е тежко положението.......от днес удължиха до 13.05. извънредното, което според мен ще го удължат до края на май. И според мен от началото на юни ще почне разхлабване на положението. Децата ще си довършат годината в училище според мен до средата на юли.....но как всички ще изкарат още месец с децата вкъщи не знам. Мнооого тежка ситуация. Особено тези, които ви се налага принудително да сте в отпуск, а той реално е до време, а после? С неплатен как ще се справите никой не го мисли....
За пореден път се убеждавам в каква тъпа държава живеем....

# 5
  • Мнения: 1 002
Оф, другия неадекватен министър 😲 Ами мадам, ако характера ми на работа не позволява работа от вкъщи как по-точно работодателя ще ми осигури работа от разстояние, или пък кое ще го принуди да го направи, а не да ми драсне освобождаването?! Направо не мога да спра да им се възмущавам. Засега я карам някак си полуработно, но за после не знам какво ме очаква. Допълнително, съм супер изнервена с това стоене вкъщи - да не можеш да излезеш на площадка, с деца, то и детето ще психяса вече от тая изолация 😭

# 6
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 895
Момичета, да сте живи и здрави. И децата и близките ви. Мноого е тежко положението.......от днес удължиха до 13.05. извънредното, което според мен ще го удължат до края на май. И според мен от началото на юни ще почне разхлабване на положението. Децата ще си довършат годината в училище според мен до средата на юли.....но как всички ще изкарат още месец с децата вкъщи не знам. Мнооого тежка ситуация. Особено тези, които ви се налага принудително да сте в отпуск, а той реално е до време, а после? С неплатен как ще се справите никой не го мисли....
За пореден път се убеждавам в каква тъпа държава живеем....
не са го удължили бре. утре Парламента ще се събира да решава това.

# 7
  • Мнения: 122
Хоп, троп.

В кофти ситуация сама се поставям. Лошото е, че хем осъзнавам, че допускам огромна грешка, хем не мога да прекратя.... нещото, даже не знам какво е. Връзка не е. И само секс не е.... 🙄

Звучи ми като да си залюбила семеен мъж 😏
Как се виждате в тази ситуация, много трудно ми се вижда...

Аз предполагам, че няма да удължат годината и малките ще си завършат дистанционно

Хората отсега започнаха да стават агресивни едни към други 🤨

# 8
  • София
  • Мнения: 10 492
Не е семеен. Просто сме много сбъркани и двамата.
Трудно.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 407
На всички самотни родители от тази тема ви желая преди всичко да сте здрави! Има светлина в тунела да знаете!
В коя посока на тунела- оглеждам се, ама....тц.

Не е семеен. Просто сме много сбъркани и двамата. Трудно.[/quote

Как успявате да намерите такива човеци-мъжете като разберат че насреща им стои е самотна майка ..и дим да ги няма.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 492
BU2
😂 😂 😂
Ма как пишете, колкото да се намирате на работа, да чешате клавиатурите...

# 11
  • София
  • Мнения: 9 384
На мен пък ми се струва точно обратното - като разберат, че съм "самотна майка" не просто не бягат, а ми се лепят веднага , но целта им е само секс. Явно с имислят, че сме разюздени и пускаме на всеки. Като ги отрежа, защото не искам секс за една нощ, често ги избива на вербална агресия. Затова вече внимавам пред кого какво казвам.
Може би само аз попадам на такива. Не знам.  Цял живот имам таланта да привличам неподходящите мъже.

# 12
  • Мнения: 122
И на мен ми е много странно това схващане за самотната майка... Много ми беше набивано от семейството ми, като тръгнах да се разсаждам и до толкова го бях приела, че когато се сблъсках с реалността, направо не ми се вярваше.
Може би точно защото бях убедена, че ще си гледам сама децата и не искам на никой да разчитам, все не допусках никой до децата ми. И може би точно защото се показвах силна, мъжете много даваха зор да се грижат за мен и за децата ми, едва ли не да се докажат, че са достойни, да им се оставя да бъда слаба и нежна жена...
Имаше мъже без деца, които бяха готови да приемат моите, но искаха да раждането и на тях, които директно отпадаха още на първо класиране, имаше такива с по 1, които уж бяха ок да не раждам, ама си искаха още 1... Имаше и разведени с деца, с които си бяхме удобни, но нямаше любов... Говоря за сериозни мераклии, хора които ме познават от години и като се разведох се активизираха в охажването...
Имаше, разбира се и от разгонените само за секс, но поне не се преструваха.
Когато рязко станах сериозна със сегашния, на никой не му се вярваше 🤣 че съм го допускала до дома ми и децата ми... За щастие не ме е разочаровал до момента 😊

# 13
  • София
  • Мнения: 10 492
Аз пък си търся само секс за една нощ и не ми случва. Все се превръщат в някакви... връзки, и започват да ми тежат тези емоции.
Но в момента съм адски силно привлечена. Хем нямам сили и за него, хем не мога да се откъсна.
За сериозна връзка изобщо не съм готова, а за ново съжителство едва ли скоро ще си помисля.

# 14
  • Мнения: 122
Аз никога не съм била фен на секса за една вечер, най-вече защото аз много трудно се отпускам...както и мъжът в повечето случаи. И хубавото идва чак, когато се опознаем. Първите пъти често са големи сакатлъци и по - добре без никакъв секс, отколкото такъв 😁

Дайс, щом ти харесва този човек, защо не ви дадеш шанс? От какво се пазиш? То както ви е писано, така ще ви се развият нещата

Общи условия

Активация на акаунт