Камъни в жлъчката

  • 430 140
  • 1 134
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 0
Здравейте отново! Искам да попита.. някой след като са му махнали жлъчката да го е боля черния дроб. Щото една приятелка на майка ми и е казала, че след като са и я махнали много я боли черния дроб.

# 1 126
  • Мнения: 1 163
Ох незнам,черен дроб ама мен ме боли дебелото черво,това разстройство не ме оставя.

# 1 127
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Здравейте и от мен!
При мен вече минаха от операцията 1г. и 5м., но от време на време ме заболява от дясната страна и то особенно пролетно и есенно време.Но болката е тъпа и няма нищо общо с тази при кризите.
А и аз както vivi75 имам проблем с постоянно разстройство и то се появи веднага след операцията ми!Направо незнам, много е неприятно и не се оправя и това е!Явно липсата на жлъчка е причината за това!

# 1 128
  • Мнения: 1 163
И аз стигнах до този извод,,,,но май трябва да се прегледам тези дни .

# 1 129
  • София
  • Мнения: 385

А и аз както vivi75 имам проблем с постоянно разстройство и то се появи веднага след операцията ми!Направо незнам, много е неприятно и не се оправя и това е!Явно липсата на жлъчка е причината за това!


Да, така е. И при мен много често се появява този проблем, но с времето отшумява.

# 1 130
  • София
  • Мнения: 3 009

А и аз както vivi75 имам проблем с постоянно разстройство и то се появи веднага след операцията ми!Направо незнам, много е неприятно и не се оправя и това е!Явно липсата на жлъчка е причината за това!


Да, така е. И при мен много често се появява този проблем, но с времето отшумява.
[/quote
Нормално да има леко разстройсто защото жлъчката има лек слабителен ефект. Като няма жлъчния мехур жлъчката няма къде да се събира и се излива направо в дванадесетопрътника(от това идва проблема)

# 1 131
  • Мнения: 53
Проблема с разстройството го имам и аз, супер неприятно е:( Вече година и шест месеца след операцията този проблем продължава, а инъче нямам оплаквания от към болки и т.н. Ям и пия всичко Simple Smile

# 1 132
  • София
  • Мнения: 39 745
Пуснете нова тема.

# 1 133
  • Мнения: 1
Здравейте на всички. Преди дни преживях много силна криза. За първи път ми беше и на ехографа се учудиха как досега не съм имала проблеми- около 35 камъчета от 4 до 6 мм.-обли, абе цяла кариера. Направо ми казаха, че трябва да се оперира. Въпроса ми е коя болница  да избера, имам познати преди 5 години са правили операция в V-та градска, но сега незнам на какъв хал са там. Има ли клинична пътека за лапароскопия, защото чувам че в Токуда например излиза около 1000лв. И последно колко дни болничен се полага след операцията. Предварително благодаря за информацията, която ще получа.

# 1 134

Общи условия

Активация на акаунт