Камъни в жлъчката

  • 430 509
  • 1 134
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 154
Препатил, честито! Пожелавам ти никакви здравни проблеми да не те притесняват повече! Simple Smile
  bouquet
А колко пари ти взеха?

# 1 096
  • Мнения: 53
Pepuci мен ме оперира д-р Щерев, изключителен професионалист, препоръчвам го с две ръце. А относно персонала в болницата, също нямах оплаквания, сестрите минаваха по няколко пъти на ден, както и д-р Щерев. Знам за него, че също е водещ в класациите по премахване на камъни в жлъчката Wink

Много здраве на всички Hug

# 1 097
  • Мнения: 3
А болки колко време имаше и къде те болеше.Мен още ме наболява корема тук таме .Аз не мога и да се пазя много с моите хлапета покрай мен.

# 1 098
  • Мнения: 53
Ами болки имах може би седмица, и то не точно болки, колкото опъване от конците и шевовете и не можех да се изправям напълно , а ходих наведена.  Simple Smile

# 1 099
  • Мнения: 1 536
Аз искам да питам и нещо друго. newsm78
Може да ви се стори страннен въпроса ми,но ....Дали може да има връзка лошото настроение или промяна на характера(да се мръщиш на всичко)с камъните в жлъчката.Мисля,че го бях видяла някъде в интернет,в някаква статия newsm78,но сега не го намирам.
Истина ли е и след операция оправят ли се нещата?Дано не ви прозвучи много шантаво този въпрос Embarassed

# 1 100
  • Мнения: 53
Може би самият проблем с жлъчката и притесненията около нея ти предизвикват тия настроения и всичко да ти е криво. Аз поне бях така, постоянно мислих за тези камъни, за предстоящата операция и така Simple Smile

# 1 101
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Здравейте. Отдавна не съм писала тук. На 05.02. се оперирах в "Св. Екатерина" и вече съм без жлъчка.
Искам специално да благодаря на момичетата тук, които ми помогнаха да се насоча към тази болница. Доц. Аструков, д-р Давидков и д-р Евстатиев са страхотни лекари. Изтормозих ги с малко сраствания.Сестрите и санитарките са много грижовни. Въобще целият ми престой там немога да го свържа с престоите ми и на мои близки в други болници. И цялото това удоволствие за сумата от 20 лв.
След кщато се прибрах и разгледах епикризата, се поразрових в интернет. Съвсем официално си има клинична пътека за лапароскопско отстраняване на жлъчка. Е защо тогава някои болници правят тези операции безплатно, а други смъкват по три кожи?

И да попитам - може ли вече поне безкофеиново кафе да пия?  Embarassed

# 1 102
  • Мнения: 154
Цитат
Здравейте. Отдавна не съм писала тук. На 05.02. се оперирах в "Св. Екатерина" и вече съм без жлъчка.
Искам специално да благодаря на момичетата тук, които ми помогнаха да се насоча към тази болница. Доц. Аструков, д-р Давидков и д-р Евстатиев са страхотни лекари. Изтормозих ги с малко сраствания.Сестрите и санитарките са много грижовни. Въобще целият ми престой там немога да го свържа с престоите ми и на мои близки в други болници. И цялото това удоволствие за сумата от 20 лв.
След кщато се прибрах и разгледах епикризата, се поразрових в интернет. Съвсем официално си има клинична пътека за лапароскопско отстраняване на жлъчка. Е защо тогава някои болници правят тези операции безплатно, а други смъкват по три кожи?

И да попитам - може ли вече поне безкофеиново кафе да пия? 

Просто_майка, толкова се радвам, че всичко е минало добре. Помислих си, че като не писа тука, я си се отказала от операцията, я си ни забравила  Simple Smile Аз пазих диета около 40дни и това беше. После си започнах от всичко, но постепенно. Аз си мисля, че твоята операция беше за края на януари, ако не ме лъже паметта. Ако е така, значи сигурно вече си може и кафенце Simple Smile Хайде да си жива и здрава и повече да не ходиш в болници. Hug

# 1 103
  • Мнения: 45
Здравейте, чета от доста време темата и да се включа и аз с моя опит. Днес ме изписаха от Св. Екатерина, лапароскопска операция в понеделник ме оперираха, вчера сутринта можех да ставам(а ми се искаше и по-рано, но не дават) и днес ме изписаха. Страхотно отношение на доктори и сестри, стайте са с по 2легла с баня и тоалетна, по-хубава болница не съм влизала, а и дано не ми се налага вече. Платих сутринта само престоя ми в болницата - 24лв. Кураж на тези на които им предстои такава операция. Hug

# 1 104
  • Мнения: 25
Здравейте! Искам да попитам тези които са направили безкръвна операция на жлъчката, дали някой е имал преди това друга - каквато и да е коремна операция (дори и херния да е)? Защото ми казаха, че не може да се направи лапароскопска операция ако човека е опериран преди това от каквато и да е коремна операция. Благодаря Ви ако някой може да ми даде отговор.

# 1 105
  • Мнения: 1 174
Здравейте! Искам да попитам тези които са направили безкръвна операция на жлъчката, дали някой е имал преди това друга - каквато и да е коремна операция (дори и херния да е)? Защото ми казаха, че не може да се направи лапароскопска операция ако човека е опериран преди това от каквато и да е коремна операция. Благодаря Ви ако някой може да ми даде отговор.
За първи път чувам такова нещо,оперирах се от жлъчка (безкръвно) 2 год. и половина след секцио,което също се води коремна операция  Peace

# 1 106
  • Мнения: 25
Благодаря ти много! Страшно ме успокои. Simple Smile   bouquet

# 1 107
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ходи и се консултирай с друг лекар. На майка ми пък и казаха, че понеже е сърдечно болна не можело, заради газа, който използват, а и доктора видя, че има и пъпна херния. Като я заведох в София, в ИСУЛ професор Дамянов лапароскопски и оперира и жлъчката и едновременно с това и хернията. В Бургас искаха да я отрежат като прасе заради тези леки операции. Като разказах на професора какво са ни казали в Бургас, се изуми на некомпетентността на лекарите тук.

# 1 108
  • Мнения: 3
Здравейте! Преди 10 дена ми направиха лапароскопска операция за премахване на жлъчката. Днес ми махнаха конците и се чувствам напълно здрава. Кажете ми колко време трябва да се пазя след операцията, в смисъл да не вдигам тежко и да не се претоварвам. Освен това ходя на танци, след колко време отново мога да танцувам. Ще се радвам ако някой може да отговори на моите въпроси.

# 1 109
  • Мнения: 1 174
Здравейте! Преди 10 дена ми направиха лапароскопска операция за премахване на жлъчката. Днес ми махнаха конците и се чувствам напълно здрава. Кажете ми колко време трябва да се пазя след операцията, в смисъл да не вдигам тежко и да не се претоварвам. Освен това ходя на танци, след колко време отново мога да танцувам. Ще се радвам ако някой може да отговори на моите въпроси.
Поне 6 месеца е нужно да се пазиш,все пак си е коремна операция и ако се натовариш има опасност да направиш херния. Успешно възстановяване!

Общи условия

Активация на акаунт